Γενικό - Εξετάσεις Β' Γυμνασίου

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Μεθαύριο Αγγλικά! ! Πάλι καθισιό...:ΡΡ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Γράψαμε τελικά νέα ! Για έκθεση έπεσε αυτό το θέμα: << Ποια είναι τα θετικά της εργασίας για την ζωή του ανθρώπου ; >> Εύκολο θέμα ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Γράψαμε τελικά νέα ! Για έκθεση έπεσε αυτό το θέμα: << Ποια είναι τα θετικά της εργασίας για την ζωή του ανθρώπου ; >> Εύκολο θέμα ! :P

ολο θεματα με επαγγελμα πεφτρουν φετος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Επάγγελμα; Πιο σοσ δεν είναι ο ρατσισμός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ολο θεματα με επαγγελμα πεφτρουν φετος...
Εμάς βασικά το θέμα ήταν να περιγράψουμε ένα νέο καθηγητή στο σχολείο που συμπαθούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Επάγγελμα; Πιο σοσ δεν είναι ο ρατσισμός;

Δεν είχαμε κάποια ενότητα στις εξετάσεις σχετική με αυτό το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Σε εμάς έπεσε <<Γιατί οι φίλοι είναι απαραίτητοι για τη ζωή των ανθρώπων;>>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Άντε, τελειώνουμε σιγά-σιγά:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
αχ ναι!
εγραψα γαλλικα σημερα, κατι εκανα νταξει...
εμεινε χημεια (που και μου αρεσει και τα χω μαθει, δλδ μονο μια επαναληψουλα, και ουτε πολυ υλη εχουμε) και αγγλικα που δε θα ανοιξω βιβλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εμένα μου έμειναν θρησκευτικά (αύριο) και γερμανικά (την Παρασκευή). Καθισιό, δηλαδή:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
γεια σας!! Σήμερα γράψαμε γεωγραφία!! Μια χαρά τα πήγα, έπεσαν πανεύκολα θέματα.:)

Θα ήθελα τώρα, να μου λύσετε αν μπορείτε, μία απορία που έχω σχετικά με τα Κείμενα Νεολληνικής Λογοτεχνίας. Στο κείμενο "Στην εποχή του τσιμέντου και της πολυκατοικίας", σε τι γλώσσα γράφει η Μαρία Ιορδανίδου;;(απλή δημοτική, καθαρεύουσα ή και τα δύο;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mairi13

Νεοφερμένος

Η Mairi13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
νομίζω απλή δημοτική ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
μαλλον δημοτικη ναι, παντως ειναι απλη με στοιχεια προφορικου λογου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!:D


Ρώτησα, γιατί έπεσε αυτή η ερώτηση στιε εξετάσεις και εγώ απάντησα απλή δημοτική ενώ μία φίλη μου μικτή (καθαρεύουσα και απλή δημοτική) και είχαμε μία διαφωνία.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμείς τελειώνουμε αύριο με γεωγραφία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Τελειώσαμεεεεεεε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Τυχερουλιδες.....Εμεις γραφουμε μεχρι την Παρασκευη :mad: :mad: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Xαχα! Εμείς κανονικά Πέμπτη τελειώνουμε, απλά εγώ δε γράφω θρησκευτικά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
καλη φαση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Θα ήθελα τώρα, να μου λύσετε αν μπορείτε, μία απορία που έχω σχετικά με τα Κείμενα Νεολληνικής Λογοτεχνίας. Στο κείμενο "Στην εποχή του τσιμέντου και της πολυκατοικίας", σε τι γλώσσα γράφει η Μαρία Ιορδανίδου;;(απλή δημοτική, καθαρεύουσα ή και τα δύο;;)

Η γλώσσα είναι απλή δημοτική. :D

Εμείς κλείνουμε αύριο ! (τελευταίο μάθημα γαλλικά :P) Ξέρετε μετά από πόσο καιρό βγαίνουν τα αποτελέσματα των εξετάσεων και οι βαθμοί του 3ο τριμήνου ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top