Εξετάσεις FCE/CAE/CPE Μάιος 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.

johnlit7

Νεοφερμένος

Ο johnlit7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
παιδια μπορει καποιος να βαλει ενα poll να δουμε περιπου ποσοι πετυχαν στις εξετασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
παιδια μπορει καποιος να βαλει ενα poll να δουμε περιπου ποσοι πετυχαν στις εξετασεις?

Poll μπορει να βαλει ο δημιουργος του τοπικ ή καποιος μοντ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tassosg_1

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Το πέρασα και γω με Α! :thanks: Μήπως ξέρει κανείς πότε γίνονται διαθέσιμα τα ποσοστά? Τα exceptional, very good etc.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Congratulations!!!:no1:

Το Statement of Results θα ναι διαθεσιμο σε καμια 10 με 15 μερες online και μεχρι 15 Ααυγουστου θα το στειλουν με το ταχυδρομειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.

evoula...

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
χαχχαχα...εεελεοοος!!!στο cae ειχα borderline στο speaking και στο cpe εχω exceptional!!!!!!χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Nice!!!:D
Τι ποσοστο % ειχες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
παιδια εγω κοπηκα με 57%!!!!!!!!!!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Πωπω!
Πολύ BF κατάσταση:( Μην στεναχωριεσαι θα το δώσεις το Δεκέμβριο και θα το πάρεις με 80:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
lower εδινα μην γινει κανενα μπερδερμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnlit7

Νεοφερμένος

Ο johnlit7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
παιδια εγω κοπηκα με 57%!!!!!!!!!!!!:(

lower εδινα μην γινει κανενα μπερδερμα!
χαχα σε περασα!!:Pεγω κοπηκα με 58% αλλα στο προφισιενσυ....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
OK ρε συ σιγα!
Την επομενη φορα θα τα πας καλύτερα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
παιδια μπορει καποιος να βαλει ενα poll να δουμε περιπου ποσοι πετυχαν στις εξετασεις?

Έτοιμο το poll! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη X.

Νεοφερμένος

Η Έφη X. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Και εγω το πηρα!!!
Με C βεβαια,αλλα δεν πειραζει..Εγω πηγα εντελως χαλαρα..Να φανταστειτε οτι ημουν η μονη απο το φροντηστηριο μου που εδωσε CPE..Ολοι οι αλλοι μονο ECPE..Συνεπως δεν εκανα και τη καταλληλη προετοιμασια,αφου ημουν η μειοψηφια..Τωρα πια δεν εχει σημασια..Το μονο που μετραει ειναι οτι τα καταφεραμε!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και εγω το πηρα!!!
Με C βεβαια,αλλα δεν πειραζει..Εγω πηγα εντελως χαλαρα..Να φανταστειτε οτι ημουν η μονη απο το φροντηστηριο μου που εδωσε CPE..Ολοι οι αλλοι μονο ECPE..Συνεπως δεν εκανα και τη καταλληλη προετοιμασια,αφου ημουν η μειοψηφια..Τωρα πια δεν εχει σημασια..Το μονο που μετραει ειναι οτι τα καταφεραμε!!!!!!!

To CPE ειναι ναι παρα πολυ δυσκολο!
Ειναι ενα great achievement που καταφερες και το πήρες!;)
Συγαχρητηρια και για τις δυο επιτυχιες.

Μηπως ξες τι ποσοστο % ειχες;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoula...

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Nice!!!:D
Τι ποσοστο % ειχες?
εννοεις κτ που γραφει πανω πανω??ενα score?αν ναι ηταν
68/100
speaking exceptional,
writing,use, reading good μαλλον(τα δυο πρωτα ηταν πανω απο το good και το τελευταιο ηταν λιγο πιο κατω)
και Listening αναμεσα σε borderline και weak(τα χα παιξει απ την κουραση στ ακουστικο κ επαθα οτι ειχα παθει και sτο fce:δε μπορουσα να συγκεντρωθω κ εχανα τα πιο ευκολα ακομα κι αν τα ακουγα...δεν ειμασταν και λιγες ωρες εκει!!!):P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yiannis123

Νεοφερμένος

Ο yiannis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
παιδιά εγώ είμαι απο Κύπρο και δεν έχω ξανακούσει όλες αυτές τις εξετάσεις για τις οποίες μιλάτε...=/
η συγκεκριμένη για την οποία μιλάτε τώρα είναι το igcse του cambridge??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
79% Πωπω για ποσο εχασα το Α. Τωρα στεναχωρηθηκα!!
Writing Exceptional
Reading Exceptional
και τα αλλα good. Για εναν κωλοποντο!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top