Εξετάσεις FCE/CAE/CPE Μάιος 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Λοιπον μην το παρατραβατε το θεμα!
Δικαιωμα του παιδιού να κάνει οτι γουσταρει!
Τζιμ ΟΚ ξερουμε οτι εχεις την εμπειρία αλλα ΟΚ μην κανεις τα πραγματα χειρότερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ναι ρε,αλλα ο ανθρωπος τις περισοτερες φορες χρειαζεται να πιστεψει σε μια ανωτερη δυναμη(μ'αρεσει που τα λεω ενω δεν εφαρμοζω τιποτα :D:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
ναι ρε,αλλα ο ανθρωπος τις περισοτερες φορες χρειαζεται να πιστεψει σε μια ανωτερη δυναμη(μ'αρεσει που τα λεω ενω δεν εφαρμοζω τιποτα :D:P)

Ό,τι θα σου απαντούσα (περίπου), το έχω γράψει εδώ. Βαριέμαι να τα ξαναγράφω. :P:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Βαριεμαι να τα διαβασω ολα αυτα που γραφεις(αμαν!τι λογοδιάρροια ειναι αυτη?:P)αλλα καταλαβα απο την αρχη τη θεση σου.αν το αναλυσουμε θα βγειτελειως off,οποτε ασ'το.ο καθενας πιστευει σε κατι,εσυ στον εαυτο σου,εγω στη μοιρα,ο locke στο θεο(:Pτο lost ειναι σαν τη μερεντα-παντου πηγαινει :D),ο χαρδαβελλας στα ufo,οι θιβετιανοι στο βουδα κι ο house στα vicodin.ολοι πιστευουμε σε κατι.η ουσια ομως παραμενει η ιδια.ειτε εσυ πιστευεις οτι ΕΣΥ επηρεαζεις τις επιλογες ειτε εγω οτι ειναι καπου γραμμενες ειτε ο ταδε οτι καποιος τις οριζει,απο καπου οριζονται.this is the point.απλα παιρνει διαφορες ονομασιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Λοιπον μην το παρατραβατε το θεμα!
Δικαιωμα του παιδιού να κάνει οτι γουσταρει!
Τζιμ ΟΚ ξερουμε οτι εχεις την εμπειρία αλλα ΟΚ μην κανεις τα πραγματα χειρότερα!

Δεν είπα κάτι για το παιδί..

Αν θέλει να δώσει και να το πάρει με γεια του με χαρά του..

Και αν το πάρει, θα είναι μαγκιά δικιά του...

Απλώς πρέπει κάπου κάπου να ξεχωρίζουμε το πραγματικό από αυτό που θέλουνε να μας περάσουν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamteam

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Παραδείσι (Ρόδος). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
https://www.cambridgeesol.org/exams/general-english/cpe.html

οσοι δινουν κοιταξτε αυτο το λινκ εχει τεστ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wtf

Νεοφερμένος

Ο wtf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Πρωτον μπορει να χρειαστει να παω Αγγλια να σπουδασω αν και αυτο αργει να γινει ξεροντας οτι το μισιγκαν δεν ισχυει στα βρετανικα πανεπιστημια

Τελείως ενημερωτικά, το CPE αναγνωρίζεται από τα βρετανικά πανεπιστήμια μόνο αν το έχεις περάσει το πολύ 3 χρόνια πριν. Αλλιώς πρέπει να δώσεις τότε IELTS ή TOEFL...
Γι' αυτό φροντίστε να διατηρείτε τις γνώσεις σας και μετά το proficiency ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τελείως ενημερωτικά, το CPE αναγνωρίζεται από τα βρετανικά πανεπιστήμια μόνο αν το έχεις περάσει το πολύ 3 χρόνια πριν. Αλλιώς πρέπει να δώσεις τότε IELTS ή TOEFL...
Γι' αυτό φροντίστε να διατηρείτε τις γνώσεις σας και μετά το proficiency ;)

+1!:no1:
Τεσπα εγω αν ήμουν ετοιμος θα εδινα και τώρα CPE γιατί ειναι μια πολύ καλή εμπειρία. Φίλε μου δωσε αν νομιζεις πως εισαι έτοιμος και ασε τους άλλους να λένε θεωρίες;)Για να φτασεις να παρεις fce,cae,ecpe σημαινει πως δεν είσαι κάποιος τυχαίος!;)
Σου ευχομαι να το πάρεις γιατί πιστευω οτι το αξίζεις!
Καλη σου επιτυχια!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamteam

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Παραδείσι (Ρόδος). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
thanx mate i will undoubtedly do so. U take care
-----------------------------------------
Τελείως ενημερωτικά, το CPE αναγνωρίζεται από τα βρετανικά πανεπιστήμια μόνο αν το έχεις περάσει το πολύ 3 χρόνια πριν. Αλλιώς πρέπει να δώσεις τότε IELTS ή TOEFL...
Γι' αυτό φροντίστε να διατηρείτε τις γνώσεις σας και μετά το proficiency ;)

φιλε wtf σπουδαζει η αδερφη μου στο πανεπιστημιο του newcastle και ειχε παρει το περιβοητο αυτο διπλωμα που μονο θαυματα της αγγλικης το περνανε οπως πιστευουν εδω μερικοι φιλοι μας και ενα χρονο πιο μικρη απο εμενα δλδ πρωτη γυμνασιου να σε ενημερωσω τελειως πληροφοριακα οτι οταν χρειαστηκε να κανει την αιτηση στο ucas δεν της ζητησαν τπτ παραπανω απο αυτα που ηδη ειχε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wtf

Νεοφερμένος

Ο wtf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
φιλε wtf σπουδαζει η αδερφη μου στο πανεπιστημιο του newcastle και ειχε παρει το περιβοητο αυτο διπλωμα που μονο θαυματα της αγγλικης το περνανε οπως πιστευουν εδω μερικοι φιλοι μας και ενα χρονο πιο μικρη απο εμενα δλδ πρωτη γυμνασιου να σε ενημερωσω τελειως πληροφοριακα οτι οταν χρειαστηκε να κανει την αιτηση στο ucas δεν της ζητησαν τπτ παραπανω απο αυτα που ηδη ειχε.

OK, μάλλον εξαρτάται και από το πανεπιστήμιο. Anyway, δώστο εσύ και ας τους άλλους να λένε!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
thanx mate i will undoubtedly do so. U take care
-----------------------------------------


φιλε wtf σπουδαζει η αδερφη μου στο πανεπιστημιο του newcastle και ειχε παρει το περιβοητο αυτο διπλωμα που μονο θαυματα της αγγλικης το περνανε οπως πιστευουν εδω μερικοι φιλοι μας και ενα χρονο πιο μικρη απο εμενα δλδ πρωτη γυμνασιου να σε ενημερωσω τελειως πληροφοριακα οτι οταν χρειαστηκε να κανει την αιτηση στο ucas δεν της ζητησαν τπτ παραπανω απο αυτα που ηδη ειχε.

Εντάξει εσείς είστε οικογένεια φωστήρων της αγγλικής, πώς να το κάνουμε;...

Δώστο και μακάρι να το πάρεις...

Αν όμως, λέω αν, δεν είναι θετικό το αποτέλεσμα, μην στραφείς να πεις ότι σε γλωσσοφάγαμε..Ξέρεις τι θα φταίει

:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από teol20:
+1!:no1:
Τεσπα εγω αν ήμουν ετοιμος θα εδινα και τώρα CPE γιατί ειναι μια πολύ καλή εμπειρία. Φίλε μου δωσε αν νομιζεις πως εισαι έτοιμος και ασε τους άλλους να λένε (I)θεωρίες;)Για να φτασεις να παρεις fce,cae,ecpe σημαινει πως (ΙΙ)δεν είσαι κάποιος τυχαίος!;)
Σου ευχομαι να το πάρεις (ΙΙΙ)γιατί πιστευω οτι το αξίζεις!
Καλη σου επιτυχια!:no1:

(I) Oι ''θεωρίες'' όπως λες βασίζονται στην αλήθεια, σε στατιστικά, σε εμπειρίες και σε κοινή λογική. Δεν ευθύνομαι εγώ αν δε μπορείτε να καταλάβετε πως ένας άνθρωπος Β Γυμνασίου είναι δύσκολο έως και ακατόρθωτο να ικανοποιεί τις απαιτήσεις του CPE όσον αφορά το ευρύτερο γνωστικό του επίπεδο.

(ΙΙ) Ξέρεις πόσους τυχαίους γνωρίζω που κατέχουν αυτά τα διπλώματα? Μη με κάνεις να πιστέψω πως μιλώ με έναν.

(ΙΙΙ) Αυτό πάλι εσύ και ο θεός σου καταλάβατε πως προκύπτει, εγώ πάντως όχι. Είπαμε καλά τα κοπλιμέντα αλλά υπάρχει και ένα όριο.

Αρχική Δημοσίευση από Djimmakos:
Εντάξει εσείς είστε οικογένεια φωστήρων της αγγλικής, πώς να το κάνουμε;...

Δώστο και μακάρι να το πάρεις...

Αν όμως, λέω αν, δεν είναι θετικό το αποτέλεσμα, μην στραφείς να πεις ότι σε γλωσσοφάγαμε..Ξέρεις τι θα φταίει

Χαλάρωσε. Ας το πάρει ρε αφού το έχει η οικογένειά του. Φαίνεται είναι παράδοση. Τί να πω?...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Χαλάρωσε. Ας το πάρει ρε αφού το έχει η οικογένειά του. Φαίνεται είναι παράδοση. Τί να πω?...

Δεν έχω κάτι μαζί του :)

Μακάρι το παιδί να το πάρει και να μας ταπώσει όλους...

Απλώς νευριάζω γενικά όταν κάποιος προσπαθεί να μας αποδείξει κάτι, μιλώντας ειρωνικά πάνω απ' όλα...

Ένα τσούρμο άγνωστοι είμαστε, τι τον νοιάζει τι λέμε εμείς; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δεν έχω κάτι μαζί του :)

Μακάρι το παιδί να το πάρει και να μας ταπώσει όλους...

Απλώς νευριάζω γενικά όταν κάποιος προσπαθεί να μας αποδείξει κάτι, μιλώντας ειρωνικά πάνω απ' όλα...

Ένα τσούρμο άγνωστοι είμαστε, τι τον νοιάζει τι λέμε εμείς; ;)

Γιατί εμένα με νοιάζει? Σιγά μην ασχοληθώ με το τι θα κάνει κάποιος, κάπου στον κόσμο. Αύριο θα το έχω ξεχάσει. Ωστόσο με ενοχλεί να πάρει η αντιμετώπιση του CPE σαν να είναι δίπλωμα για παιδάκια. Πανεπιστημιακών προδιαγραφών δίπλωμα είναι. Σε όποιον αρέσει. Και εδώ ναι, θα πω με ευκολία πως όποιος κατάφερε και το πέρασε δεν είναι τυχαίος.

By the way, δεν πιστεύω με τίποτα πως η αδερφή του φίλου μας όντας στην Α' Γυμνασίου (!!) πήρε το CPE. Είναι, ναι, είναι αδύνατο. :):bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
(I) Oι ''θεωρίες'' όπως λες βασίζονται στην αλήθεια, σε στατιστικά, σε εμπειρίες και σε κοινή λογική. Δεν ευθύνομαι εγώ αν δε μπορείτε να καταλάβετε πως ένας άνθρωπος Β Γυμνασίου είναι δύσκολο έως και ακατόρθωτο να ικανοποιεί τις απαιτήσεις του CPE όσον αφορά το ευρύτερο γνωστικό του επίπεδο.

(ΙΙ) Ξέρεις πόσους τυχαίους γνωρίζω που κατέχουν αυτά τα διπλώματα? Μη με κάνεις να πιστέψω πως μιλώ με έναν.

(ΙΙΙ) Αυτό πάλι εσύ και ο θεός σου καταλάβατε πως προκύπτει, εγώ πάντως όχι. Είπαμε καλά τα κοπλιμέντα αλλά υπάρχει και ένα όριο.

Ρε φιλε συγγνωμη δηλαδη το παιδι μπηκε εδω για να καταθεσει καποια αποψη επι του θεματος και πεσατε να τον φάτε!Σε ρωτησε κανεις να κρινεις την επιλογη του dream και να την κατακρίνεις?Γνωριζεις το πραγματικο επειπεδο του dream στα αγγλικα?Μαλλον όχι!Και ο djimm εδωσε τον Νοεμβριο του 2007 ECPE και τον Μαιο του 2008 CPE.Μην τρελαθουμε κιολας.Η επιδοση του Dream ειναι καλύτερη απο αυτην του jim οταν εδωσε ecpe.
Και στο κατω-κατω εσενα τι σε ενδιαφερει τι θα κανει το παιδι?Εσένα θα κατηγορησει αν κοπει?Το παιδι μπορει να χει τις δυνατοτητες να περασει το CPE.Εσυ πως το προδικαζεις πως δεν ειναι κατάλληλος για το CPE?
Τυχαίος δίπλωμα cambridge δεν παίρνει!
Ειδικά CPE:P
Δεν θελω να επεκταθώ περισσότερο βραδιατικα!
Φιλε μου καλη επιτυχία και θα το πάρεις πιστευω!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Ρε φιλε συγγνωμη δηλαδη το παιδι μπηκε εδω για να καταθεσει καποια αποψη επι του θεματος και πεσατε να τον φάτε!Σε ρωτησε κανεις να κρινεις την επιλογη του dream και να την κατακρίνεις?Γνωριζεις το πραγματικο επειπεδο του dream στα αγγλικα?Μαλλον όχι!Και ο djimm εδωσε τον Νοεμβριο του 2007 ECPE και τον Μαιο του 2008 CPE.Μην τρελαθουμε κιολας.Η επιδοση του Dream ειναι καλύτερη απο αυτην του jim οταν εδωσε ecpe.
Και στο κατω-κατω εσενα τι σε ενδιαφερει τι θα κανει το παιδι?Εσένα θα κατηγορησει αν κοπει?Το παιδι μπορει να χει τις δυνατοτητες να περασει το CPE.Εσυ πως το προδικαζεις πως δεν ειναι κατάλληλος για το CPE?
Τυχαίος δίπλωμα cambridge δεν παίρνει!
Ειδικά CPE:P
Δεν θελω να επεκταθώ περισσότερο βραδιατικα!
Φιλε μου καλη επιτυχία και θα το πάρεις πιστευω!;)

Ρε γμτ τι με μπλέκεις εμένα;

Σου έχω μιλήσει προσωπικά τι τράβηξα για να το πάρω...

Απλώς λέμε ότι το CPE για ένα ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ ΠΑΙΔΙ β' γυμνασίου δεν είναι και το πιο εύκολο...

Δεν είπαμε ότι αν δώσει δεν θα το πάρει, μάθετε να ξεχωρίζετε τι λέμε ρε γαμώτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σιγα ρε jimm μην το πέρνεις προσωπικα...!:P
Τεσπα το παιδί έχεις τις δυνατότητες και αν κανει την καταλληλη προσπαθεια θα πετυχει κατι καλό.
Τωρα δεν ειναι αυτο το τοπικ για αν σχολιασουμε και να λογοκρινουμε κάποιον απο τις αποψεις του και τα λεγομενα του!
Ειναι για να συζητησουμε για το cpe may 2009!Αρα κλεινει η παρενθεση αυτη και συνεχίζουμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamteam

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Παραδείσι (Ρόδος). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Γιατί εμένα με νοιάζει? Σιγά μην ασχοληθώ με το τι θα κάνει κάποιος, κάπου στον κόσμο. Αύριο θα το έχω ξεχάσει. Ωστόσο με ενοχλεί να πάρει η αντιμετώπιση του CPE σαν να είναι δίπλωμα για παιδάκια. Πανεπιστημιακών προδιαγραφών δίπλωμα είναι. Σε όποιον αρέσει. Και εδώ ναι, θα πω με ευκολία πως όποιος κατάφερε και το πέρασε δεν είναι τυχαίος.

By the way, δεν πιστεύω με τίποτα πως η αδερφή του φίλου μας όντας στην Α' Γυμνασίου (!!) πήρε το CPE. Είναι, ναι, είναι αδύνατο. :):bye:

θες δε θες να το πιστεψεις αυτη ειναι η αληθεια, και δε θα το συζητησω και περισσοτερο. αν εσας σας παιρνει 10 χρονια στο φροντηστηριο και 500 ωρες μαθημα... και ακομα να το περασατε ψαξτε αλλου να βρειτε το προβλημα. Και τελος η συζητηση εδω. καλη συνεχεια σε οτι διπλωμα και αν αποφασισετε να δωσετε.
-----------------------------------------
κατι σχετικο με το exams εχετε να πειτε? Αυτος ειναι βασικα ο λογος που βρισκομαστε ολοι εδω. Τουλαχιστον εσεις που το εχετε παρει η και που τουλαχιστον το εχετε προσπαθησει μπορειτε να βοηθησετε.
-----------------------------------------
Εγω χτες πηρα το πρωτο use of english διορθωμενο και οντως δεν ηταν και τοσο καλο.
μερος 1 - 6/15
μερος 2 - 6/10
μερος 3 - 2/6
μερος 4 - 4/8

Αναμενεται το τελευταιο παρτ με τα κειμενα και το summary...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
θες δε θες να το πιστεψεις αυτη ειναι η αληθεια, και δε θα το συζητησω και περισσοτερο. αν εσας σας παιρνει 10 χρονια στο φροντηστηριο και 500 ωρες μαθημα... και ακομα να το περασατε ψαξτε αλλου να βρειτε το προβλημα. Και τελος η συζητηση εδω. καλη συνεχεια σε οτι διπλωμα και αν αποφασισετε να δωσετε.
-----------------------------------------
κατι σχετικο με το exams εχετε να πειτε? Αυτος ειναι βασικα ο λογος που βρισκομαστε ολοι εδω. Τουλαχιστον εσεις που το εχετε παρει η και που τουλαχιστον το εχετε προσπαθησει μπορειτε να βοηθησετε.
-----------------------------------------
Εγω χτες πηρα το πρωτο use of english διορθωμενο και οντως δεν ηταν και τοσο καλο.
μερος 1 - 6/15
μερος 2 - 6/10
μερος 3 - 2/6
μερος 4 - 4/8

Αναμενεται το τελευταιο παρτ με τα κειμενα και το summary...

Μάθε να συζητάς χωρίς να εξάπτεσαι. Θυμήσου, υποτίθεται πως μπορείς να συζητήσεις ώριμα πλέον μιας και θα το δώσεις το Μάιο. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamteam

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Παραδείσι (Ρόδος). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Μάθε να συζητάς χωρίς να εξάπτεσαι. Θυμήσου, υποτίθεται πως μπορείς να συζητήσεις ώριμα πλέον μιας και θα το δώσεις το Μάιο. :bye:
Δεν νευριασα απλα βαζω ενα τελος σε μια συζητηση που δε βγαζει πουθενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top