Γενικό - Εξετάσεις Γ' Γυμνασίου

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Τώρα όμως να τις δω το βράδυ!!Άντε ότι προλάβεις σήμερα,μέχρι τις 10 τα θέλω!!Βγες από το ischool

Εε καλά εννοείται αυτό,μην χάσεις:P Δηλαδή καταλαβαίνω,δηλαδή περίπου καταλαβαίνω,δηλαδή κατάλαβες!

:hehe:
:eek: Οχι! Πρεπει να κανω και ενα τεστ στην βιολογια:mad:. Αντε και οι 2 :pfff: . Αυριο Ελενακι μου καλο... Εχω πολυ καιρο να σου πω ποσο σε αγαπω;;; Ποσο σε σκεφτομαι; Ποσο υπεροχη φυσικος θα γινεις; Ποσο ισπανιδα δειχνεις;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
:hehe:
:eek: Οχι! Πρεπει να κανω και ενα τεστ στην βιολογια:mad:. Αντε και οι 2 :pfff: . Αυριο Ελενακι μου καλο... Εχω πολυ καιρο να σου πω ποσο σε αγαπω;;; Ποσο σε σκεφτομαι; Ποσο υπεροχη φυσικος θα γινεις; Ποσο ισπανιδα δειχνεις;:redface:

:ropalo::ropalo:
Ξέρεις πρέπει και εγώ να διαβάσω.Αρχαία:sick: ΔΕΝ ΤΑ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ:'(:'(:'(
Αχ του χρόνου θα έχουμε τράπεζα!!!Μμμ τώρα σε έπιασαν οι αγάπες εσένα,αλλά ναι το ξέρω πως θα γίνω εκπληκτική φυσικός και είμαι ίδια με ισπανίδα και πως με αγαπάς πολύ :hug: αλλά είσαι μια ώρες ώρες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
:ropalo::ropalo:
Ξέρεις πρέπει και εγώ να διαβάσω.Αρχαία:sick: ΔΕΝ ΤΑ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ:'(:'(:'(
Αχ του χρόνου θα έχουμε τράπεζα!!!Μμμ τώρα σε έπιασαν οι αγάπες εσένα,αλλά ναι το ξέρω πως θα γίνω εκπληκτική φυσικός και είμαι ίδια με ισπανίδα και πως με αγαπάς πολύ :hug: αλλά είσαι μια ώρες ώρες!!!

Τα παραπονα σου στην κυρια Ευαγγελια που με εχει τρελανει 3 μερες :'(.
Ειμαι ειμαι ειμαι:redface:
Αντε παω να διαβασω! Βασικα να τσεκαρω κατι στο LMU για το μεταπτυχιακο που λεγαμε παω... Και μετα κατευθειαν για τα τεστ!
Καλη συνεχεια στο διαβασμα παιδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Τα παραπονα σου στην κυρια Ευαγγελια που με εχει τρελανει 3 μερες :'(.
Ειμαι ειμαι ειμαι:redface:
Αντε παω να διαβασω! Βασικα να τσεκαρω κατι στο LMU για το μεταπτυχιακο που λεγαμε παω... Και μετα κατευθειαν για τα τεστ!
Καλη συνεχεια στο διαβασμα παιδες!

Η κυρία Ευαγγελία;Γιατί;
Τα τεστ τα δικά μου είπαμε:D
Ευχαριστούμε!!Ευχαριστούμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Για να δεις οτι ειμαι καλο κοριτσι καθομαι και σου γραφω μειλ με τις απαντησεις ενος τεστ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SnowLover

Νεοφερμένος

Ο SnowLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
φετος δεν εχω τοσο αγχος για τις εξετασρις.Ειμαι ο μονος η υπαρχουν και αλλοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merden

Νεοφερμένος

Ο merden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Εμεις την Πέμπτη Ιστορία-Φυσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
φετος δεν εχω τοσο αγχος για τις εξετασρις.Ειμαι ο μονος η υπαρχουν και αλλοι;
Εγω:P βασικα δεν εχω αγχος μην δεν γραψω καλα... Το μονο που εχω ειναι να μην δεν γραψω τελεια στα μαθηματικα.
Εμεις την Πέμπτη Ιστορία-Φυσική.

Ιστορια :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SnowLover

Νεοφερμένος

Ο SnowLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
:ropalo::ropalo:
Ξέρεις πρέπει και εγώ να διαβάσω.Αρχαία:sick: ΔΕΝ ΤΑ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ:'(:'(:'(
Αχ του χρόνου θα έχουμε τράπεζα!!!Μμμ τώρα σε έπιασαν οι αγάπες εσένα,αλλά ναι το ξέρω πως θα γίνω εκπληκτική φυσικός και είμαι ίδια με ισπανίδα και πως με αγαπάς πολύ :hug: αλλά είσαι μια ώρες ώρες!!!

Και εγω αυτο παθαινω με τα Μαθηματικα.Θελω 20.Και 19 να παρω στενοχ
ωριεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,841 μηνύματα.
Και εγω αυτο παθαινω με τα Μαθηματικα.Θελω 20.Και 19 να παρω στενοχ
ωριεμα

Γιατί στενοχωριέσαι; Αν πάρεις 19 δεν θα σου αγοράσουν το νέο παιχνίδι στο play station; :P Δεν πάτε καλά μου φαίνεται. Ζήστε λίγο την εφηβεία σας και εφόσον πάτε καλά με βαθμούς, δεν χρειάζονται υπερβολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Κανένα σαιτ με ασκήσεις για αρχαία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Κανένα σαιτ με ασκήσεις για αρχαία;

Εγω περυσι εβγαλα την υλη ως γνωστον σε 3 μερες χωρις να ξερω τιποτα με βοηθεια τον Ελληνικο Πολιτισμο! ΒΟΗΘΑΕΙ πολυ! Και οι online ασκησεις του! Επισης, ανοιξε το βοηθημα απο τις εκδοσεις Βολονακη εχει ωραιες ασκησεις και λυσεις του σχολικου βιβλιου για να αυτοτσεκαρεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Εγω περυσι εβγαλα την υλη ως γνωστον σε 3 μερες χωρις να ξερω τιποτα με βοηθεια τον Ελληνικο Πολιτισμο! ΒΟΗΘΑΕΙ πολυ! Και οι online ασκησεις του! Επισης, ανοιξε το βοηθημα απο τις εκδοσεις Βολονακη εχει ωραιες ασκησεις και λυσεις του σχολικου βιβλιου για να αυτοτσεκαρεσαι!

Πολύ ενδιαφέρον ο Ελληνικός Πολιτισμός!!!Ευχαριστώ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Πολύ ενδιαφέρον ο Ελληνικός Πολιτισμός!!!Ευχαριστώ:D

Nichts zu danken meine Liebe :* . Θελουν πολυ διαβασμα τα ατιμα τα αρχαια:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Nichts zu danken meine Liebe :* . Θελουν πολυ διαβασμα τα ατιμα τα αρχαια:/:

ναι ρε...:( σε πόσες είπες έβγαλες την ύλη πέρυσι;17 είχες γράψει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ναι ρε...:( σε πόσες είπες έβγαλες την ύλη πέρυσι;17 είχες γράψει;

3 μερες! Ohne Facebook:P. Ξυπνουσα το πρωι στις 9 και στις 9 κ μιση το αργοτερο ειχα στρωθει... Εκανα 2 pause την μερα... Ενα για φαγητο το μεσημερι κι ενα για ξεκουραση το απογευμα που εμπαινα λιγο εδω... Για τοσο διαβασμα το 17 με στενοχωρησε...

* Πολλα θελεις Ντοιτς αφου δεν ειχες ανοιξει βιβλιο ολη τη χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
3 μερες! Ohne Facebook:P. Ξυπνουσα το πρωι στις 9 και στις 9 κ μιση το αργοτερο ειχα στρωθει... Εκανα 2 pause την μερα... Ενα για φαγητο το μεσημερι κι ενα για ξεκουραση το απογευμα που εμπαινα λιγο εδω... Για τοσο διαβασμα το 17 με στενοχωρησε...

* Πολλα θελεις Ντοιτς αφου δεν ειχες ανοιξει βιβλιο ολη τη χρονια

Η πρώην κυρία φιλόλογος λέει πως κενά δεν έχεις φέτος..έχε χάρη που αύριο θέλω να ευχηθώ στην αδερφή μιας φίλης μου(δεν την ξέρεις:P)και μετά adios facebook.Το 17 για αρχαία είναι τέλειος βαθμός,ανάλογα βέβαια με την δυσκολία των θέματων αν έχεις για καθηγήτρια την δική μου καθηγήτρια με το 17 σου στήνουν άγαλμα,πέρυσι ο μεγαλύτερος βαθμός στις εξετάσεις στα αρχαία ήταν 16 της εκπληκτική μου φίλης:clapup: φαντάσου φέτος
εγώ 15
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Η πρώην κυρία φιλόλογος λέει πως κενά δεν έχεις φέτος..έχε χάρη που αύριο θέλω να ευχηθώ στην αδερφή μιας φίλης μου(δεν την ξέρεις:P)και μετά adios facebook.Το 17 για αρχαία είναι τέλειος βαθμός,ανάλογα βέβαια με την δυσκολία των θέματων αν έχεις για καθηγήτρια την δική μου καθηγήτρια με το 17 σου στήνουν άγαλμα,πέρυσι ο μεγαλύτερος βαθμός στις εξετάσεις στα αρχαία ήταν 16 της εκπληκτική μου φίλης:clapup: φαντάσου φέτος
εγώ 15

Τα θεματα ηταν πανδυσκολα:mad:
*γιατι δεν τη ξερω;;;;;;;;;;:hmm:
Δεν εχω ρε καθολου :worry: η φιλτατη μου φιλολογος μου λεει πως το 18 στα τριμηνα ηταν για την εξαισια μεταφραση μου και την ικανοτητα μου στη συνταξη ( οπου δυσκολα εγω παρουσα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Τα θεματα ηταν πανδυσκολα:mad:
*γιατι δεν τη ξερω;;;;;;;;;;:hmm:
Δεν εχω ρε καθολου :worry: η φιλτατη μου φιλολογος μου λεει πως το 18 στα τριμηνα ηταν για την εξαισια μεταφραση μου και την ικανοτητα μου στη συνταξη ( οπου δυσκολα εγω παρουσα).

Σκέψου παιδί μου λίγο:mad:
Και τις εκπληκτικές ασκήσεις του παθητικού αόριστου:D:D:D:D:D Όντως εσύ είσαι των δύσκολων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σκέψου παιδί μου λίγο:mad:
Και τις εκπληκτικές ασκήσεις του παθητικού αόριστου:D:D:D:D:D Όντως εσύ είσαι των δύσκολων
Η Ερι;:hmm:
χαχααχαχαχαχ ναι ναι που εκανα την βλακεια με το γιγνομαι... απο μεσα μου: το γιγνομαι δεν εχει ενεργητικη φωνη...
Στο διαγωνισμα: να σχηματισετε την προστακτικη β αοριστου στο β ενικο του ρηματος γιγνομαι
Εγω: το κανω στην ενεργητικη 8).
Ειμαι:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top