Εξετάσεις FCE/CAE/CPE Μάιος 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αντε παιδιά Καλη σας επιτυχία!
5 μέρες εμειναν και μετα τελος αγγλικα για σας!
Αντε και με την ΝΙΚΗ!
:no1::no1::no1::no1::no1:
Να δειξετε στα αγγλακια το τι εστί Έλληνας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arisar

Νεοφερμένος

Ο arisar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Αθανάσιος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδιά πριν δύο μήνες παρέλαβα το πτυχίο μου και νιώθω τρομερή ανακούφιση!!!!! Αν θέλετε καμία πληροφορία η παλιά θέματα πείτε το!!!!! Έχω να σας δώσω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eχεις δωσει Cambridge CPE?
Πως ρε γαμώτο τα προλαβαινεται ολα σε τοσο μικρή ηλικία?
Τεσπα!
Απο δω νομίζω μονο ο dreamteam δινει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Παιδιά πριν δύο μήνες παρέλαβα το πτυχίο μου και νιώθω τρομερή ανακούφιση!!!!! Αν θέλετε καμία πληροφορία η παλιά θέματα πείτε το!!!!! Έχω να σας δώσω!!!!

Φίλε μου μάλλον άργησες λίγο. :P

Όπως και να 'χει, να ευχηθώ κι εγώ καλή επιτυχία σε όλους όσους δίνουν. Σοβαρότητα, συγκέντρωση και προσοχή κατά σειρά προτεραιότητας, αυτά χρειάζεστε. Μετά από καιρό θα θυμάστε το άγχος αυτής της περιόδου και θα χαμογελάτε. Θα είστε πλέον σε θέση να συμβουλεύσετε άλλους υποψήφιους. Να τους καθοδηγήσετε, να τους διορθώσετε και να τους κατευθύνετε. Προς το παρόν, καλό κουράγιο και καλή επιτυχία εύχομαι και πάλι. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και φυσικά πάρτε το και σαν μια πολύ καλή εμπειρία σε εξετάσεις ανωτάτου επιπέδου.
Οπως είπε και ο φίλος παραπάνω" Σοβαρότητα, συγκέντρωση και προσοχή κατά σειρά προτεραιότητας, αυτά χρειάζεστε"

Τιποτα αλλο παιδιά!
Relax and Enjoy the experience!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arisar

Νεοφερμένος

Ο arisar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Αθανάσιος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Φίλε μου μάλλον άργησες λίγο. :P

Όπως και να 'χει, να ευχηθώ κι εγώ καλή επιτυχία σε όλους όσους δίνουν. Σοβαρότητα, συγκέντρωση και προσοχή κατά σειρά προτεραιότητας, αυτά χρειάζεστε. Μετά από καιρό θα θυμάστε το άγχος αυτής της περιόδου και θα χαμογελάτε. Θα είστε πλέον σε θέση να συμβουλεύσετε άλλους υποψήφιους. Να τους καθοδηγήσετε, να τους διορθώσετε και να τους κατευθύνετε. Προς το παρόν, καλό κουράγιο και καλή επιτυχία εύχομαι και πάλι. :bye:
Τι να σου πω?? Από τότε που το έδωσα, όχι πότε είναι οι εξετάσεις, ούτε το φροντιστήριό μου δεν θυμάμαι που είναι :P!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kλασσική περιπτωση μαθητή που έδωσε εξετάσεις στο πρφ γιατί βαρέθηκε τοσα χρόνια αγγλικά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamteam

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Παραδείσι (Ρόδος). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
παιδια ποιος αλλος δινει προφ την Κυριακη? Κανεις απο Ροδο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
Απο δω νομίζω μονο ο dreamteam δινει....

παιδια ποιος αλλος δινει προφ την Κυριακη? Κανεις απο Ροδο?

και εγώ δίνω . . .αλλά όχι από Ρόδο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ειναι η πρωτη φορα στη ζωη μου που φοβαμαι τα προφορικα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
ειναι η πρωτη φορα στη ζωη μου που φοβαμαι τα προφορικα :D
εγω πάλι φοβάμαι τα γραπτα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamteam

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Παραδείσι (Ρόδος). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
ποτε δινετε προφ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τo ECPE ειναι 17/05 και το CPE 10/05.
Τωρα τα προφορικά διαφέρουν απο παιδί σε παιδί!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εμενα ειναι στις 22!καλα,ακουστικο κοβομαι ΣΙΓΟΥΡΑ :D
ευτυχως δεν αλλαζουμε αιθουσα στα ακουστικα και θα αντιγραφω απο τον πισω!
μπας και σωθω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
θα φας ένα ban όλο δικό σου,έτσι και σε πιάσουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μην το ψαχνεις φίλτατε!
Η Χαιδω ειναι εξασκημένη σε τέτοιες μεθόδους...:P
Aλλα και απο την αλλη και αυτοι δεν ειναι και ιδιαιτερα αυστηροι.Χαλαρα μπορείς να αντιγραψεις πλέον στο Cambridge...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Βασικά εξαρτάται σε ποιον θα πέσεις!Μάλιστα,προπερσι που εδωσα lower cambridge(που υποτείθεται όντως πιο μικροί,χρειαζομασταν κάποια επιοικια),ενα κορίτσι,γύρισε πίσω(οχι να αντιγραψει) και την εκοψαν με U,θεωρωντας οτι ειχε σκοπο την αντιγραφη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
θα φας ένα ban όλο δικό σου,έτσι και σε πιάσουν!!!

οπως ειπε και ο teol,ειμαι εκπαιδευμενη σε αυτα τα θεματα,απο το φροντιστηριο.:P εχουμε κατσει εμ τετοιο τροπο αναλογα με τις επιδοσεις,ακριβως για να συνεργαστουμε.καλα,μη φανταστεις τιποτα τρελα πραγματα.διακριτικα παντα :D περα απο το Α1 ή Α2,δε θυμαμαι ποιο ειχα δωσει στα γερμανικα,δε θυμαμαι κανενα πτυχιο που να μην εχω αντιγραψει.:P

on topic τωρα,ολη αυτη την εβδοαμδα δεν εκανα τιποτα επαναληψη με δικη μου πρωτοβουλια-περα απο hw-και τωρα βλεπω οτι ειναι παρα πολλα!!σημερα θα κατσω να κανω τα 3 και τα transformations και τιποτα λεξιλογια και αυριο χαρτια(φωτοτυπιες κλπ).αλλα επρεπε να κατσω να διαβασω πριν! :( τουλαχιστον ουτε οι αλλοι εχουν κανει κατι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamteam

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Παραδείσι (Ρόδος). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
εγω θελω καποιος να μου γραψει την εκθεση μες τισ εξετασεις...τα υπολοιπα δε με νοιαζουν. Ι am scared to death with that writing part? How the hell can I get rid of that?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
dreamteam--->dunno:!::!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top