Εξετάσεις FCE/CAE/CPE Μάιος 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

wtf

Νεοφερμένος

Ο wtf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
θες δε θες να το πιστεψεις αυτη ειναι η αληθεια, και δε θα το συζητησω και περισσοτερο. αν εσας σας παιρνει 10 χρονια στο φροντηστηριο και 500 ωρες μαθημα... και ακομα να το περασατε ψαξτε αλλου να βρειτε το προβλημα. Και τελος η συζητηση εδω. καλη συνεχεια σε οτι διπλωμα και αν αποφασισετε να δωσετε.
-----------------------------------------
κατι σχετικο με το exams εχετε να πειτε? Αυτος ειναι βασικα ο λογος που βρισκομαστε ολοι εδω. Τουλαχιστον εσεις που το εχετε παρει η και που τουλαχιστον το εχετε προσπαθησει μπορειτε να βοηθησετε.
-----------------------------------------
Εγω χτες πηρα το πρωτο use of english διορθωμενο και οντως δεν ηταν και τοσο καλο.
μερος 1 - 6/15
μερος 2 - 6/10
μερος 3 - 2/6
μερος 4 - 4/8

Αναμενεται το τελευταιο παρτ με τα κειμενα και το summary...

Για μένα το πιο δύσκολο part του CPE είναι το Reading (ειδικά για την ηλικία σου :P). Το use λίγη εξάσκηση θέλει και το περνάς άνετα μετά...είναι μάλλον το πιο εύκολο μαζί με listening..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamteam

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Παραδείσι (Ρόδος). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
μολις κανω το πρωτο θα σου πω...ελπιζω να μην εχει τα ιδια χαλια του use...:P listening δεν εχω κανει ακομα αλλα νομιζω οτι θα παει καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
μολις κανω το πρωτο θα σου πω...ελπιζω να μην εχει τα ιδια χαλια του use...:P listening δεν εχω κανει ακομα αλλα νομιζω οτι θα παει καλα.

Κρατα γερα και σε 3 ακριβως μηνες απο σημερα δινεις το CPE!;)
Και μην αγχωνεσαι κιολας εισαι παρα πολυ μικρος και στο κατω κατω αν κοπεις εχεις ηδη ενα ecpe δεν θα βάλεις και τα μαύρα σου!Θα σου μεινει παντως μια αξέχαστη εμπειρία!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
θες δε θες να το πιστεψεις αυτη ειναι η αληθεια, και δε θα το συζητησω και περισσοτερο. αν εσας σας παιρνει 10 χρονια στο φροντηστηριο και 500 ωρες μαθημα... και ακομα να το περασατε ψαξτε αλλου να βρειτε το προβλημα. Και τελος η συζητηση εδω. καλη συνεχεια σε οτι διπλωμα και αν αποφασισετε να δωσετε.
-----------------------------------------
κατι σχετικο με το exams εχετε να πειτε? Αυτος ειναι βασικα ο λογος που βρισκομαστε ολοι εδω. Τουλαχιστον εσεις που το εχετε παρει η και που τουλαχιστον το εχετε προσπαθησει μπορειτε να βοηθησετε.
-----------------------------------------
Εγω χτες πηρα το πρωτο use of english διορθωμενο και οντως δεν ηταν και τοσο καλο.
μερος 1 - 6/15
μερος 2 - 6/10
μερος 3 - 2/6
μερος 4 - 4/8

Αναμενεται το τελευταιο παρτ με τα κειμενα και το summary...

1ον)

Όπως είπε και ο Γιώργος, πρέπει να μάθεις να συζητάς και όχι να νευριάζεις.

2ον)

Σου είπε κανείς ότι δεν θέλουμε να σε βοηθήσουμε; Εμένα προσωπικά ρώτα με ό,τι θες, δεν έχω πρόβλημα να σου απαντήσω.

Και όσο για το μπολνταρισμενο:

Ένας που έχει κοπιάσει να το πάρει το αξίζει πιο πολύ από κάποιον που έχει την αγγλική στο αίμα του και δεν έκατσε μια φορά κάτω να διαβάσει σκληρά..

Αυτά από εμένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamteam

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Παραδείσι (Ρόδος). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
1ον)

Ένας που έχει κοπιάσει να το πάρει το αξίζει πιο πολύ από κάποιον που έχει την αγγλική στο αίμα του και δεν έκατσε μια φορά κάτω να διαβάσει σκληρά..

Συμφωνω απολυτα και congrats που το πηρες και με την πρωτη, αυτη τη διαφορα που λες εδω την ειπα εγω απο τις πρωτες σελιδες.thanx for the offer by the way...cheers m8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Δε μιλούσα για εμένα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamteam

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Παραδείσι (Ρόδος). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Για οποιον και αν το πες επιστροφη στο θεμα μας ομως γιατι αρκετα με τα ασχετα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
+1 dreamteam!
Ας επιστρεψουμε στο θέμα μας και ας γράψει οποιος δωσει cpe εδω για να το ξερουμε!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamkiller

Νεοφερμένος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Συγγνώμη για την άκυρη παρέμβαση, αλλά από όσους δώσανε CPE τον Δεκέμβρη, έλαβε κανείς το Statement of Results;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν νομίζω να τα εχουν στείλει σε ολους ακόμη!
Αλλα μεχρι τελος Φεβρουαρίου θα τα στείλουν πιστευω!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamkiller

Νεοφερμένος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Κατά περίεργη σύμπτωση, το Statement of Results ήρθε σήμερα.
Για να μην εντελώς off-topic, το μόνο που έχω να πω σ' όσους δίνουν είναι να μην επαναπαυτούν στα tests αλλά και να διαβάζουν και να βλέπουν ταινίες και σειρές στ' αγγλικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Κατά περίεργη σύμπτωση, το Statement of Results ήρθε σήμερα.
Για να μην εντελώς off-topic, το μόνο που έχω να πω σ' όσους δίνουν είναι να μην επαναπαυτούν στα tests αλλά και να διαβάζουν και να βλέπουν ταινίες και σειρές στ' αγγλικά.

Με πόσο % Dreamkiller και πιο Certificate???
Congratulations ομως!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamkiller

Νεοφερμένος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Με πόσο % Dreamkiller και πιο Certificate???
Congratulations ομως!;)

CPE με Α (83/100).
Ευχαριστώ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν ειδα πως ημουν στο τοπικ του CPE:p
Τα παιξα μου φαινεται!:p
Και παλι συγχαρητηρια!Το Α ειναι τελειο σε συγκριση με το δικο μου 'Ε'!:p:p:p:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamteam

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Παραδείσι (Ρόδος). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
CPE με Α (83/100).
Ευχαριστώ. :P
Απσογος...Μπραβο, παντα επιτυχιες...
Ασχετο τι βιβλια εκανες και ποσες ωρες μαθημα?
-----------------------------------------
Το Α ειναι τελειο σε συγκριση με το δικο μου 'Ε'!:p:p:p:lol:
Δε λεει τιποτα το Ε...δεν πεφτουμε. ετσι? το μαιο με λιγο παραπανω διαβασμα θα πας και θα το παρεις το τιμημενο. Bring it on, mate!
-----------------------------------------
djimmakos μηπως μπορεις καποια στιγμη να σκαναρεις και να ανεβασεις τα θεματα του cpe που κρατησες απο τοτε που εδινες? Αν οχι να σκαναρεις βγαλτα φωτογραφια με το κινητο σου και ανεβασε τα. That d be handy!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Απσογος...Μπραβο, παντα επιτυχιες...
Ασχετο τι βιβλια εκανες και ποσες ωρες μαθημα?
-----------------------------------------

Δε λεει τιποτα το Ε...δεν πεφτουμε. ετσι? το μαιο με λιγο παραπανω διαβασμα θα πας και θα το παρεις το τιμημενο. Bring it on, mate!
-----------------------------------------
djimmakos μηπως μπορεις καποια στιγμη να σκαναρεις και να ανεβασεις τα θεματα του cpe που κρατησες απο τοτε που εδινες? Αν οχι να σκαναρεις βγαλτα φωτογραφια με το κινητο σου και ανεβασε τα. That d be handy!

Το Σάββατο θα κάτσω να τα κάνω και θα στα στείλω με e-mail, δεν παίζει να τα ανεβάσω στο ischool :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamteam

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Παραδείσι (Ρόδος). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Το Σάββατο θα κάτσω να τα κάνω και θα στα στείλω με e-mail, δεν παίζει να τα ανεβάσω στο ischool :P

Ευχαριστω πολυ Djimmakos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Tώρα θα σου έλεγα τίποτα για το Dj αλλά έχε χάρη...


Djimmakos σκέτο :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aααα τα θελω και γω τα θεματα του CPE May 2008!
Και μην μου πεις όχι τζιμακο γτ εγω καλα ανεβασα τα θέματα του FCE/CAE/CPE December 2008!:P

Δε λεει τιποτα το Ε...δεν πεφτουμε. ετσι? το μαιο με λιγο παραπανω διαβασμα θα πας και θα το παρεις το τιμημενο. Bring it on, mate!
Δεν σκάω τοσο πολύ!
Αλλα το Ε και το 53% που ειδα μπροστα μου με εκανε να σκάσω!:(
Μα ρε παιδί μου να ειναι όλα τα papers λιγο πανω ή λιγο κάτω απο το Βorderline?!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamteam

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Παραδείσι (Ρόδος). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
εγω καλα ανεβασα τα θέματα του FCE/CAE/CPE December 2008!:P

Συμβαινουν αυτα...που εχεις ανεβασει θεματα cpe december 2008?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top