Γενικό -  Εξετάσεις Α' Λυκείου

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Σιγουρα θα μπει μεταφρασμενο κειμενο απο τν στιγμη που το εχετε στην υλη!!!Απο οτι εχω ακουσει εχει πεσει σε παρα πολλα σχολεια!!Και εγω στην αρχη ελεγα οτι ειναι βλακεια να μπει αλλα μια χαρα μπηκε και σε εμας!!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violence7

Νεοφερμένος

Ο violence7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Σιγουρα θα μπει μεταφρασμενο κειμενο απο τν στιγμη που το εχετε στην υλη!!!Απο οτι εχω ακουσει εχει πεσει σε παρα πολλα σχολεια!!Και εγω στην αρχη ελεγα οτι ειναι βλακεια να μπει αλλα μια χαρα μπηκε και σε εμας!!:worry:

Αν σου είναι εύκολο πες μου τις σελίδες από το μεταφρασμένο κείμενο που σας έπεσε και τις σελίδες απο το αρχαίο κείμενο το οποίο σας έπεσε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Λοιπον εμας μας επεσε 1) αρχαιο κειμενο σελ.63 'Η αναγγελια της καταστροφης.Η αντιδραση των Αθηναιων.'
2)επεσε εισαγωγη Θουκιδιδη και 3)απο μεταφρασμενο σελ.81 'Αντιθεσεις στους κολπους των Τριακοντα!!:)
Ααα προσεξτε στο μεταφρασμενο παιζει να πεσει χαρακτηρισμος Κριτια και Θηραμενη!!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosGate13

Νεοφερμένος

Ο Δεν έχω :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Τουλάχιστον από το Θουκιδίδη θα πέσει αμετάφραστο??
Προσπαθώ να βγάλω μερικά κείμενα....:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Κοιτα αναλογως ποσα κειμενα εχετε κανει απο Θουκιδιδη...
Εμεις δεν ειχαμε κανει και πολλα γι'αυτο δεν μας εβαλαν αλλα περισσοτερες πιθανοτητες εχει να πεσει ο Ξενοφωντας!!Δεν ξερω ειναι και αναλογως τον καθηγητη.......:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Εμένα μου είπαν ότι παίζει πολύ Θουκυδίδης!! Δηλαδή έλεος! Εγώ την Τετάρτη δίνω, ζητάω υποστήριξη:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Iliaki δεν ξερω πραγματικα...Εγω απο την αρχη πιστευα οτι δεν θα πεσει Θουκιδιδης γιατι ουσιαστικα ολη τν χρονια ασχοληθηκαμε πολυ περισσοτερο με τον Ξενοφωντα παρα με τον Θουκιδιδη...Και οταν μας ελεγαν τν υλη δεν εδωσαν και πολυ σημασια στον Θουκιδιδη μονο στον Ξενοφωντα μας ελεγαν τα SOS τα κειμενα!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Ξενοφώντας θα πέσει. Σε κανεναν μεχρι στιγμής δε μπήκε Θουκυδίδης....Σε μας το κειμενο με τους ορους.....καλη επιτυχια και μη φοβάσαι ευκολα θα ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosGate13

Νεοφερμένος

Ο Δεν έχω :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Κάτι άλλο....
Σε σας που σας έβαλαν μεταφρασμένο κείμενο σας το έδωσαν στο διαγώνισμα?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Σε εμας οχι μονο στην υλη των εξετασων μας το εβαλαν...:).!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr_NaRuTo

Νεοφερμένος

Ο Mr_NaRuTo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Σε εμάς έπεσε 55-56 επειδή είχαμε και το 11-16 (μεταφρασμένο)για σχόλια.Πάντως στόχευε Ξενοφώντα.Παιδιά ξέρει κανείς να μου πει θέματα για Ιστορία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Σε εμάς έπεσε 55-56 επειδή είχαμε και το 11-16 (μεταφρασμένο)για σχόλια.Πάντως στόχευε Ξενοφώντα.Παιδιά ξέρει κανείς να μου πει θέματα για Ιστορία;

Ευκολα σας επεσαν και εσας...;)Οχι δυστυχως δεν ξερω εμεις γραφουμε πολυ αργα Ιστορια!!!:/::/:Good luck παντως!!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Σε μας ήταν και στο διαγώνισμα αυρό ρο κείμενο δεν έχει σημασια αν το ξαναγράφουμε ετσι μας ειπε.....Να δεις που και σε σας οι οροι θα πέσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
@ Marilia
Σε μένα έβαλαν Θουκυδίδη και σε 2-3 άλλα παιδιά από το φόρουμ. Απλά δεν το ανέφεραν.
Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosGate13

Νεοφερμένος

Ο Δεν έχω :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Και στην εισαγωγή τι έπεσε ρε παιδιά???
Τα έργα του Ξενοφόντα ή anything else??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
εμας εισαγωγη μας εβαλαν θουκιδυδη ενω κειμενα ξενοφωντα....:(
βλακεια που τους δερνει απεριγραπτη....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Καλημέρα! Κι εμάς εισαγωγή Θουκυδίδη (γιατί οι λέξεις χάνουν το νόημά τους σε περίοδο πολέμου). ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΊΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lollipop-94

Νεοφερμένος

Η Lollipop-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Σε εμας επεσε Θουκιδιδης και κειμενο και εισαγωγη.Στην εισαγωγη η ερωτηση ηταν ποια η σημασια των δημηγοριων και μεταφρασμενο παλι Θουκιδιδη.Γενικως μας ειχε πει οτι και εισαγωγη και κειμενο και μεταφρασμενο θα πεσουν ιδια μεταξυ τους.Δηλαδη δεν μπορει να ειναι το ενα του Ξενοφωντα και το αλλο του Θουκιδιδη, θα ειναι ολα ενος απο τους 2!:);)

Μηπως ξερετε ποια ειναι τα πιο σοσ στην ιστορια???Γραφω αυριο...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotisk

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
καλημερα παιδια!!!!!

αυριο φυσικη!!!!!!!!!!!!!

τριτο θεμα θα φαω τα μουτρα μου σιγουρα.λογικα θα εχει ομρη(ΑΔΟ) και δεν την ξερω καλα.

4ο θεμα λογικα θα πεσει κεκλιμενο με ΘΜΚΕ?????αν ναι μια χαρα.

1ο και 2ο τι βαζουν συνηθως???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
συνηθως θεωρια με αποδειξεις σε μορφη ''σωστο λαθος''αντιστοιχιση κλπ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top