Εξετάσεις Cambridge FCE/CAE/CPE Μάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

eirinitkd1996

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
θα ξαναδωσω =) δεν πτοουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Το πήρα και εγώ.:happy: Ναι είμαι αναίσθητη, είδα τα αποτελέσματα μετά από 8 ώρες.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_96

Νεοφερμένος

Ο giannis_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
παιδιά πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα του CPE?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
Το πήρα και εγώ.:happy: Ναι είμαι αναίσθητη, είδα τα αποτελέσματα μετά από 8 ώρες.:pfff:
ριρι στις 6 βγηκαν....
αρα εχουν περασει μονο 2,5 ωρες.....
σκιζεις στα μαθηματικα να υποθεσω ε? :whistle::whistle::whistle::whistle:

@γιαννη
στις 21 του μηνα
την τριτη δηλαδη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Χαχαχα με είχαν πει ρε ότι βγαίνουν στις 12 για αυτό.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
δευτέρα είναι τέρας! :redface::redface: α0χ0α0χ0α0χα!

δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα 21 ιουνη ειναι τριτη...
εκτος αν εσυ βλεπεις περσινο ημερολογιο.... :whistle::whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Αθηνά έχουμε Πέμπτη και 16.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Να ρωτήσω εγώ κάτι τώρα;
Από που ως που είναι το Α το Β και το C; Όχι ότι με νοιάζει ο βαθμός αλλά θέλω να ξέρω :D
Passing Grades Score
A 80 to 100
B 75 to 79
C 60 to 74
Failing Grades
D 55 to 59
E 0 to 54

οπότε έχεις πάρει βαθμό μεταξύ του 60 και του 74 :) Συγχαρητήρια σε όλους παιδιά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Tρίτη είναι βρε Αθηνά μου!!!!

δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα 21 ιουνη ειναι τριτη...
εκτος αν εσυ βλεπεις περσινο ημερολογιο.... :whistle::whistle::whistle::whistle:

Αθηνά έχουμε Πέμπτη και 16.:P

ααααααααααααααααααααααααααααααα!!! κάνετε πλάκα! θα πήγαινα να δώσω όλα τα μαθήματα μια μέρα πριν το κανονικό! α0χ0α0χ0α0χα...και το μάθημα που δίνω αύριο νόμιζα ότι το έδινα σήμερα...αιντεεεεεε!!!
πάντως όπως και να χεις...ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
βρε αθηνουλα...
αφου σε πειραζει η κερκυρα...
παρατα την επιτελους και ελα στην αθηνα.....
και για να μην μεινει κενη η θεση σου προσφερομαι με πονο καρδιας να παω εγω στη θεση σου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
βρε αθηνουλα...
αφου σε πειραζει η κερκυρα...
παρατα την επιτελους και ελα στην αθηνα.....
και για να μην μεινει κενη η θεση σου προσφερομαι με πονο καρδιας να παω εγω στη θεση σου....
α0χ0α0χ0αχ00αχα... α να χαθείς τέρας! Υπάρχουν θέσεις και ΕΛΑ! :redface: και για να μην βγαίνουμε off topic ξέρετε αν και την Τρίτη τα αποτελέσματα βγαίνουν πρωί ή απόγευμα? ευχαριστώ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xkorko

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
γιουχουυυυ τ πηρα με Α!!!
συγχαρητηρια σε ολους παιδια!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
το πηρα με B!!!!!
:clapup::clapup::clapup:
δεν μπορω να ηρεμησω!!...
αχχ τι ηταν αυτο!
Αγνη και εγω το χα κανει εγω αυτο με το λαθος style στην εκθεση!... απ' οτι φαινεται δεν ηταν και τοσο καθοριστικο!!!

Συγχαρητηρια σε ολους οσους περασαν αλλα και σε οσους δεν περασαν αλλα προσπαθησαν !!!
Τιποτα δεν τελειωνει εδω οπως ειπα και πριν βγουν τα αποτελεσματα, σημασια εχει ο κοπος που καναμε ολοι μας για να δωσουμε!

παιδια δεν υπαρχουν βαθμοι a1,a2,b1,b2,c1,c2...
B1 ειναι οταν εχεις D και σημαινει οτι εδειξες ικανοτητες επιπεδου Β1 (δλδ παιρνεις διπλωμα Β1 και οχι Β2 που ειναι το FCE)
οπως και παιρνεις αντιστοιχα νομιζω C1 οταν εχεις Α ή πανω απο καποιον υψηλο βαθμο δεν θυμαμαι καλα...
οι βαθμοι ειναι μονο Α Β C (pass) D E (fail)
και αλλοι δυο νομιζω F και Ζ για οταν λοιπεις απο τις εξετασεις ενα part Και ολα αντιστοιχα.
παντως με σιγουρια θα δειξουν τα statements
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

panabarbes

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Το πήρα με Α :) Να πάει να χεστεί τώρα το μίσιγκαν αφού πήρα το cambridge :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

till123

Νεοφερμένος

Ο till123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Γεια σε όλους!
Θα ήθελα να ρωτήσω τι ώρα θα μάθουμε τα αποτελέσματα του CPE την Τρίτη. Δεν μπορώ να το βρω πουθενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
https://www.cambridgeesol.org/assets/pdf/esol-extended-certification.pdf
εδω λεει τι ειναι αυτο το Β1... δλδ φετος δεν υπαρχει βαθμος D, παιρνεις B1 (pre-lower) αμα εχεις D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
Το πήρα με Α :) Να πάει να χεστεί τώρα το μίσιγκαν αφού πήρα το cambridge :confused:

ελα ρε πανο θηριο....
συγχαρητηρια βρε.... ;);););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top