Γενικό - Εξετάσεις Γ' Γυμνασίου

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Εμάς μας είπε ότι πάντα έτσι γίνεται με την τρίτη γιατί είναι πολλά μαθήματα.
να σας πω την αλήθεια, κάπου καλύτερα, γιατί σε τίποτα αγγλικά για παράδειγμα, έτσι κι αλλιώς την μια μέρα θα διαβάζαμε την άλλη ή θα διαβάζαμε κάτι άλλο ή τίποτα...
πάω να διαβάσω τώρα αρχαία... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμείς δεν έχουμε πρόβλημα με τα διπλά μαθήματα γιατί έχουν βάλει ένα εύκολο με ένα δύσκολο (όπως ανάφερα πριν, μαθηματικά και γαλλικά). Βέβαια, το ότι μας αφήνουν 8 μέρες να διαβάσουμε Ν.Ε. και μόλις 2 μέρες για τα Α.Ε. είναι μια πραγματικά ηλίθια απόφαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Συγγνώμη ρε παιδιά, αλλά δε σας ρωτάνε για την τελική μορφή του προγράμματος;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Τι θελω και παραπονιεμαι!Μια χαρα προγραμμα εχουμε!Ακουσε εκει 8 μερες νεα και 2 αρχαια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.

περαστικά σας :P

εμάς για την ακρίβεια 25 είναι, εκ των οποίων τα 13 ολόκληρα, από τα άλλα κάποια κομμάτια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ιστορια μας εβαλε 20 μαθηματα+ενα φυλαδιο ερωτησεων_μαθηματα sos οποτε δε νομιζω να δυσκολευτω πολυ να τα βγαλω περα με την υλη....Τα Μαθηματικα φοβαμαι εγω και τα Αρχαια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εμας ειναι επιεικως για το λουτσο.
Αλλά στο κατω κατω μονο τα θετικα θα διαβασω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Eλάτε ρε 'σεις, 20 μόνο;;;
Εγώ δεν ξέρω από πού να αρχίσω. Αν και με βλέπω για πρώτη φορά να διαβάσω μόνο τα sos και ό,τι γίνει. Στην τελική, έχω κι ένα proficiency σε 10 μέρες.
Btw, μας έδωσαν μόνο μία μέρα για βιολογία κι έκθεση. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εμας 21 ειναι ιστορια.. Παλι καλα με 3 αναγνωσεις το καθε μαθημα το μαθαινω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Συγγνώμη ρε παιδιά, αλλά δε σας ρωτάνε για την τελική μορφή του προγράμματος;:confused:
Καλό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
ναι κάτι είναι και αυτό.

ρε παιδιά εσείς που γράφετε διπλά. πώς δεν πήγατε να παραπονεθείτε στον διευθυντή σας? δεν καταλαβαίνω :/
Εγώ που το συζήτησα με έναν καθηγητή μου,μου είπε ότι επειδή το Υπουργείο Παιδείας έδωσε εντολή σε όλα τα γυμνάσια να τελειώσουν τις εξετάσεις μέχρι τις 19/06/12 και επειδή οι εργάσημες μέρες σε αυτό το διάστημα είναι ακριβώς όσα και τα μαθήματα που γράφουμε, πρέπει να γράψουμε και διπλά μαθήματα, έτσι ώστε να αποφύγουμε να γράφουμε καθημερινά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Εγώ που το συζήτησα με έναν καθηγητή μου,μου είπε ότι επειδή το Υπουργείο Παιδείας έδωσε εντολή σε όλα τα γυμνάσια να τελειώσουν τις εξετάσεις μέχρι τις 19/06/12 και επειδή οι εργάσημες μέρες σε αυτό το διάστημα είναι ακριβώς όσα και τα μαθήματα που γράφουμε, πρέπει να γράψουμε και διπλά μαθήματα, έτσι ώστε να αποφύγουμε να γράφουμε καθημερινά...
Εμείς ας πούμε γράφουμε και καθημερινά και διπλό. Τι να κάνουμε, κατάληψη;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimosthenisgeo

Νεοφερμένος

Ο dimosthenisgeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Αφου θα γινουν εκλογες το προγραμμα θα αλλαξει.Πως θα διαμορφωθει και ποτε θα τελειωσουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Αφου θα γινουν εκλογες το προγραμμα θα αλλαξει.Πως θα διαμορφωθει και ποτε θα τελειωσουμε;
Νομίζω θα αλλάξουν οι ημερομηνίες των δύο τελευταίων μαθημάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Εμείς ας πούμε γράφουμε και καθημερινά και διπλό. Τι να κάνουμε, κατάληψη;:P
Μπα......τώρα στο τέλος?:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Ε ναι, δε θα 'χει πλάκα:P
Μπορεί να έχει πλάκα,αλλά δεν νομίζω ότι οι συμμαθητές σου θα το ήθελαν:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Ποιο μάθημα γράφετε πρώτο στις εξετάσεις???:hmm:Είστε ικανοποιημένοι από το πρόγγραμά σας?:P

Εμείς την Τρίτη γράφουμε Αρχαία...Έλεος,αντί να βάλουν κανένα δύσκολο μάθημα στην αρχή για να ξεμπερδεύουμε.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Μπορεί να έχει πλάκα,αλλά δεν νομίζω ότι οι συμμαθητές σου θα το ήθελαν:/:
Μα ούτε εγώ θα το ήθελα. Στην τελική, ποιος είναι ευχαριστημένος με το πρόγραμμά του; Όσους ρωτάω τα ίδια μου λένε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μα ούτε εγώ θα το ήθελα. Στην τελική, ποιος είναι ευχαριστημένος με το πρόγραμμά του; Όσους ρωτάω τα ίδια μου λένε:P
Εγώ είμαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top