Εξετάσεις FCE/CAE/CPE Μάιος 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

!!!Eua!!!

Νεοφερμένος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
παιδιααα δινω κ γω τη κυριακηηηηηη...τι ηταν η ερωτηση???αν υπαρχουν παλια θεματα?ξερω πως μονο ενα παστ πειπερ υπαρχει...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaede

Νεοφερμένος

Η kaede αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΟΥ CAMBRIDGE CPE ΜΑΙΟΥ?!?!?
ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ?
Η ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΑΝ ΜΕΤΑ??
προφανως και ανεβηκαν στο ιντερνετ μετα τη ληξη των εξετασεων. δεν ειναι δυνατον να τα δινουν κ απο πριν! :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
προφανως και ανεβηκαν στο ιντερνετ μετα τη ληξη των εξετασεων. δεν ειναι δυνατον να τα δινουν κ απο πριν! :Ρ

Aκριβώς!
Τα θεματα δημοσιεύτηκαν 3 μερες μετα τις εξετασεις...;)
Αλλιως τι σοι αδιαβλητες θα τανε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Eγω δεν καταλαβαινω γιατι κανετε ετσι.δωσαμε,πηγαμε goodie's,πηραμε ασπιρινη,τελος.
τωρα τι κανετε ετσι με τις απαντησεις....:P
Περισσοτερο αγχος ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Ισως κάποιος ενδιαφέρεται για τα θεματα του CAE:

CAE
PAPER 1 Reading (pdf)
PAPER 2 Writing (pdf)
PAPER 3 English in Use (pdf)
καλα εκανες και τα ανεβασες...............η εκθεση μετρια,το use of english βατο και τα κειμενα δυσκολα.....!!!!!!!αυτη ειναι η εντυπωση μου!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ . . .:bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaede

Νεοφερμένος

Η kaede αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
τελος και το μισιγκαν..μειναν μονο προφορικα!
πολυ βατα ολα! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos

Νεοφερμένος

Ο nikolaos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 62 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ρε παοδια ξερει κανενας που ακριβως ειναι αυτοσ ο κωδικος για να δω online τα αποτελεσματα??γιατι δεν ειναι πανω στην αποδειξη που μου εχουν δωσει...............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoiotis21

Νεοφερμένος

Ο evoiotis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Παδια οσοι εχουν δωσει προφορικα ας μας πουν τι θεματα επεσαν ωστε να παρουμε μια ιδεα κ οσοι δινουμε αργοτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ο κωδικος σου ειναι στο χαρτι με τα timetables
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Παιδιά εγώ πάρω δεν πάρω το Proficiency,θα είναι το ίδιο και το αυτό!Τα αγγλικά τελείωσαν.Ηρθε η ώρα να ξεκουραστώ και εγώ(μετά απο 3 σερι καλοκαιρινα) και να χαλαρώσω αυτό το καλοκαίρι!Μονο οι εξετάσεις του σχολειου εμειναν που δεν έχω κάποιο αγχος!!!

ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΖΩΗ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Παιδιά εγώ πάρω δεν πάρω το Proficiency,θα είναι το ίδιο και το αυτό!Τα αγγλικά τελείωσαν.Ηρθε η ώρα να ξεκουραστώ και εγώ(μετά απο 3 σερι καλοκαιρινα) και να χαλαρώσω αυτό το καλοκαίρι!Μονο οι εξετάσεις του σχολειου εμειναν που δεν έχω κάποιο αγχος!!!

ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΖΩΗ


3?????:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:εγω που κανω 8 τι να πω???:lol::lol::lol::lol:


εγω εχω ηδη το μισιγκαν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosta

Νεοφερμένος

Η sosta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γιατί κάνεις 8;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos

Νεοφερμένος

Ο nikolaos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 62 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ναι απλα εκεινος ο κωδικος δεν ειναι αυτος που θελει για τα online αποτελεσματα και δεν ξερω που ειναι...μπορει καποιος να μου βαλει την διευθυνση που μπορω να τα δω τα αποτελεσματα και που ακριβως ειναι οι κωδικοι που ζηταει????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
τελος και το μισιγκαν..μειναν μονο προφορικα!
πολυ βατα ολα! :no1:
Εγω δινω προφορικα τις 31. Αστο το ... κορακα:D. Θα ψοφισω απο το ανγχος μεχρι τοτε :'(:(:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Kαι εγώ τότε στο Μοσχάτο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
Παιδιά εγώ πάρω δεν πάρω το Proficiency,θα είναι το ίδιο και το αυτό!Τα αγγλικά τελείωσαν.Ηρθε η ώρα να ξεκουραστώ και εγώ(μετά απο 3 σερι καλοκαιρινα) και να χαλαρώσω αυτό το καλοκαίρι!Μονο οι εξετάσεις του σχολειου εμειναν που δεν έχω κάποιο αγχος!!!

ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΖΩΗ
εγώ 2 σερι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Εγω κανενα σερι. Perfect!! Ποτε δν θα θυσιαζα το καλοκαιρι μου για τα αγγλικα. Βεβαια δν ημουν εντελως passive διαβαζα και κανα Book
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ενταξει τωρα δεν θα κανουμε και αναλυση τα καλοκαιρινα του καθενός...:P

Αντε τωρα και υπομονη μεχρι την 31η Ιουλίου ημέρα Παρασκευή οπου θα βγουν και τα αποτελέσματα...!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Ρε Τεο δν παιζεσαι ολα τα ξερεις!! Thnx
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top