Γενικό -  Εξετάσεις Α' Λυκείου

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Εμεις ρε τι να πουμε που εχουμε 22 κεφαλαια Οικονομια;;
Στα Θρησκευτικα μας εδωσε λιγες ερωτησεις και επειδη θα ειναι και τελευταιο μαθημα μας ειπε οτι δε θα βαλει δυσκολα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
O φυσικός μου λέει πως πρέπει να γράφουμε τις απαντήσεις αναλυτικά σαν να απευθυνόμαστε σε ένα παιδί, αλλά όχι σε ένα χαζό παιδί. (δλδ όχι υπεραναλυτικά)
φυσικη σημερα τα εγραψα ολα σα να του τα ελεγα προφορικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ με τίποτα να χωνέψω ότι στην χημεία έχασα 10-15 μονάδες από αριθμητικό λάθος:(

Δε ξερω για το δικο σας χημικο , ο δικος μας αφαιρει ελαχιστες μοναδες για αριθμητικα λαθη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Δε ξερω για το δικο σας χημικο , ο δικος μας αφαιρει ελαχιστες μοναδες για αριθμητικα λαθη:)
εμας αν υπαρχει αριθμητικο μπορει να βαλει Χ σε ολη την ασκηση :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Με τις υγείες σας:P
τα γραπτα μου αυτος τα καμαρωνει γιατι τα γραφω αναλυτικα :hehe: παλι καλα με συμπαθει :hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
τα γραπτα μου αυτος τα καμαρωνει γιατι τα γραφω αναλυτικα :hehe: παλι καλα με συμπαθει :hehe::hehe::hehe:
Μπράβο καμάρι μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Μπράβο καμάρι μου:P
Ιστορια να δω τι θα κανω. Τη Δευτερα γραφω Ιστορια. Με το που γυρισω σπιτι θα παω 2-3 ωρες εξω στον καδο να σκισω καθε σελιδα του βιβλιου (εκτος απο τη ρωμαικη ιστορια) σε μικραααα μικραααα κομματακια, να το ευχαριστηθω. Μπορει να ειμαι κατα της καταστροφης, αλλα αυτο το βιβλιο ΔΕ ΘΑ ΤΗ ΓΛΙΤΩΣΕΙ:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ιστορια να δω τι θα κανω. Τη Δευτερα γραφω Ιστορια. Με το που γυρισω σπιτι θα παω 2-3 ωρες εξω στον καδο να σκισω καθε σελιδα του βιβλιου (εκτος απο τη ρωμαικη ιστορια) σε μικραααα μικραααα κομματακια, να το ευχαριστηθω. Μπορει να ειμαι κατα της καταστροφης, αλλα αυτο το βιβλιο ΔΕ ΘΑ ΤΗ ΓΛΙΤΩΣΕΙ:mad::mad::mad:
χαχαχαχα και εγώ το έκανα αυτό με μία φίλη μου σκίζαμε το βιβλίο στο δρόμο.

Παντού σελίδες:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Δε ξερω για το δικο σας χημικο , ο δικος μας αφαιρει ελαχιστες μοναδες για αριθμητικα λαθη:)

εμας αν υπαρχει αριθμητικο μπορει να βαλει Χ σε ολη την ασκηση :hehe:

Εμάς ο χημικός μας μας λέει πως του αρκεί να κάνουμε σωστά τους τύπους. Αν πέσουμε σε καμιά δύσκολη πράξη μας είπε να βάλουμε ένα νούμερο στην τύχη, αρκεί να είναι λογικό, και αυτός θα το πάρει σωστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εμεις ρε τι να πουμε που εχουμε 22 κεφαλαια Οικονομια;;
Στα Θρησκευτικα μας εδωσε λιγες ερωτησεις και επειδη θα ειναι και τελευταιο μαθημα μας ειπε οτι δε θα βαλει δυσκολα..

22; Εμείς έχουμε 29!:mad::wall::knife::'( και μόνο μισή μέρα να διαβάσουμε...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
χαχαχαχα και εγώ το έκανα αυτό με μία φίλη μου σκίζαμε το βιβλίο στο δρόμο.

Παντού σελίδες:hehe:
ΠΑΝΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ *.*
22; Εμείς έχουμε 29!:mad::wall::knife::'( και μόνο μισή μέρα να διαβάσουμε...:mad:
Ευτυχως ΑΟ διαβαζα και τα θυμαμαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
εγω χημεια θα κατσω και τις 2 ωρες μεσα να τα γραψω ολα ηρεμα και ωραια :P Και οπως παντα αναλυτικοτατα :P Βασικα ο μαθηματικος μετα το 1ο διαγωνισμα με ειχε ρωτησει "Θεωρητικη εσυ, ε;" του λεω "Οχι" και μου λεει "Γιατι τα γραφεις αναλυτικα;". Βασικα τα γραφω αναλυτικα για να μην μπορει να πει κατι ο καθηγητης. Και γενικα προτιμω να ειμαι αναλυτικος για να ειμαι και πιο ξεκαθαρος :P
Κανονικά πρέπει να τα γράφεις αναλυτικά. Αφού οι εφαρμογές στα σχολικά εγχειρίδια είναι επίσης αναλυτικές, ως προς τον τρόπο λύσης τους.

Εμένα μου πουλούσαν πνεύμα οι καθηγητές που τα έγραφα αναλυτικά:hehe: Φαντάσου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εγώ δεν διάβαζα ΑΟ καθόλου μέσα στην χρονιά και τώρα βαράω το κεφάλι μου στον τοίχο!:wall:Έχουμε και μια καθηγήτριααα...τι να σου πω..:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
εμεις θρησκευτικα δεν εχουμε σχεδον τπτ μας εβαλε περιπου 10-12 κεφαλαια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
εμεις θρησκευτικα δεν εχουμε σχεδον τπτ μας εβαλε περιπου 10-12 κεφαλαια:P

:eek: τυχεράα:mad: Εμάς μας έβαλε 17 και έχω να διαβάσω ακόμα άλλα 13...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εμάς πέρυσι μας είχε δώσει 18 ερωτήσεις συγκεκριμένες, πωπω σας ζηλεύω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εμάς πέρυσι μας είχε δώσει 18 ερωτήσεις συγκεκριμένες, πωπω σας ζηλεύω :P

σοουυυτ..:P μην κάνεις χειρότερα την κατάσταση..:mad::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
παιδια εχει γραψει καποιος βιολογια να πει θεματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγω δε θελω αυριο αλγεβρα να πεσει παραμετρικη -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top