Εξετάσεις Cambridge FCE/CAE/CPE Δεκέμβριος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
εννοείται! Ας επικοινωνήσει η καθηγητρια σου μαζί τους! Ενημέρωσε όμως εσύ την καθηγητητρια σου! Μπορεί να σου τα αλλάξουν και την ημέρα των εξετάσεων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelaras

Νεοφερμένος

Ο aggelaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
αυριο δινω lower cambridge, και θα ηθελα να μου πειτε αν ξερετε πως λειτουργουν οι βασεις!π.χ. με ενα E κοβομαι ? με δυο D? η λειτουργει αλλιως?
σας ευχαριστω προκαταβολικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
αυριο δινω lower cambridge, και θα ηθελα να μου πειτε αν ξερετε πως λειτουργουν οι βασεις!π.χ. με ενα E κοβομαι ? με δυο D? η λειτουργει αλλιως?
σας ευχαριστω προκαταβολικα!
Λειτουργει διαφορετικα!!
Listening,Reading,Speaking.Use of English και Writing συμψηφιζονται και πρεπει να βγαλεις 60% για C!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Kαλη επιτυχια! Και μην αγχωνεσαι! Μια χαρα θα τα πας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,840 μηνύματα.
Ως τελευταία επανάληψη για το CPE (Proficiency Cambridge) τι προτείνετε; :D Δίνουμε Κυριακή...:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Ως τελευταία επανάληψη για το CPE (Proficiency Cambridge) τι προτείνετε; :D Δίνουμε Κυριακή...:clapup::clapup:
Δες τα λάθη που κάνεις τακτικά/συστηματικά;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna-bi

Νεοφερμένος

Η anna-bi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας!Λοιπόν εγώ σήμερα το πρωι έδωσα cpe προφορικα και μπορώ να πω ότι ήταν αρκετά εύκολα..αύριο δίνω γραπτά οπότε αν κάποιος έχει δώσει ήδη θα ήμουνα ευγνώμων αν μου έλεγε τι έπεσε..κ όποιος θέλει μπορώ να του πω και τι έπεσε στα προφορικά!Καλά αποτελέσματα σε όλους μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andreas12

Νεοφερμένος

Ο Andreas12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Γεια σας!Λοιπόν εγώ σήμερα το πρωι έδωσα cpe προφορικα και μπορώ να πω ότι ήταν αρκετά εύκολα..αύριο δίνω γραπτά οπότε αν κάποιος έχει δώσει ήδη θα ήμουνα ευγνώμων αν μου έλεγε τι έπεσε..κ όποιος θέλει μπορώ να του πω και τι έπεσε στα προφορικά!Καλά αποτελέσματα σε όλους μας!

Γραπτά δίνουμε όλοι την ίδια μέρα..
Ωστόσο εσύ μπορείς να μας ενημερώσεις για τα προφορικά..
Ευχαριστώ και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ tomorrow!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Όποιος δίνει αύριο στις 9:15 γραπτά, να έρθει στην εξέταση με ένα μεγάλο ροζ σομπέρο, να καταλάβουμε ο ένας τον άλλον, ποιοί είναι από το σάιτ, γιατί μόνος μου θα βαριέμαι.
Σήμερα προφορικά γενικά τα πήγα μέτρια εκτός από 1-2 ερωτήσεις που τα είπα καλά, και στο 2ο θέμα με το Gap Year (αυτό μου έπεσε), που τα είπα μασημένα και χάλια.

Έχω αγχωθεί φουλ, επειδή για μια μαλακία του εξεταστή οι κοντινοί μου άνθρωποι κατηγορούν εμένα, μακάρι να κράταγα το στόμα μου κλειστό, γιατί οι καθηγήτριές μου πιστεύουν ότι δεν έχει καμία σημασία.

Υ.Γ. έδωσα με μια κοπέλα από τη Σαντορίνη, Β'Λυκείου, εάν είναι στο σάιτ, χάρηκα για τη γνωριμία :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Και εγώ στα προφορικά όταν έδινα πίστευα ότι δεν τα πήγα καλά αλλά τελικά πήρα 65. Δεν είναι καμιά βαθμάρα αλλά οκ. Μην αγχώνεσαι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εχω νοσταλγησει αυτες τις εξετασεις...Καλη επιτυχια παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Πες το ψέματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Από εμένα όποιος θέλει κι έχει μακριά μαλλιά, μπορεί να πάει να δώσει στη θέση μου, ουδέν πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagialena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Σημερα εδωσα τα γραπτα!! Μου εφυγε ενα τεραστιο βαρος!! Οπως και να 'χει, τελειωσε!! Προφορικά εδωσα χθες... Εκεί μπορώ να πω οτι εσκισα! :p Ειναι και το δυνατο μου σημειο...
Καλη επιτυχια σε ολους και καλα αποτελεσματα!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Πω πραγματικά ας μου εξηγήσει κάποιος γιατί μας ξεθεώνουν όταν είναι να δώσουμε προφίσιενσι?
Πρέπει να πήγα σχετικά καλά αλλά μας έβγαλαν το λάδι στην κούραση.. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagialena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Κι εγώ κουράστηκα υπερβολικά!! Είναι δυνατόν να δίνεις εξετάσεις επί 7 ώρες συνεχόμενα??
(9:15-16:15)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Cambridge είναι αυτό! Έχει απαιτήσεις, ειδικά το cpe, και για αυτό είναι ισχυρό χαρτί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagialena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Για το τελευταίο δεν είμαι και σίγουρη... Η καθηγήτριά μας στο σχολείο λέει πως ούτε καν στην Αγγλία μετράει...Ισχύει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
καθηγήτριά μας στο σχολείο λέει πως ούτε καν στην Αγγλία μετράει.

Χωρίς να θέλω να θίξω τη καθηγήτριά σου, είναι πιο πιθανό να μη μπορεί να διδάξει το CPE, παρά να μην είναι αυτό ισχυρό χαρτί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top