Γενικό - Εξετάσεις Γ' Γυμνασίου

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Το κακο ειναι οτι γραφουμε και Β κυκλο :(
Καλύτερα είναι κατά τη γνώμη μου αν εξαιρέσεις τη ζέστη που πλακώνει κατά τις 10-11. Σκέψου ότι έχεις χρόνο το πρωί να κάνεις μια καλή επανάληψη ή να βγάλεις κάτι που δεν πρόλαβες καλά. Δίνω και εγώ κάθε μέρα σχεδόν και θα παρακαλούσα να δίναμε 2ο κύκλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
α εμείς 8-10 νομίζω...
να σας πω δεν έχω καθόλου θέμα, αυτό θα κοιτάξουμε;
8-10 έχει το καλό ότι τελειώνεις, απ' την άλλη 10-12 προλαβαίνεις να κάνεις επανάληψη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πέρυσι όλα τα μαθήματα στον Β' Κύκλο τα δίναμε. Με είχε βολέψει απίστευτα.

Ποτέ δε με ακούει κανείς. Τι να πεις;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
βαριέμαι να αρχίσω να διαβάζω αρχαία... :wacko::wacko::wacko:
και είχα ξεκινήσει μαθηματικά γαμώτο γιατί μας είχαν πει ότι θα είναι πρώτα και τώρα λένε μάλλον αρχαία.
Πάντως θα τελειώσω τουλάχιστον άλγεβρα να την έχω έτοιμη.
(τι άλλη δικαιολογία παίζει να βρω για να μην πάρω απόφαση να ξεκινήσω αρχαία; :hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγω χαλαρα φετος. Θα διαβασω Μαθηματικα-Φυσικη-Χημεια-Βιολογια και ολα τα αλλα ό,τι θυμαμαι.. Οχι θα καθισω να σκασω για τις μ@λακιες τους

Παιδια μη σκατεεε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Εγω χαλαρα φετος. Θα διαβασω Μαθηματικα-Φυσικη-Χημεια-Βιολογια και ολα τα αλλα ό,τι θυμαμαι.. Οχι θα καθισω να σκασω για τις μ@λακιες τους

Παιδια μη σκατεεε!
+γλώσσα..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Χαλαρά. Όλα εύκολα είναι, θετική σκέψη να υπάρχει. :P
Btw, σας έχουν πει τίποτα για διπλά μαθήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Τασο πολυ χαλαρο σε βλεπω και σε ζηλευω απιστευτα!
Χμμ...μου ακουγεται λογικο να σας αρεσει ο β κυκλος αλλα εγω ειμαι πρωινος τυπος.Μου ειναι ευκολο να ξυπνησω ακομα και απο τις 4!!!Και γενικα δε μπορω να εχω ολο αυτοι το αγχος απο το πρωι του "αντε να γραψουμε να τελιωνουμε" .Εκτος αυτου στον Α κυκλο προλαβαινεις να ξεκουραστεις και εχεις περισσσοτερη ωρα και ορεξη γοα διαβασμα!
Διπλα μαθηματα;;;Καποτε εγραφε η μαμα μου , αλλα τοτε οι εξετασεις διαρκουσαν 2 εβδομαδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
σιγα το μαθημα
Τασο πολυ χαλαρο σε βλεπω και σε ζηλευω απιστευτα!
Ελενα εχουμε 3 χρονια να αγχωθουμε για εξετασεις.. Λες και οι εξετασεις του γυμνασιου θα κρινουν το μελλον μας. Χαλαρωστε παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Φέτος δεν επιτρέπονται διπλά μαθήματα. Τουλάχιστον έτσι είπαν στο σχολείο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ναι και στο δικο μας ετσι ειπαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Εμάς ακούγεται ότι θα γράφουμε διπλά.
Plus, στο σχολείο ενός φίλου μου τους το είπαν επίσημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Παιδια ελεος!!Ενα μηνα εξετασεις εχουμε γιατι να γραφουμε διπλα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Τι διπλά; δύο την ίδια μέρα ή το ένα την μια και το άλλο την ακριβώς επόμενη;
γιατί το πρώτο δεν το χω ξανακούσει :hmm:
Βέβαια άμα κάνουν πάλι εκλογές όλα παίζουν... (άντε να δούμε τι θα γίνει και με αυτό!)
Πάντως άνετα σε όλα εντάξει, και αρχαία δηλαδή κάτι θα γράψουμε δεν βαριέσαι.
Θα διαβάσω καλά μαθηματικοφυσικές κτλ γιατί θέλω έτσι κι αλλιώς να κάνω μια επανάληψη, ιστορία ίσως να θέλει διαβασματάκι αλλά παλεύεται άνετα, όλα τα άλλα στο χαλαρό εντελώς...
Δεν αγχωθήκαμε στην πρώτη και στην δευτέρα, φέτος θα αγχωθούμε;
:popcorn::beer::drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Εμείς σε κάποια φάση γράφουμε κάθε μέρα επί 5 μέρες :mad: Και μέσα σε αυτά τα μαθήματα η ιστορία :( Θα πατώσουμε πάλι :P
Βέβαια αυτό δεν είναι το επίσημο πρόγραμμα, είναι αυτό που έχει "διαρρεύσει" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
καλά μόνο εγώ αγχώνομαι τόσο?


σοφία και εμείς γράφουμε συνεχόμενα 5 μέρες :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΙΤσακι..

Νεοφερμένος

Η ΛΙΤσακι.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αρχιζουν και οι εξεταεις με πρωτο μαθημα μαθηματικα!!! Δυσκολα τα πραγματα αλλα τι να κανουμε ετσι ειναι!!!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Θα γινουν επανεκλογες οποτε Τσιγιουδι μου και οι υπολοιποι θα υπαρχει παραταση της εξεταστικης...θα τελιωσουμε πιο αργα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@titi

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αίγινα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
γεια σας...και μεις με μαθηματικά αρχίζουμε :/ :ρ
απαγορεύονται τα διπλά? o.O...
εμείς έχουμε 2-3....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top