Εξετάσεις Michigan ECCE 27 Μαΐου/ ECPE 28 Μαΐου 2023

aslanidou.

Νεοφερμένος

Η aslanidou. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παιδιά καλα μας αποτελέσματα!!

Να κάνω μια ερώτηση?
Τα αποτελέσματα μέσω μειλ , θα σταλθούν και σε υποψήφιους όπου δεν εγγράφηκαν μόνοι τους και τους έγραψε το φροντιστήριο ξένων γλωσσών?

Όποιος πχ ήταν σε παρόμοια θέση παλιά γνωρίζει κάτι?
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Παιδιά καλα μας αποτελέσματα!!

Να κάνω μια ερώτηση?
Τα αποτελέσματα μέσω μειλ , θα σταλθούν και σε υποψήφιους όπου δεν εγγράφηκαν μόνοι τους και τους έγραψε το φροντιστήριο ξένων γλωσσών?

Όποιος πχ ήταν σε παρόμοια θέση παλιά γνωρίζει κάτι?
Συνήθωε οι καθηγητές δηλώνουν τα δικά τους στοιχεία , κι έτσι , με το που βγουν τα αποτελέσματα σε ενημερώνουν αυτοί
 

aslanidou.

Νεοφερμένος

Η aslanidou. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

Tiktokerrr

Νεοφερμένος

Ο Tiktokerrr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα σε όλους!!!:):dance3:
 

ypopsifios23

Νεοφερμένος

Ο ypopsifios23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα ισχύουν και για το msu proficiency?
 

sfak

Νεοφερμένος

Ο sfak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Καλημέρα!!
Πως πήγατε ;;
 

Tiktokerrr

Νεοφερμένος

Ο Tiktokerrr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Το πηρααα
Listening LP
Writing P
Speaking κ Reading HP
εσυ?
 

sfak

Νεοφερμένος

Ο sfak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
εγώ listening και writing LP , Reading και Speaking P
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,858 μηνύματα.
Στιγμιότυπο οθόνης 2023-07-20 093941.png


:violin: :violin: :violin: :violin: :clapping:

5:31πμ ήρθαν τα αποτελέσματα στα e-mail!
 
Τελευταία επεξεργασία:

sfak

Νεοφερμένος

Ο sfak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 25 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,598 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους!
 

KTr!

Νεοφερμένος

Ο KTr! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
στο speaking πάνω από πόσο θεωρείται δυνατός βαθμός;
 

sfak

Νεοφερμένος

Ο sfak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 25 μηνύματα.

KTr!

Νεοφερμένος

Ο KTr! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
προσεγγίζεται ξέρω γω το 950 ή το 1000;
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,058 μηνύματα.
Καλές εποχές μου θυμήσατε με το proficiency, που κάναμε πλάκες με τις καθηγήτριες και τους συμμαθητές σε μια πολύ μικρή τάξη. Πέρασε 1.5 χρονος απο τότε αλλα θα μείνουν στην καρδία μου.
 

sfak

Νεοφερμένος

Ο sfak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
προσεγγίζεται ξέρω γω το 950 ή το 1000;
Σίγουρα δεν είναι ακατόρθωτο αν προσπαθήσεις αλλά ταυτόχρονα είναι και δυσκολο να πιάσεις σχεδόν το απόλυτο .. εγώ πάντως πήρα 815 στο speaking
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,058 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,858 μηνύματα.
Παιδιά ξέρει κανείς πότε αρχίζει να παραδίδει τα πτυχία στα σπίτια μας με κούριερ η hau;
Νομίζω το ECCE (υποψήφιος Μαϊου) το είχα παραλάβει Οκτώβρη - Νοέμβρη, αλλά δεν βάζω και το χέρι μου στη φωτιά.
 

sfak

Νεοφερμένος

Ο sfak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Παιδιά ξέρει κανείς πότε αρχίζει να παραδίδει τα πτυχία στα σπίτια μας με κούριερ η hau;
Νομίζω το ECCE (υποψήφιος Μαϊου) το είχα παραλάβει Οκτώβρη - Νοέμβρη, αλλά δεν βάζω και το χέρι μου στη φωτιά.
Ε ναι λογικά Οκτώβρη- Νοέμβρη..απλά κάνουμε την αίτηση παραλαβής πιστοποιητικού, και η hau βγάζει σχετική ανακοινωση οταν θα είναι έτοιμα προς αποστολή..
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top