Εξετάσεις FCE/CAE/CPE Μάιος 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

selene1

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ναύπακτος (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παντως εγω που εδωσα καλα τα είδα.... βεβαια μια ερωτηση που μας εκανε η εξεταστρια ηταν λιγο περιεργη και κολλησα λιγο αλλα κατα τα αλλα καλα.. τα αποτελεσματα βγαινουν τον Αυγουστο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
τα αποτελεσματα βγαινουν τον Αυγουστο?

Tα αποτελεσματα θα ειναι διαθεσιμα στις 31/07/2009!;)

Καλα αποτελεσματα!:xixi::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εγω παντως αν ημουν στη θεση σου τεολ,θα βαριομουν να καθομαι να γραφω την ημερομηνια 500 φορες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoula...

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
ρε x-filer, ο τεο ειναι συνηθισμένος σ αυτα...οταν ειχα δωσει Michigan τ νοεμβρη ενα μηνα συζητουσαμε τ ημερομηνια...μεχρι και τηλεφωνα επαιρνε το παιδι!!!!ειμαστε περηφανοι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τhx για τα καλα σου λογια Εύη...
Οριστε το Email μου εστειλαν απο το Cambridge ESOL:

Dear Theodore,

Thank you for your email. There was no set FCE date in May, but it may be that you sat the speaking part of the exam in May. If you are due to sit the rest of the exam on either 13/06/2009 or 16/06/2009, then that would mean that you are taking part in one of our June sessions. Results for the June session of FCE/CAE/CPE will be released on 31/07/2009

Kind regards

Elizabeth Jones
ESOL Helpdesk
Cambridge ESOL Customer Services

:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@NnOuL@

Νεοφερμένος

Η anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εδωσα!!κ ηταν κ σχετικα ευκολο...μ επεσε ν διαλεξω τον καταλληλο μουσικο για δισκογραφικη εταιρεια!!!πλ αγχος παντως...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Mηπως φιλη μου εδωσες ECPE και οχι CPE?
Γιατι το CPE δεν εχει τετοιο φορματ.
Μαλλον Michigan ECPE εδωσες...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoula...

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
ναι κ εγω το νομιζω...εκτος κι αν μιλας για την επιλογη εικόνας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Oχι ο φιλος μαλλον για ecpe μιλάει γιατί ενα τετοιο παρομοιο θεμα ειχε και ενας φίλος που εδωσε ecpe και περιεγραψε την εμπειρια του στο αντιστοιχο τοπικ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnlit7

Νεοφερμένος

Ο johnlit7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εδωσα!!κ ηταν κ σχετικα ευκολο...μ επεσε ν διαλεξω τον καταλληλο μουσικο για δισκογραφικη εταιρεια!!!πλ αγχος παντως...!!
κ εμενα αυτο επεσε στο ΕCPE!!
μαλλον μπερδεψες το τοπικ ομως...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ελα ρε τωρα σιγα.
Τι ECPE τι CPE!

Ενα "Ε" κανει την διαφορα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
εγα τι να πω που στο ΤΙΕ καθησαμε 30'? αλλα δεν παραπονιεμαι, περασαμε υπεροχα! Σα να μη διναμε εξετασεις! και οι εξεταστριες? Σκετες γλυκες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαι γω που εδωσα προφορικα ΚΠΓ μιση ωρα κατσαμε και ηταν πολυ τελεια εμπειρια.

Βεβαια στο Cambridge ειναι μια πολύ αλλιώτικη εμπειρία και μοναδικη.

Αλλα ΟΚ γενικα τα προφορικα ειναι τα πιο ευκολα μερη του καθε πτυχίου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Kαι γω που εδωσα προφορικα ΚΠΓ μιση ωρα κατσαμε και ηταν πολυ τελεια εμπειρια.

Βεβαια στο Cambridge ειναι μια πολύ αλλιώτικη εμπειρία και μοναδικη.

Αλλα ΟΚ γενικα τα προφορικα ειναι τα πιο ευκολα μερη του καθε πτυχίου!

Με την κακη εννοια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eσενα μπορει με την κακή εννοια εμενα παντως με την καλη.

Δεν καταλαβαινω γιατι τοσο σνομπάρισμα στο Cambridge!?Ειναι το πρωτο πτυχίο που βγηκε στην αγορα αλλα και εγω και τα υπολοιπα παιδια που δωσανε απο την ταξη μου ειναι παρα πολυ ευχαριστημενα.

Απο την στιγμη που εσυ ειχες μια ασχημη εμπειρια πρεπει να εχουν και οι υπολοιποι?!

Μην τρελαθουμε.Και στο Μισιγκαν περσι ειχα τραυματικη εμπειρια με την Chief Examiner αλλα δεν εκανα ετσι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
O teo εχει δικιο!! Απο το Cambridge μονο καλες εμπειριες θα εχω (αν δν κοπω) κατι που δν μπορω να πω και για το michigan [καθυστερηση 2 ωρων στα προφ, καμια οργανωση στα γραπτα(πχ δν ειχαν μετρησει σωστα τις θεσεις και βαλαν 3 παιδια σε 1 θρανιο για εναν) και καμια εξυπηρετηση]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Thx for the support Μακη!

Επείδη εχω δωσει αρκετα πτυχια στα αγγλικα και σε αρκετους φορείς μπορω να πω οτι η οργανωση του Cambridge ηταν η καλυτερη.

Θυμαμαι 15:45 διναμε προφορικα και 14:45 ειμασταν μεσα στην αιθουσα των προφορικών!Ακριβεστατοι.Οπως και στα αποτελεσματα.31/07/2009 ειπανε θα τα βγαλουν, να δειτε την 31η Ιουλίου στις 10 το πρωι θα τα βγάλουν.

Και για το Μισιγκαν δεν μπορω να πω και κακα λογια απλα ειναι λιγο ψυχροί στα γραπτα και δεν μου αρεσει που σε χωνουν μεσα σαν τα προβατα.Κατα τα αλλα και στο Μισιγκαν μια χαρα ειναι.Σου σπανε λιγο τα νευρα με τα αποτελεσματα αλλα τεσπα.

Δεν θελω να υποδείξω κανενα πτυχιο σε κανεναν αλλα δεν μπορείς να αμφισβητήσεις εναν κολλοσό Χρήστο στο χωρο του English Language Assessment οτι και να κάνεις!

Για αυτό coolαρε ΟΚ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Αρχικά, θα ήθελα να ευχηθώ ολόψυχα καλή επιτυχία στα παιδιά που έδωσαν ALCE με 40 βαθμούς έξω (το έχω περάσει και εγώ αυτό και ξέρω τι λούκι είναι:P)

Πώς ήταν τα θέματα;

Εύκολα, δύσκολα ή μια μέση κατάσταση; :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Το πρωι στις 9 εδωσαν σε μας Djimm.

Στις 13.30 ειναι το BCCE!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
E, που να το ξέρω;

Απέχω πλέον από τις εξετάσεις αγγλικών και γενικά δεν ξέρω πότε είναι τι:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top