Γενικό -  Εξετάσεις Α' Λυκείου

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Παιδιά εμάς έκθεση έπεσε διάλογος - προυποθέσεις για εποικοδομητικό διάλογο. Μούφα - και ήμουνα σίγουρος ότι θα πέσει χάσμα.
Εντάξει, πολύ βατό διαγώνισμα. Το δυσκολότερο ήτανε η έκθεση γιατί δεν είχες να γράψεις και πάρα πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotisk

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Παιδιά εμάς έκθεση έπεσε διάλογος - προυποθέσεις για εποικοδομητικό διάλογο. Μούφα - και ήμουνα σίγουρος ότι θα πέσει χάσμα.
Εντάξει, πολύ βατό διαγώνισμα. Το δυσκολότερο ήτανε η έκθεση γιατί δεν είχες να γράψεις και πάρα πολλά.

έλα ρε συ.sos θεματάκι.πιο πολύ και από το χάσμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
παναγιωτη σας το ειπε η καθηγητρια αυτο???γιατι εμας πολυ πιο πολυ σημασια εδωσε στο χασμα και στα προβληματα των εφηβων παρα στον διαλογο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotisk

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ναι.

ετσι ακριβως οπως τους το εδωσαν.

οι προυποθεσεις για τον εποικοδομητικό διάλογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Γράψαμε γεωμετρία και ειλικρινα το λέω δεν εχω ξαναδεί πιο δύσκολο διαγώνισμα!! Απο τ ο 2ο θέμα κιόλας φαινόταν το πράγμα.....Ευτυχώς δεν ξέρω πως , αλλά τα κατάφερα. Τα έγραψα όλα και αισθάνομαι πολυ ανακουφισμένη παιδιά γιατι στ αλήθεια εχω διαβάσει πολυ αυτες τις μερες για σημερα....Καλη μας συνέχεια...που θα πάει ένα ένα θα φύγουν σιγά σιγά και θα φτάσει αυτό το καλοκαίρι!!!:whistle: :whistle:
προς το παρών συνέχεια με τα θρησκευτικά και τα 22 μαθήματα που μας έχει στη ύλη....:mad: :worry: :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr_NaRuTo

Νεοφερμένος

Ο Mr_NaRuTo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Marilia τι σας έβαλαν γεωμετρία;Και ξέρει κανείς ΣΟΣ θέματα για αρχές οικονομίας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violence7

Νεοφερμένος

Ο violence7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Εγω εγραψα φυσικη σημερα και τα πηγα παρα πολυ καλα :)
περιπου στο 15 με 16 εγραψα :)
τεταρτο θεμα ειχε συσσωματωμα και 3ο θεμα ειχε διαγραμμα u-t που επρεπε να περιγραψεις τις κινησεις,να βρεις μετατοπιση και να κανεις το ΣF-t
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Μπράβο που έγραψες καλάαα:D
Τώρα για οικονομία τι σος, όλα βλακείες είναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotisk

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
και εγω σημερα φυσικη.

τα πηγα παρα πολυ καλα αλλα εχασα μοναδες απο τα ευκολα.

εκανα λαθος 3 Σ-Λ (6 μοναδες)

ενα επιλογης(15 μοναδες)


3ο και 4ο θεμα πανδυσκολα αλλα τα καταφερα.αν και το 4ο με πεδεψε(ισως ημουν ο μονος που το ελυσα)

3ο θεμα προβλημα κινηματικς και 4ο θεμα τα παντα ολα.τριβες δυναμεις.απο ολα.κηνησεις θερμοτητα.ολα ολα.αλλα οκ.

15-16.καπου εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love 2 b hated

Νεοφερμένος

Η love 2 b hated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
και εγω σημερα φυσικη.

τα πηγα παρα πολυ καλα αλλα εχασα μοναδες απο τα ευκολα.

εκανα λαθος 3 Σ-Λ (6 μοναδες)

ενα επιλογης(15 μοναδες)


3ο και 4ο θεμα πανδυσκολα αλλα τα καταφερα.αν και το 4ο με πεδεψε(ισως ημουν ο μονος που το ελυσα)

3ο θεμα προβλημα κινηματικς και 4ο θεμα τα παντα ολα.τριβες δυναμεις.απο ολα.κηνησεις θερμοτητα.ολα ολα.αλλα οκ.

15-16.καπου εκει.
και εγω ακριβως τα ιδια ελυσα τα προβληματα και εκανα λαθος σε 2σ-λ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violence7

Νεοφερμένος

Ο violence7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Πείτε τίποτα σος και από θρησκευτικά γιατί θέλω να γράψω καλά.
Κάτι τελοσπάντων για να δώσω περισσότερο βάση ;)
Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Εγώ έκανα δύο Σ/Λ λάθη ( 4 μόρια)
Και στάνταρ θα χω κάνει και κάποιο άλλο αριθμητικό( που εύχομαι να μην το χω κάνει γιατί δεν θέλω να χω άλλο λάθος)
Τώρα πάμε για χημεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violence7

Νεοφερμένος

Ο violence7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Πείτε τίποτα σος και από θρησκευτικά γιατί θέλω να γράψω καλά.
Κάτι τελοσπάντων για να δώσω περισσότερο βάση ;)
Ευχαριστώ

Κανείς? άυριο γράφω :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
εμείς όλα κ όλα 8 μα8ήματα έχουμε θρησκευτικά και μας είπε πως είναι σος η Θεία Λειτουργία.. αυτά μόνο :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Εγώ γράφω Παρασκευή και δεν ξέρω απολύτως τίποτα:P Και σος δεν μας έδωσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violence7

Νεοφερμένος

Ο violence7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
8 μαθήματα μόνο?έλεος
εμάς είναι 15 + :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Εμείς που γράψαμε πάντως σε 15 μαθήματα έπεσε Παναγία, Βάπτιση, Πάσχα Μ. Βδομάδα, Μετάνοια!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλή επιτυχία παιδιά(και σε μένα για την Παρασκευή που γράφω Χημεία, την χρειάζομαι)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr_NaRuTo

Νεοφερμένος

Ο Mr_NaRuTo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλημέρα ξέρει κανείς να μου πει θέματα για Γεωμετρία;;Πλζ γράφω αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violence7

Νεοφερμένος

Ο violence7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Θρησκευτικά έβαλε άλλα και άλλα θέματα. κάτι έγραψα αλλά έλεος.
Τέλοσπαντων..τώρα κείμενα..κανά σημαντικό κείμενο για να διαβάσω περισσότερο τις σημειώσεις ξέρει κανείς?
Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Καλα και τι δε μας έβαλε στα Θρησκευτικά.......Για το Τριώδιο, τη Μικρη και μεγάλη είσοδο, το αποστολικό ανάγνωσμα, τι συμβολίζουν τα στοιχεία του γάμου,ποια είναι η θεολογία του Βαπτίσματος, πώς αντιμετωπίζουμε το διάβολο, γιατι το χρίσμα γίνεται στο βαπτισμα.....Δε θυμάμαι άλλα αλλά ειχε μπόλικες ερωτήσεις...Για την παναγία ρωτούσε γιατι το όνομα Θεοτοκος χρησιμοποιείται πολύ . Εγώ τα χασα όταν την είδα αλλά τελικά εντάξει. Τελος ειχε μια ερώτηση κρίσεως αν φτάνει μόνο η εικόνα για αυτούς που ζητούν συγχώρηση απο τα αμαρτήματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top