Εξετάσεις Cambridge FCE/CAE/CPE Μάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Επ..ήρθα και εγώ... εμ.. έκανα ένα διάλειμμα από την ταινία..;):)

πωπω ευτυχώς που δεν ήξερα πότε έβγαιναν τα αποτελέσματα και δεν έφτασα σ'αυτό το σημείο... να 'ναι καλά το φροντιστήριό μου...
παιδιά στις πανελλήνιες θα αυτοκτονήσετε; :worry:

Άλλο αυτό χριστίνα μου. Εγώ προσωπικά για το σχολείο καρφάκι δεν μου καίγεται.Εκεί που αγχώνομαι είναι τα αγγλικά.Εσύ πως έμαθες ότι πέρασες; Εννοώ μετά από πόσο καιρό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
παιδιά στις πανελλήνιες θα αυτοκτονήσετε; :worry:

Χαχαχαχαχαχα..... Λες και ακούω την μαμά μου...:D:P:P... τα ίδια μου λέει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
μου τηλεφώνησε το φροντιστήριο και μου είπε ότι πέρασα με B και μετά από καιρό (που έπεσα πάνω στο φυλλάδιο) μπήκα στην ιστοσελίδα και έμαθα και τα αναλυτικά...
αν δε σου καίγεται καρφάκι για το σχολείο , πώς θα περάσεις στη σχολή που θες; Καλώς ή κακώς οι πανελλήνιες καθορίζουν κατά κάποιον τρόπο τη ζωή μας , ενώ τα αγγλικά , και ειδικά το lower είναι απλά μια εξέταση. Άσε που το lower πια το έχει πάρει και η κουτσή Μαρία... Στο proficiency ξεχωρίζουν οι άξιοι...

Χαχαχαχαχαχα..... Λες και ακούω την μαμά μου...:D:P:P... τα ίδια μου λέει!!!
τη μαμά σου να ακούς , έχει δίκιο

Επ..ήρθα και εγώ... εμ.. έκανα ένα διάλειμμα από την ταινία..;):)



Άλλο αυτό χριστίνα μου. Εγώ προσωπικά για το σχολείο καρφάκι δεν μου καίγεται.Εκεί που αγχώνομαι είναι τα αγγλικά.Εσύ πως έμαθες ότι πέρασες; Εννοώ μετά από πόσο καιρό;
δεν ξέρω πότε βγήκαν τα αποτελέσματα για να σου πω μετά από πόσο καιρό τα έμαθα... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.

puppet_58

Νεοφερμένος

Ο puppet_58 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους τους χρήστες του forum. Ονομάζομαι Κώστας και Θεού θέλοντος τον ερχόμενο Δεκέμβρη θα δώσω ή καλύτερα λέω να δώσω για CPE του Cambridge.Είναι μια πρόκληση μεγάλη που θέλω να την κερδίσω..Γνωρίζω πως μιλάμε για ένα αρκετά απαιτητικό πτυχίο αλλά πιστεύω κύρους και αναγνώροσης πολύ καλύτερης συγκριτικά σε με πιστοποιητικά αλλα του ίδιου level.Έχω μπει σε τμήμα ενηλίκων τον Οκτώβρη του 10 και ως τώρα μετράω 8 μήνες αλλά αισθάνομαι τελείως ανέτοιμος και τρέμω από φόβο και αυτό γιατί έχω βάλει ένα στόχο που θέλω να τον πετύχω..Mπορεί κάποιος/α να με βοηθήσει με οποιοδήποτε τρόπο ώστε να εξασφαλίσω μια σίγουρη επιτυχία...?To σίγουρο είναι πως είμαι αρκετά συνεπής στις υποχρεώσεις του φροντιστηρίου και ο καθηγητής δεν έχει παράπονα από εμένα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
μου τηλεφώνησε το φροντιστήριο και μου είπε ότι πέρασα με B και μετά από καιρό (που έπεσα πάνω στο φυλλάδιο) μπήκα στην ιστοσελίδα και έμαθα και τα αναλυτικά...
αν δε σου καίγεται καρφάκι για το σχολείο , πώς θα περάσεις στη σχολή που θες; Καλώς ή κακώς οι πανελλήνιες καθορίζουν κατά κάποιον τρόπο τη ζωή μας , ενώ τα αγγλικά , και ειδικά το lower είναι απλά μια εξέταση. Άσε που το lower πια το έχει πάρει και η κουτσή Μαρία... Στο proficiency ξεχωρίζουν οι άξιοι...

Εννοώ ότι στο σχολείο ξέρω ότι τα έχω πάει καλά κατάλαβες;; Δεν εννοώ για τις πανελλήνιες αλλά για τις εξετάσεις του σχολείου.Λάθος διατύπωση.

Όσο για το λοουερ δεν νομίζω ότι το παίρνει ο κάθε άχρηστος.Πρέπει να ξέρεις και κάτι ;) Εξάλλου αν δεν το πάρει κάποιος δεν θα μπορέσει να προχωρήσει στο προφ ;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
lower του cambridge δεν το χει παρει παρει η κουτση μαρια! να μου λεγες edexcel ναι!
εκτος αυτου η πρωτη σοβαρη εξεταση ειναι, λογικο ειναι να εχουμε μια αγωνια!
παντως οι εξετασεις του σχολειου δεν ειναι καθολου αγχωτικες ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Σε 3 ώρες και 33 λεπτά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Εννοώ ότι στο σχολείο ξέρω ότι τα έχω πάει καλά κατάλαβες;; Δεν εννοώ για τις πανελλήνιες αλλά για τις εξετάσεις του σχολείου.Λάθος διατύπωση.

Όσο για το λοουερ δεν νομίζω ότι το παίρνει ο κάθε άχρηστος.Πρέπει να ξέρεις και κάτι ;) Εξάλλου αν δεν το πάρει κάποιος δεν θα μπορέσει να προχωρήσει στο προφ ;):)
έννοια σου και βλέπω κάτι παλικάρια στην τάξη του proficiency και αναρωτιέμαι πως στο καλό κατάφεραν να περάσουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
απο που προεκυψε αυτο;
αν παντως βγουν 5 νταν, μπορει και να προλαβω

Την ώρα που το έγραψα, αν όντως βγουν 5, χρειαζόταν αλλές 3 ώρες και κάτι λεπτά.

Σε 2 ώρες ακριβώς!!

(αν όντως βγούνε 5)

π.σ. ουπσ.δημοσιεύτικε ένα λεπτό μετά.άρα σε 1 ώρα και 59 λεπτα ;) =p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
χαλαρα... αν και εχω σκυλοβαρεθει ειναι η αληθεια, πορωθηκα παλι σημερα... βασικα δεν μπορω να παω και πουθενα αφου θα φυγω το απογευμα και βαριεμαι...
αντε να τελειωνουμε και μ αυτα, αποτελεσματα αγγλικων και σχολειου, να τα ξεχασουμε ολα και να ζησουμε το καλοκαιρι σου φουλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Παιδιά μόλις μίλησα με μια φίλη μου και μου είπε πως πέρασε με B και το έμαθε το πρωί!!!!! Πάντα τόσο αργούν να βγουν τα αποτελέσματα στο inetrnet????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
απο που το εμαθε; αφου πρωτα βγαινουν στο ιντερνετ και μετα στελνονται στα φροντιστηρια τα αποτελεσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μου είπε ότι την πήραν τηλέφωνο από το φροντιστήριο και της το 'παν.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manospar

Νεοφερμένος

Ο manospar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
τα αποτελεσματα βγαινουν σε:
1 ωρα και 7 λεπτα
πραγματι αργουν πολυ τα αποτελεσματα στο ιντερνετ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Αχ πως τα είδε; Δεν βγαίνουν πρώτα στο ιντερνετ; ;) Μπράβο της πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μάλλον δεν βγαίνουν πρώτα στο internet...... Τι να σας πω δεν ξέρω, κι εγώ παραξενεύτηκα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
1 ωρα εμεινε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Aχ ναι.Αν και είμαι σίγουρη ότι μπορεί να αργήσει κανα μισάωρο.Μακάρι να τα δούμε κατευθείιαν.Τώρα νιώθω το απόλυτο κενό... Τίποτα.Απλά περιμένω με απάθεια.. Θέλω να δω απλά τη λέξη ''pass'' . Τόσο μικρή κι όμως με τόσο μεγάλο νόημα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top