Εξετάσεις Cambridge FCE/CAE/CPE Μάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

panabarbes

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
https://www.candidates.cambridgeesol.org/cs/Results_Online

Εδώ είναι το site στο οποίο βλέπετε ποιες ημερομηνίες βγαίνουν τα αποτελέσματα. (η ημερομηνία σε παρένθεση δείχνει την ημερομηνία της εξέτασης που πήρατε μέρος). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
πρησιαζει η στιγμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαι φυσικα την ημερομηνια δημοσιευσης των αποτελεσματων την μαθατε ΠΡΩΤΟΙ στο iSchool!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Συγγνώμη, για να καταλάβω, το CPE βγαίνει 21 ΙουΝιου; :p
Πλάκα μας κάνουνε; Τόσο νωρίς;

Εγώ όταν είχα δώσει (3 χρόνια πριν) τα' χα μάθει 1η Αυγούστου. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σε σας δινανε μονο στην Ελλαδα το Μάιο και στον υπολοιπο κοσμο μεσα Ιουνιου.Απο τοτε το Cambridge ESOL αλλαξε το administration του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
2 days left for your results!(FCEfS candidates!) Οι κόποι σας θα ανταμειφθουν!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Πραγματι απο την εμπειρια μου κατα τις 11.00 με 13.00 θα γινει η ανακοινωση των αποτελεσματων.
Θα ανακοινωσουν βεβαια και αμεσα στην ιστοσελιδα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
2 days left for your results!(FCEfS candidates!) Οι κόποι σας θα ανταμειφθουν!!! ;)
Μακάρι. Αγχώνομαι πολύ και θέλω να το πάρω αν και είμαι σίγουρη πως δεν θα το πάρω :( Και θα στεναχωρηθώ πολύ αν δεν το πάρω. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Ηρεμήστε παιδιά , παραείναι εύκολο για να μην το πάρετε!!
Και πού να πάτε στο proficiency!! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panabarbes

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
2 days left for your results!(FCEfS candidates!) Οι κόποι σας θα ανταμειφθουν!!! ;)

Ναι,:redface:όσο για αυτό,να είσαι σίγουρος!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Ηρεμήστε παιδιά , παραείναι εύκολο για να μην το πάρετε!!
Και πού να πάτε στο proficiency!! :worry:


Το έχεις δώσει; Όσο για το είναι εύκολο ο καθένας έχει το δικό του επίπεδο και επίσης μπορεί να άχγος να σε κάνει να αποτύχεις.Για παράδειγμα εγώ στην μια έκθεση άλλαξα το στυλ επειδή από το άγχος δεν διάβασα εκφώνηση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Το έχεις δώσει; Όσο για το είναι εύκολο ο καθένας έχει το δικό του επίπεδο και επίσης μπορεί να άχγος να σε κάνει να αποτύχεις.Για παράδειγμα εγώ στην μια έκθεση άλλαξα το στυλ επειδή από το άγχος δεν διάβασα εκφώνηση :)

εγώ στην έκθεση αν δεν έχω πάει τουλάχιστον υπέροχα σημαίνει ότι ειμαι αχρηστος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Το έδωσα τον Δεκέμβρη που πέρασε και το πήρα με B (77/100) Εγώ δεν είχα κάποιο ιδιαίτερο άγχος , μάλιστα την προηγούμενη των εξετάσεων δεν άνοιξα βιβλίο... Σε κάποια νόμιζα ότι δεν τα πήγα καλά τελικά αποδείχτηκε το αντίθετο , ενώ για κάποια άλλα που ήμουν σίγουρη πήρα λίγο πιο πάνω από τη borderline... Το θέμα είναι η συγκέντρωση.
Για κάτι τέτοιο πολύ φοβάμαι ότι θα έχεις borderline (μπορεί και πιο κάτω...δεν ξέρω...) , γιατί είναι σημαντικό λάθος. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Το έδωσα τον Δεκέμβρη που πέρασε και το πήρα με B (77/100) Εγώ δεν είχα κάποιο ιδιαίτερο άγχος , μάλιστα την προηγούμενη των εξετάσεων δεν άνοιξα βιβλίο... Σε κάποια νόμιζα ότι δεν τα πήγα καλά τελικά αποδείχτηκε το αντίθετο , ενώ για κάποια άλλα που ήμουν σίγουρη πήρα λίγο πιο πάνω από τη borderline... Το θέμα είναι η συγκέντρωση.
Για κάτι τέτοιο πολύ φοβάμαι ότι θα έχεις borderline (μπορεί και πιο κάτω...δεν ξέρω...) , γιατί είναι σημαντικό λάθος. :/:

Αν είναι έτσι τότε Listening-Speaking και κάποια ερωτήματα του Reading θα τα έχω πάει τέλεια!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Πω,πω.... Το πιο φοβερό είναι η αγωνία... Μετράω αντίστροφα τις μέρες... Και μένει μόνο μία.... :jumpy: Τι ώρες πιστεύετε ότι θα βγουν τα αποτελέσματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Εγώ πάλι γιατί είμαι τόσο αναίσθητη.:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εγώ πάλι γιατί είμαι τόσο αναίσθητη.:look:

Χαχαχαχα!!! Μην ανησυχείς δεν σε παρεξηγεί κανείς :P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
αυριο θα ξερουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top