Γενικό - Εξετάσεις Β' Γυμνασίου

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Θα σου ελεγα τωρα τιπτα αλλα εχε χαρη που δεν εχω την δυναμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Θα σου ελεγα τωρα τιπτα αλλα εχε χαρη που δεν εχω την δυναμη

Σωπα ρε ταλαιπωρημενο κορμι.. Μην μας παθεις τιποτα μονο :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σωπα ρε ταλαιπωρημενο κορμι.. Μην μας παθεις τιποτα μονο :P:P:P

θα παθω :'( μαμαααα δεν θα προλαβω ρε... Και θα μετανιωσει το 20αρι της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
θα παθω :'( μαμαααα δεν θα προλαβω ρε... Και θα μετανιωσει το 20αρι της

Αντε ρε που θα μετανιωσει το 20αρι της! Μην το ξαναπεις αυτο ΠΟΤΕ :mad::mad::mad::mad::mad:
Δεν θα μετανιωσει το 20αρι της ουτε κι αν ειχες 2 σελιδες και δεν τις κανεις. Ποτε. :mad::mad:
Στο κατω κατω αυτη ειναι η ηλιθια της υποθεσης, γιατι σου εχει βαλει 100 σελιδες για 3 μερες! Πολύ θελει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αντε ρε που θα μετανιωσει το 20αρι της! Μην το ξαναπεις αυτο ΠΟΤΕ :mad::mad::mad::mad::mad:
Δεν θα μετανιωσει το 20αρι της ουτε κι αν ειχες 2 σελιδες και δεν τις κανεις. Ποτε. :mad::mad:
Στο κατω κατω αυτη ειναι η ηλιθια της υποθεσης, γιατι σου εχει βαλει 100 σελιδες για 3 μερες! Πολύ θελει???

:worry::worry: ξυπνησα απο τις 7 για να κανω αλλες 24 σελιδες και μια κατανοηση κειμενου :look:
αν το μετανιωσει θα της πω εγω :kill:
οταν παμε στο συντριβανι στην Marienplaz AN ειναι γεματο :whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
:worry::worry: ξυπνησα απο τις 7 για να κανω αλλες 24 σελιδες και μια κατανοηση κειμενου :look:
αν το μετανιωσει θα της πω εγω :kill:
οταν παμε στο συντριβανι στην Marienplaz AN ειναι γεματο :whistle::whistle::whistle:

Eτσι, πάμε δυναμικά!!!
Ρε, θα πεθάνω... Η μαμα μου πηρε τηλεφωνο και της ειπαν οτι δεν μπορω να τους παρω μονη μου γιατι πρεπει να βαλει και κατι υπογραφες, και θα παει απο βδομαδα. Θα δω τους βαθμούς μου σε μία εβδομάδα!! :mad::mad::mad:
Και τα εχει παρει τωρα γιατι μιλησε με τον υποδιευθυντη που δεν τον χωνευει καθολου και δεν ηθελε να του πιασει συζητηση, ενω αν ηταν με τον διευθυντη μας που εχει κολλημα μαζι του (πολύ καλος διευθυντης :inlove:) δεν θα του αφηνε το ακουστικο μεχρι να με αφησει :hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Eτσι, πάμε δυναμικά!!!
Ρε, θα πεθάνω... Η μαμα μου πηρε τηλεφωνο και της ειπαν οτι δεν μπορω να τους παρω μονη μου γιατι πρεπει να βαλει και κατι υπογραφες, και θα παει απο βδομαδα. Θα δω τους βαθμούς μου σε μία εβδομάδα!! :mad::mad::mad:
Και τα εχει παρει τωρα γιατι μιλησε με τον υποδιευθυντη που δεν τον χωνευει καθολου και δεν ηθελε να του πιασει συζητηση, ενω αν ηταν με τον διευθυντη μας που εχει κολλημα μαζι του (πολύ καλος διευθυντης :inlove:) δεν θα του αφηνε το ακουστικο μεχρι να με αφησει :hehe::hehe::hehe:

είσαι άτυχη Βιβάκι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Eτσι, πάμε δυναμικά!!!
Ρε, θα πεθάνω... Η μαμα μου πηρε τηλεφωνο και της ειπαν οτι δεν μπορω να τους παρω μονη μου γιατι πρεπει να βαλει και κατι υπογραφες, και θα παει απο βδομαδα. Θα δω τους βαθμούς μου σε μία εβδομάδα!! :mad::mad::mad:
Και τα εχει παρει τωρα γιατι μιλησε με τον υποδιευθυντη που δεν τον χωνευει καθολου και δεν ηθελε να του πιασει συζητηση, ενω αν ηταν με τον διευθυντη μας που εχει κολλημα μαζι του (πολύ καλος διευθυντης :inlove:) δεν θα του αφηνε το ακουστικο μεχρι να με αφησει :hehe::hehe::hehe:

ααα ναι ρε! Και εμενα οι κολλλητες μου που πηγαν να τους παρουν χθες χωρις γονεις δεν τους εδωσαν για κατι υπογραφες... Αλλα να σου πω; εγω οταν πηγα η μανα μου δεν υπεγραψε τιποτα:confused::confused::hmm::hmm: εισαι αατυχοοο εισαι πολλυυυυυ ααατυυυχοοο:teasing::teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Κι αν δεν ειναι?? Δεν υπαρχει περιπτωση να φυγω απο το σχολειο χωρις να την χαιρετησω... Θα βαλω να την φερουν με το ζορι αν χρειαστει! :(:(:(
ΕΛΕΟΣ :mad::mad::mad: :kill::kill::kill:

καλα θα κανεις να σου δωσει και τα συχαρικια σε παρακαλαω :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Μας έδωσαν και το πρόγραμμα!Πρώτο μάθημα φυσική!Βρε δεν παν να γαμ....νε?Εγώ όλη τη χρονιά ξεσκίστηκα στο διάβασμα για τα γαλλικά και τώρα με αυτό τον βλαμμένο τον φυσικό μας πρέπει να παπαγαλίσω το βοήθημά μου (400+ σελίδες σε 10 μέρες) μπας και γράψω κανα βαθμό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
με φυσική και παπαγαλία δεν πας πουθενά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The little musician boy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Καλά δεν σας έδωσε ύλη;Εμείς πρώτο μάθημα ιστορία-μαθηματικά!Νταξ παλεύεται!άντε να τελειώνουμε να έρθει το καλοκαιράκι :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Καλά δεν σας έδωσε ύλη;Εμείς πρώτο μάθημα ιστορία-μαθηματικά!Νταξ παλεύεται!άντε να τελειώνουμε να έρθει το καλοκαιράκι :/

Μα αυτό είναι το πρόβλημα!Ότι μας έδωσε!:P
Και δεύτερο μάθημα μαθηματικά!Ε όχι αυτό δεν θα το αντέξω!!!Και απ' όλο το βιβλίο εγώ είχα μάθει καλά μόνο 4-5 μαθήματα σε όλη τη χρονιά και αυτά που ξέρω τέλεια είναι τα μόνα που είναι εκτός ύλης!!!!!!:wall::beating::kill:
Τα κείμενα που μπήκαν στη λογοτεχνία δε μου αρέσουν καθόλου και είναι τα μόνα από τα οποία δε θυμάμαι καλά τις αναλύσεις!:boxing:
Κοινώς αυτές οι εξετάσεις είναι χάλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

depfour

Νεοφερμένος

Η depfour αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ψυχολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Άντε παιδια, 2 μέρες και αρχίζουμε! ( εγω με αρχαία) ... Παναγιώτη,ποια κείμενα σας έβαλαν στη λογοτεχνια;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Εμείς ξεκινάμε με Γλώσσα και Κείμενα.
Γενικά θα δώσουμε τρεις φορές διπλά μαθήματα, ώστε να τελειώσουμε στις 19 Ιουνίου.
Εσείς, δίνετε διπλά μαθήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Ναι!Έχουμε διπλά μαθήματα!Πρώτο μάθημα γράφουμε φυσική και δεύτερο μαθηματικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

depfour

Νεοφερμένος

Η depfour αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ψυχολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Έχουμε και μεις,δυο φορές! Χημεία/γερμανικά και μαθηματικά/γλωσσα...καλη μας δύναμη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Ναι!Έχουμε διπλά μαθήματα!Πρώτο μάθημα γράφουμε φυσική και δεύτερο μαθηματικά!
:( Μαθηματικά και φυσική!! :tongue:

Έχουμε και μεις,δυο φορές! Χημεία/γερμανικά και μαθηματικά/γλωσσα...καλη μας δύναμη!!
Εμεις τρειςς!!!! :worry:
Γλώσσα-κείμενα
Αρχαία-Θρησκευτικά
Ιστορία-Γεωγραφία (πραγματικά εδώ δεν ξέρω τι θα κάνω:worry:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top