Εξετάσεις Michigan ECCE 27 Μαΐου/ ECPE 28 Μαΐου 2023

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,859 μηνύματα.
Πήρε σήμερα τηλέφωνο την hau η tutor μου και της είπαν αρχές Αυγούστου.
 

sfak

Νεοφερμένος

Ο sfak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 25 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,859 μηνύματα.
Θα δείξει!
 

Tiktokerrr

Νεοφερμένος

Ο Tiktokerrr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.

aslanidou.

Νεοφερμένος

Η aslanidou. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Επειδή παρακολουθω τις ανακοινώσεις της HAU .. την Παρασκευή (14/7) βγήκαν τα Β1 (BCCE)

Οπότε ίσως (?) Να βγουν από βδομάδα τα δικά μας λέτε τα ECPE ?
 

sfak

Νεοφερμένος

Ο sfak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ΩΧΧΧ...ΜΕΘΑΥΡΙΟ???Μίλησες τηλεφωνικά με τη HAU?
Είχα στείλει μειλ πριν καμία βδομάδα στο michigan language assessment και μου είχαν πει οτι προγραμματίζουν να βγουν στις 17 ιουλίου (δύσκολο να ειπαν ψέματα) ...στην Hau που έστειλα μήνυμα μου είπαν οτι δεν έχει δωσει το πανεπιστήμιο ημερομηνία έκδοσης αποτελεσμάτων και οτι υπολογίζουν τέλος Ιουλίου...οψόμεθα..
Μάλιστα, αυτό μου έστειλαν:
Thank you for your interest in the ECPE. ECPE scores from the May 2023 sessions are scheduled to be released on July 17, 2023.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,859 μηνύματα.
Άρα από Δευτέρα παιδιά έχετε το νου σας στο e-mail σας, είτε βγουν τότε είτε τέλη με αρχές Αυγούστου. Όπως και στο ECCE τα αποτελέσματα έρχονται σε pdf στο e-mail σας με αναλυτική βαθμολογία, λογικά κάπου στις 12:00 - 13:30 θυμάμαι.
 

Tiktokerrr

Νεοφερμένος

Ο Tiktokerrr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Είχα στείλει μειλ πριν καμία βδομάδα στο michigan language assessment και μου είχαν πει οτι προγραμματίζουν να βγουν στις 17 ιουλίου (δύσκολο να ειπαν ψέματα) ...στην Hau που έστειλα μήνυμα μου είπαν οτι δεν έχει δωσει το πανεπιστήμιο ημερομηνία έκδοσης αποτελεσμάτων και οτι υπολογίζουν τέλος Ιουλίου...οψόμεθα..
Μάλιστα, αυτό μου έστειλαν:
Thank you for your interest in the ECPE. ECPE scores from the May 2023 sessions are scheduled to be released on July 17, 2023.
Σε ευχαριστώ!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εσέις πώς τα πήγατε στις εξετάσεις. Εγώ ήμουν FORM D.
 

sfak

Νεοφερμένος

Ο sfak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εσέις πώς τα πήγατε στις εξετάσεις. Εγώ ήμουν FORM D.
Εγώ ήμουν form G.
Σε γενικές γραμμές είμαι πολύ ευχαριστημένος. Έκθεση μας έβαλαν για τις τέχνες , τον ρόλο τους στο εκπαιδευτικό σύστημα ..το listening ήταν ιδιαίτερα δύσκολο και δεν περιμένω υψηλή βαθμολογία από εκεί..GCVR: grammar, Cloze, vocabulary σχετικά εύκολα αλλά το reading είχε κάποια δυσκολία..
 

Tiktokerrr

Νεοφερμένος

Ο Tiktokerrr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εμένα πάντως η έκθεση ήταν νορμάλ,το listening έυκολο σε σχέση με τα practise tests, GCVR πολύ απαιτητικό(ιδίως ο χρόνος) και speaking εύκολο(εκτός από το stage 5).Καλή επιτυχία!
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,859 μηνύματα.
Κάνε παναγία μου να βγουν σήμερα. :clover::violin:
 

aslanidou.

Νεοφερμένος

Η aslanidou. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

Fotini19

Νεοφερμένος

Η Fotini19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλημέρα !! Μόλις μίλησα με το HAU και μου είπαν ότι δεν έχουν καμία ενημέρωση από το πανεπιστήμιο ότι θα βγουν σήμερα τα αποτελέσματα. Προσανατολίζονται για το τέλος Ιουλίου. Αν υπήρχε πιθανότητα να βγουν σήμερα, θα έπρεπε να έχει ενημερωθεί η HAU. Αυτά μου είπαν..
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,859 μηνύματα.
Οπότε παιδιά υπομονή, σε λιγότερο από 2 εβδομάδες θα τα έχουμε!!
 

sfak

Νεοφερμένος

Ο sfak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Πάντως δεν ξέρω γιατί στο Michigan Language Assessment μου είπαν για 17 Ιουλίου 🤣..Τεσπα ας περιμένουμε γιατί από μέρα σε μερα υπάρχει περίπτωση να βγουν. Σίγουρα όμως η HAU πρέπει να βγάλει ανακοίνωση μια μέρα πριν ότι βγαίνουν τα αποτελέσματα . Συνήθως πρώτα βγαίνει το ECCE και μετά το ECPE ή το αντίστροφο. Καλά αποτελέσματα !!
 

sfak

Νεοφερμένος

Ο sfak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Καλημέρα σας,
Στο site της hau όταν πατάτε εγγραφή έχει βγάλει για το ECPE την ένδειξη finished.Αν πατήσετε πάνω γράφει αποτελέσματα , την κάθε ενότητα αλλά δεν έχουν περαστεί οι βαθμοί.. αρα να τα αναμένουμε !!
 

sfak

Νεοφερμένος

Ο sfak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 25 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,859 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα παιδιά!!
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,581 μηνύματα.
Happy results!!

(Έτσι, για να ξεχάσετε τα αγγλικά που μάθατε για να δώσετε :lol:)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top