Γενικό -  Εξετάσεις Α' Λυκείου

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
εγω παιδια δινω πρωτο μαθημα ιστορια και εχω 70 σελιδες
ρε τασο που φτασατε?:hehe::hehe: εμεις σελ 180 :P
εχω αρχισει επαναληψη αλγεβρα μονο που δεν ειναι απο τα αρχικα :P
μου αρεσε που ηθελα να διαβασω χημεια που δυσκολευομαι :P
ξερω οτι εχουμε ιστορια μετα χημεια μετα αρχαια και μετα γεωμετρια
ξερει κανεις για τις απεργειες της ολμε ? :hmm: θα πανε πιο μετα οι εξετασεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Καλά εμάς ο χειρότερος καθηγητής μας είναι ο Βιολόγος. :mad: Με εκνευρίζει απίστευτα, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί φέρει τον τίτλο του καθηγητή. Δεν μπορεί ούτε να συντάξει μια πρόταση σωστά, μάθημα καλύτερα κάνουμε μόνοι μας με το βιβλίο.Ποτέ δεν θυμάται τι πρέπει να παραδώσει, μπερδεύει λεπτομέρειες,περνάνε μαθήματα που δεν μαθαίνουμε τίποτα ουσιαστικό.Είναι και πρόστυχος :P. Και στο τέλος, για να μας δώσει την ύλη, τα έλεγε τόσο μα τόσο μπερδεμένα και ασυνάρτητα, που καταλάβαμε ότι μόνοι θα την βγάζαμε καλύτερα την ύλη. Πφφφ -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλά εμάς ο χειρότερος καθηγητής μας είναι ο Βιολόγος. :mad: Με εκνευρίζει απίστευτα, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί φέρει τον τίτλο του καθηγητή. Δεν μπορεί ούτε να συντάξει μια πρόταση σωστά, μάθημα καλύτερα κάνουμε μόνοι μας με το βιβλίο.Ποτέ δεν θυμάται τι πρέπει να παραδώσει, μπερδεύει λεπτομέρειες,περνάνε μαθήματα που δεν μαθαίνουμε τίποτα ουσιαστικό.Είναι και πρόστυχος :P. Και στο τέλος, για να μας δώσει την ύλη, τα έλεγε τόσο μα τόσο μπερδεμένα και ασυνάρτητα, που καταλάβαμε ότι μόνοι θα την βγάζαμε καλύτερα την ύλη. Πφφφ -.-


Πρόστυχος για βιολογία είναι πολύ γαμάτος πέφτει πολύ γέλιο :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Πρόστυχος για βιολογία είναι πολύ γαμάτος πέφτει πολύ γέλιο :hehe:

Άσε Άκη, όντως, οφείλω να ομολογήσω ότι ήταν η ώρα του παιδιού, αλλά από ένα σημείο και μετά είναι γλοιώδες χιούμορ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άσε Άκη, όντως, οφείλω να ομολογήσω ότι ήταν η ώρα του παιδιού, αλλά από ένα σημείο και μετά είναι γλοιώδες χιούμορ. :P



Έχετε και αναπαραγωγικό άκουσα που κάναμε εμείς φέτος :hehe:


Εμείς γαμώτο δεν είχαμε βιολογία στην Α‘ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
san το καθηγητη μας α.ο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Έχετε και αναπαραγωγικό άκουσα που κάναμε εμείς φέτος :hehe:

Εμείς γαμώτο δεν είχαμε βιολογία στην Α‘ :(

:hehe: Ναι έχουμε, οι αναπαραστάσεις του καθηγητή ήταν... ψυχικό τραύμα :lol:
Ααα χάνετε, πως πως :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Κι εμείς είχαμε πρόστυχο βιολόγο, αλλά ήταν καλός. Εγώ μάλιστα μιλούσα μαζί του και στα διαλείμματα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Κι εμείς είχαμε πρόστυχο βιολόγο, αλλά ήταν καλός. Εγώ μάλιστα μιλούσα μαζί του και στα διαλείμματα:P

καταλαβαίνεις......una faccia una razza :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Εμείς έχουμε 50 σελίδες :P
Λέω σήμερα να διαβάσω Έκθεση και Γερμανικά και τέλειωσα.
Η Έκθεση είναι ψιλοδύσκολη.

κανετε γερμανικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Μη μου λετε ποσες σελιδες εχετε γιατι νευριαζω. Την ηλιθια -.- :'(
Χαχαχα, ε τι να γίνει. Ολα θα τα καταφέρουμε.!

Δηλαδή μόνο εγώ δε διαβάζω από τώρα; Εμείς ξεκινάμε 21 και τελειώνουμε 14.


Καλό το πρόγραμμα. Κλασσικά ξεκινάμε με Αρχαία και τελειώνουμε με Κείμενα. Πιστεύω πάντως ότι ο χρόνος θα είναι αρκετός και θα προλάβω :)
Άρα όλοι αρχίζουν 21 και τελειώνουν 14; Γιατί τόσο νωρίς φέτος; Εμείς πάντα τελειώναμε με Γερμανικά ή Αγγλικά. Φέτος με Αρχές Οικονομίας νομίζω.
Καλά εμάς ο χειρότερος καθηγητής μας είναι ο Βιολόγος. :mad: Με εκνευρίζει απίστευτα, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί φέρει τον τίτλο του καθηγητή. Δεν μπορεί ούτε να συντάξει μια πρόταση σωστά, μάθημα καλύτερα κάνουμε μόνοι μας με το βιβλίο.Ποτέ δεν θυμάται τι πρέπει να παραδώσει, μπερδεύει λεπτομέρειες,περνάνε μαθήματα που δεν μαθαίνουμε τίποτα ουσιαστικό.Είναι και πρόστυχος :P. Και στο τέλος, για να μας δώσει την ύλη, τα έλεγε τόσο μα τόσο μπερδεμένα και ασυνάρτητα, που καταλάβαμε ότι μόνοι θα την βγάζαμε καλύτερα την ύλη. Πφφφ -.-
Ε δείτε την από τον πίνακα ανακοινώσεων.

Κι εμείς είχαμε πρόστυχο βιολόγο, αλλά ήταν καλός. Εγώ μάλιστα μιλούσα μαζί του και στα διαλείμματα:P

Τι εννοείτε και οι δυο σας 'πρόστυχος';
κανετε γερμανικα?
Στο Γυμνάσιο κάναμε Γερμανικά και Αγγλικά. Φέτος ή Γερμανικά ή Αγγλικά. Εσείς δεν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Πετούσε σεξουαλικά υπονοούμενα:P

Και εμάς μας μιλούσε στα ίσια για την αντισύλληψη κλπ αλλά δε είχε να κάνει με κάτι πρόστυχο.
Ακολουθούσε το βιβλίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Αυτό που είπε και ο Τζέι. Και έκανε και κάτι άσχημα σχόλια πάνω στα ονόματα των παιδιών.

(Πχ. ''Γεια σου φίλε Ηλία, με τα εργαλεία!''. To παιδί είχε κομπλάρει :hehe:.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Άρα όλοι αρχίζουν 21 και τελειώνουν 14; Γιατί τόσο νωρίς φέτος; Εμείς πάντα τελειώναμε με Γερμανικά ή Αγγλικά. Φέτος με Αρχές Οικονομίας νομίζω.

Γιατί έτσι ορίστηκε. 14 είναι η τελευταία μέρα οπότε δεν είχαν περιθώρια για αργότερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Αυτό που είπε και ο Τζέι. Και έκανε και κάτι άσχημα σχόλια πάνω στα ονόματα των παιδιών.

(Πχ. ''Γεια σου φίλε Ηλία, με τα εργαλεία!''. To παιδί είχε κομπλάρει :hehe:.)

χαχαχαααααααααααααααααααααααα
σε εμένα και να ήθελαν να κάνουν υπονοούμενο,πως να το κανουν στο:ειρήνη,αθανασία και με φωνάζουν νάνσυ;

χαχααααααααααα που να δείτε και το επίθετο-σιδηρόδρομο,αααααααααααχ έχει και τα ωραία του το να είσαι η τρελή φιλόσοφος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
εντομεταξυ μου αρεσει που εχουμε 1 βδομαδα μεχρι να τελειωσουν επισημως τα σχολεια 2 βδομαδες μεχρι το πρωτο και περιπου 5 βδομαδες μεχρι το τελος και απο την πρωτη μερα εχουμε γραψε πεντε σελιδες :hehe::hehe:
ετσι μαγικκη γενια του 97 :P:clapup:
τελικα τι γινεται με την ολμε? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Αυτό που είπε και ο Τζέι. Και έκανε και κάτι άσχημα σχόλια πάνω στα ονόματα των παιδιών.

(Πχ. ''Γεια σου φίλε Ηλία, με τα εργαλεία!''. To παιδί είχε κομπλάρει :hehe:.)


Χαχαχα, θα το θυμάμαι και θα γελαω. Κρίμα γαμώτο και δε ξέρω κανέναν Ηλία να του το λέω. Κάτι για το Γιώργος ή Γιάννης είχε;

Γιατί έτσι ορίστηκε. 14 είναι η τελευταία μέρα οπότε δεν είχαν περιθώρια για αργότερα...
Α, έτσι γουστάρουν και εμάς θα μας βγει το λάδι. Πάντα τα λύκεια τέλειωναν μαζί όλα;

τελικα τι γινεται με την ολμε? :hmm:
Τα ίδια ου ξέραμε αν και δεν νομίζω να γίνει τίποτα τελικά. Κρίμα και για τα παιδιά των Πανελλαδικών αλλά και αυτοί έχουν τα δίκια τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Χαχαχα, θα το θυμάμαι και θα γελαω. Κρίμα γαμώτο και δε ξέρω κανέναν Ηλία να του το λέω. Κάτι για το Γιώργος ή Γιάννης είχε;

Α μπα, δεν μου λέει κάτι. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
:(Κρίμα. :/:
:redface::redface::redface:

Λέω να διαβάσω Έκθεση άυριο(όλο το αναβάλλω).
Εσείς θα διαβάσετε κάτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top