Εξετάσεις FCE/CAE/CPE Μάιος 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Tι να κανουμε ειμαι ψαγμένος...(ψωνιοοοο:P)
Τεσπα για του Cambridge τα αποτελεσματα ξερω σιγουρα οτι ειναι τοτε.
Για τα αλλα ομως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
μονο μην μιλατε αμερικανικα γιατι κοβουν ευκολα
μην λετε πχ yeah αλλα yes
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
εμενα δεν με εκοψαν απο τα αμερικανικα. ισα ισα πηρα και exceptional...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riaro

Νεοφερμένος

Η riaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
:no1:καλησπερα!!!καμια πληροφορια κανεις για τα προφορικα
(πώς θα γινει η εξεταση και πιθανα σοσ που σας εχουν πει απο
το φροντηστηριο)?:bye:αντε ρε παιδια γιατι αλλιως δεν εχει νοημα
να υπαρχει αυτο το θεμα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εγω αυριο δινω :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aντε Καλη σου επιτυχια Χαιδω και θελω στο προφορικο ενα σιγουρο Α!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ρε παιδια αγγλικα θελουν να μιλας με σωστη προφορα ασχετα αν ειναι αγγλικη,αμερικανικη,αυστραλεζικη κλπ.
Απλα να γινεσαι κατανοητός θελουν και τιποτα αλλο!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riaro

Νεοφερμένος

Η riaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
καλη επιτυχια Χαιδω!!!!:no1::no1::no1::no1::no1:Αντε και τελειωνει το μαρτυριο:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σιγα το μαρτυριο ρε παιδια για 20' υποθεση.
Εγω τι να πω που στο ΚΠΓ μας εκανε συνεντευξη για κανα μισαωρο...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
αλλο ΚΠΓ κι αλλο cpe.ρε εγω τα βρισκω πολυ μπερδευτικα τα προφορικα,ειδικα στο παρτ με τις εικονες!τα φοβαμαι!!!ασε που πρεπει να ακους τον αλλο για 2 λεπτα και μετα να προσθεσεις!δηλαδη τι να πεις??ειδικα εμεις που θα μπουμε απο το ιδιο φροντιστηριο....δηλαδη χαθηκα!
-----------------------------------------
καλη επιτυχια Χαιδω!!!!:no1::no1::no1::no1::no1:Αντε και τελειωνει το μαρτυριο:'(:'(:'(:'(

ευχαριστω!!επισης!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Γιατί κάνεις 8;

γιατι για 8 χρονια κανω αγγλικα.ω σορρι,7,την πρωτη χρονια δεν καναμε καλοκαιρινα!!απο την Α κανονικη αρχισαμε!πωπω,σαν τωρα το θυμαμαι....καθε πρωι στις 9 και στις 10-στην α γυμνασιου καναμε στις 3-να τρεχω για 2ωρα και 3ωρα...ολοι ελεγαν "αντε,μαζι με το σχολειο τελιωνω τα αγγλικα!!"κι εγω ελεγα "εγω εχω μεχρι τις 27 ιουνιου....:(".αυτα βεβαια τα ελεγα στο δημοτικο,που να ξερα οτι τις τελευταιες 2-3 χρονιες θα καναμε μεχρι το πρωτα 10ημερο του ιουλιου και τον αυγουστο ξανα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
αλλο ΚΠΓ κι αλλο cpe.ρε εγω τα βρισκω πολυ μπερδευτικα τα προφορικα,ειδικα στο παρτ με τις εικονες!τα φοβαμαι!!!ασε που πρεπει να ακους τον αλλο για 2 λεπτα και μετα να προσθεσεις!δηλαδη τι να πεις??ειδικα εμεις που θα μπουμε απο το ιδιο φροντιστηριο....δηλαδη χαθηκα!
-----------------------------------------


ευχαριστω!!επισης!:xixi:

Thx!!!:xixi:

Δεν ειναι και αναγκη και να προσθεσεις κατι.Μπορεις απλα να συμφωνήσεις με αυτα που είπε ο Partner σου ή/και να διαφωνήσεις με αυτά που είπε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ε ναι,αλλα σου λεει "is there something you would like to add?"και εδω δε γινεται και πολυ να διαφωνησεις,ειναι κυριως να πιαστεις απο κατι και να το αναλυσεις περισσοτερο!ε δε λεει να πεις δικα σου τελειως!ουτε λεει να πεις "no,thanks"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ναι αμα πεις no,thanks τοτε και αυτος θα σου πει και αυτος no,thanks στα Top Marks..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ε ναι,αυτο λεω :D
πρεπει να πεις κατι και αντε βρες το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
Ενταξει τωρα δεν θα κανουμε και αναλυση τα καλοκαιρινα του καθενός...:P

Αντε τωρα και υπομονη μεχρι την 31η Ιουλίου ημέρα Παρασκευή οπου θα βγουν και τα αποτελέσματα...!:D
τώρα αυτο καλό είναι ?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Γιατι ρε συ δεν ειναι καλο?
Καθε χρονο τετοιο καιρο τα βγαζει το Cambridge...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
αλλο ΚΠΓ κι αλλο cpe.ρε εγω τα βρισκω πολυ μπερδευτικα τα προφορικα,ειδικα στο παρτ με τις εικονες!τα φοβαμαι!!!ασε που πρεπει να ακους τον αλλο για 2 λεπτα και μετα να προσθεσεις!δηλαδη τι να πεις??ειδικα εμεις που θα μπουμε απο το ιδιο φροντιστηριο....δηλαδη χαθηκα!
αυτά για εμένα ήταν τα πιο εύκολα, το δύσκολο ήταν ότι έπρεπε να μιλήσω για 2 λεπτά ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
2 λεπτα ρε παιδια δεν ειναι και πολυ μεγαλος χρονος.
Εδω στο City and Guilds μιλας 4 λεπτα μονος σου και χωρις prompts νομίζω όπως και στο ΚΠΓ Γ1 σου θετει μια ερωτηση και παλι μιλας για 2 λεπτα μονος σου.

Τουλαχιστον στο CPE απο οτι ξερω σου εχει και 2-3 prompts!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
τελικα μπηκα με μια φιλη μου,καλα τα πηγαμε.απλα δεν καταληξαμε σε εικονα στην κουβεντα,απλα αναλυσαμε αυτες που θελαμε και μας πηρε τα χαρτια,δεν αποφασισαμε!!
στο κουτακι με τα bullet points ελεγε how easy is it to motivate childern? κι εγω ανελυσα τα 2(γιατι το 3ο δεν το καταλαβα,το ανελυσε η φιλη μου)αλλα δεν ειπα αν ειναι ευκολο να τα motivate!απλα ειπε πως και ποιοι!
αφηστε που ο βρωιαρης ο Αγγλος μας διεκοπτε!δε μπορουσα να τελειωσω καμια προταση!συνεχεια μας διεκοπτε!και οταν με ρωτησε για το αγρινιο,εγω ειχα μια ολοκληρη εκθεση να του πω,και φανταστηκα οτι θα με αφησει να μιλησω γιατι ηταν απο τις πρωτες ερωτησεις!αλλα οχι,με αφησε μονο να του πω το πιο ακυρο,οτι εχει cultural history-αυτο μου ηρθε στο μυαλο γιατι κολλησα,πραγμα που ειναι ΤΕΛΕΙΩΣ ψέμα!
και σε μια ερωτηση ειπα 5 φορες το achieve και ολα τα παραγωγα:achieve,achiever,achievement...:P
τεσπα,καλα πιστευω,τι να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top