Γενικό - Εξετάσεις Γ' Γυμνασίου

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Και νέες εμπειρίες..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Και νέες εμπειρίες..:P
:whistle:

:P

Αν θέλετε τη γνώμη μου, η καλύτερη χρονιά μέχρι στιγμής ήταν η Β' Γυμνασίου:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Διαφωνώ. Για μένα ήταν σίγουρα η Τρίτη αν και στην αρχή γκρίνιαζα συνεχώς ότι δεν μ'αρέσει. Best memories!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Διαφωνώ. Για μένα ήταν σίγουρα η Τρίτη αν και στην αρχή γκρίνιαζα συνεχώς ότι δεν μ'αρέσει. Best memories!
Φέτος ήταν πολύ "κρύα" για εμένα:P Είχε την τριήμερη μεν, αλλά "κρύα":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
"Κρύα";

Ήταν υπέροχα. Ήμασταν τριτάκια.

Δεν είμαι καινούργιος. Είμαι εδώ και 2 χρόνια απλώς έχει ένα χρόνο και παραπάνω που σταμάτησα να είμαι ενεργός. Αλλά ξανά ξεκίνησα. Ευχαριστώ πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
"Κρύα";

Ήταν υπέροχα. Ήμασταν τριτάκια.

Δεν είμαι καινούργιος. Είμαι εδώ και 2 χρόνια απλώς έχει ένα χρόνο και παραπάνω που σταμάτησα να είμαι ενεργός. Αλλά ξανά ξεκίνησα. Ευχαριστώ πάντως.
Ναι, είδα και επεξεργάστηκα το post μου:hehe: Fail, το ξέρω:angel:

Το ότι ήμασταν τριτάκια δε μου λέει κάτι. Ίσα-ίσα, στη Β' Γυμνασίου ένιωσα ότι έχω μεγαλώσει πια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
No way. Τι σ'άρεσε δλδ περισσότερο στη Β;

Από την μία, δεν λέω, έλεγες επιτέλους δεν είμαι άλλο πρωτάκι αλλά από την άλλη δεν ήταν "ωραία" τάξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
No way. Τι σ'άρεσε δλδ περισσότερο στη Β;

Από την μία, δεν λέω, έλεγες επιτέλους δεν είμαι άλλο πρωτάκι αλλά από την άλλη δεν ήταν "ωραία" τάξη.
Ποτέ δεν ήμουν της άποψης "ααα, είμαι τάδε τάξη, είμαι μεγάλος". Να το ξεκαθαρίσω αυτό:P

Από εκεί κι έπειτα, άλλαξε κατά πολύ η ζωή μου, απέκτησα φίλους, έχτισα το εγώ μου, γενικά ωρίμασα. Η Γ' πέρασε πολύ στο φλου:P Άσε που οι καθηγητές ήταν άχρηστοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ούτε εγώ δεν είμαι αυτής της άποψης. Απλώς μ'άρεσε που δεν με λέγανε πλέον "πρωτάκι".

Εμένα όλα αυτά έγιναν φέτος. Οι δυνατές φιλίες που λες. Δεν ωρίμασα βέβαια (:P) ακόμα αλλά κάποτε θα γίνει κ αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εμένα πάλι η χειρότερη χρονιά ήταν η Β Γυμνασίου, και η καλύτερη φέτος, γιατί είχε πλάκα και πολλές ωραίες στιγμές και επίσης δέθηκα περισσότερο με κάποια άτομα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@titi

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αίγινα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
εμεις τελειωσαμε την τριτη!! :clapup:
με θρησκευτικα κ αγγλικα......πανευκολα....τα αγγλικα γελοια εντελως.....:P κ θρησκευτικα εχω απαλαγη :redface:......ΚΑΙ μετα μπουγελοοοοο :D ....
Διαφωνώ. Για μένα ήταν σίγουρα η Τρίτη αν και στην αρχή γκρίνιαζα συνεχώς ότι δεν μ'αρέσει. Best memories!
και μενα η τριτη νομιζω οτι ηταν η καλητερη χρονια.....:) βασικα γενικα το γυμνασιο μαρεσε.....;)


και η καλύτερη φέτος, γιατί είχε πλάκα και πολλές ωραίες στιγμές και επίσης δέθηκα περισσότερο με κάποια άτομα.:)
και μενα......ιδικα η 7ημερη κων.πολη μας εδεσε πολυ η πιστευω :)


ποοο τελειωσαμε και φετος :clapup::clapup: του χρονου λυκειο εε....:/::P
βαθμους ποτε παιρνουμε?? γιατι δεν θυμαμαι....:redface::P
βασικα σε ολα τα σχολεια ιδια μερα τους παιρνουμε? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Τελειώσαμεεεεεεεεεεεεε! :D

Υ.Γ.: Ακόμα θυμάμαι την πρώτη μέρα στο γυμνάσιο.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Τελειώσαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεε...Ώρα για μπανάκια και για ατέλειωτες φραπεδιές..:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Υ.Γ.Μην ξεχνάμε και τις εκδρομούλες με φίλους και φίλες.:P:P:P:P
Καλό,ατέλειωτο,δημιουργικό,τυχερό,φανταστικό ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikolakisofi

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Πἀειιι και το γυμνἀσιο,Επιτἐλους Τελειὠσαμεεεεεεεε....σαν χρονιά η Γ' Γυμνασἰου για μἐνα δεν ηταν κἀτι το ιδιαἰτερο,Μὀνο η 3ημερη στην Αθἠνα τον Νοἐμβρη,και η 10ἠμερη στην Ιταλἰα τον Απρἰλη μου ἀρεσαν πολὐ,γιατἰ δεθἠκαμε αρκετἀ νε καθηγητἐς και παιδία,τοτε γνώρισα παιδιά που ουτἐ καν φανταζὂμουν οτι θα κἀνω ποτε παρέα . . . . . .Αυταααααααααααααα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Πἀειιι και το γυμνἀσιο,Επιτἐλους Τελειὠσαμεεεεεεεε....σαν χρονιά η Γ' Γυμνασἰου για μἐνα δεν ηταν κἀτι το ιδιαἰτερο,Μὀνο η 3ημερη στην Αθἠνα τον Νοἐμβρη,και η 10ἠμερη στην Ιταλἰα τον Απρἰλη μου ἀρεσαν πολὐ,γιατἰ δεθἠκαμε αρκετἀ νε καθηγητἐς και παιδία,τοτε γνώρισα παιδιά που ουτἐ καν φανταζὂμουν οτι θα κἀνω ποτε παρέα . . . . . .Αυταααααααααααααα......
Πήγατε 10ήμερη Ιταλίαααααααααααα???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek::eek::eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Αποκλείεται, εκτός αν πηγαίνει σε ιδιωτικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolakisofi

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Το 6ο γυμνασιο Ηρακλεἰου,πἠγε και εἰναι και δημὀσιο .,οσο και αν δεν το πιστεὐετε καποιοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πἀειιι και το γυμνἀσιο,Επιτἐλους Τελειὠσαμεεεεεεεε....σαν χρονιά η Γ' Γυμνασἰου για μἐνα δεν ηταν κἀτι το ιδιαἰτερο,Μὀνο η 3ημερη στην Αθἠνα τον Νοἐμβρη,και η 10ἠμερη στην Ιταλἰα τον Απρἰλη μου ἀρεσαν πολὐ,γιατἰ δεθἠκαμε αρκετἀ νε καθηγητἐς και παιδία,τοτε γνώρισα παιδιά που ουτἐ καν φανταζὂμουν οτι θα κἀνω ποτε παρέα . . . . . .Αυταααααααααααααα......
Άι στο καλό:eek:

Εμείς πήγαμε 3ημερη στα Γιάννενα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εμείς δεν πήγαμε καν μονοήμερη.:whatever:

:verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Σώπα ρεε! Και εμείς 3μερη στα Γιάννενα πήγαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top