Γενικό - Εξετάσεις Α' Γυμνασίου

Είναι δύσκολες οι εξετάσεις;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 18)

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
ok thx..
κριμα που δεν το ειχα δει πιο πριν!:Dχαχα δεν πειραζει

να σας πω τωρα εσεις ολοι γραφετε ακομη ή τελειωσατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επιτέλους, ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ!
Καλές διακοπές σ' όλους!
Πως τα πήγατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alouni

Νεοφερμένος

Η alouni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
καλημερα....... αυριο θρησκευτικα και τελος....... επιτελους!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πηρε κανεις βαθμολογια?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

betoni

Νεοφερμένος

Η Bέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Eγω εμαθα μονο τι πηρα στα Αρχαια ...20!!!!!!!!!!:clapup::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki97

Νεοφερμένος

Η Roxanne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέο Πετρίτσι (Σέρρες). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
εγω εμαθα ότι πηρα 20 αρχαία,γερμανικά και οδύσσεια 19...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

betoni

Νεοφερμένος

Η Bέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
τυχερη μακαρι να παρω κι εγω τετοιο βαθμο στην οδυσσεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki97

Νεοφερμένος

Η Roxanne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέο Πετρίτσι (Σέρρες). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
κοίτα εμείς έχουμε και καλή καθηγήτρια που δεν βάζει χαριστικους βαθμούς αλλά αν αξίζεις καλό βαθμό δεν θα τσιγκουνευτεί...θα το βάλει οπότε ναι είμαι τυχερή σ'αυτό το μάθημα(που να σου τύχει η θρησκευτικού που έχω,να βαρας το κεφάλι σου στον τοίχο:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

betoni

Νεοφερμένος

Η Bέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
A εμεις εχουμε τελεια καθηγητρια στα θρησκευτικα μεχρι και το μαιλ της εχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Μπορείτε να συνεχίσετε εδώ αφού από βδομάδα θα βγουν τα αποτελέσματα ! :lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Οι εξετάσεις πλησιάζουν και το θέμα άνοιξε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pikod

Νεοφερμένος

Ο pikod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Εύκολα ήταν σήμερα με την ιστορία!!!! Πως γράψατε οι υπόλοιποι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntiFit0uklas

Νεοφερμένος

Ο Γίωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
πωω δε ξερω απο πο να αρχισω στα αρχαια!
πρωτη φορα που γραφω αρχαια σε εξετασεις και ειναι αστα να πανε!!
παιδια εσεις που ειστε σε 2α γυμνασιου και 3η τι σας επεσε σε γραμματικη αρχαιων 1η ταξη-εξετασεις?
απαωτηστε γρηγορα πλζζζ γιατι αυριο γραγω!!!:confused:
αυτα!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

pikod

Νεοφερμένος

Ο pikod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
πωω δε ξερω απο πο να αρχισω στα αρχαια!
πρωτη φορα που γραφω αρχαια σε εξετασεις και ειναι αστα να πανε!!
παιδια εσεις που ειστε σε 2α γυμνασιου και 3η τι σας επεσε σε γραμματικη αρχαιων 1η ταξη-εξετασεις?
απαωτηστε γρηγορα πλζζζ γιατι αυριο γραγω!!!:confused:
αυτα!!!!!!!!!!!

Τι θέματα έπεσαν σε εσένα στα αρχαία; (στοιχηματίζω ότι σας βάλανε το Γόρδιο Δεσμό! σωστά;; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Το θέμα άνοιξε.:) Καλή σας επιτυχία στις εξετάσεις.^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Κάνεις Α΄γυμνασίου φέτος;
Εγώ πρώτο μάθημσ γράφω αρχαία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sonia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους :) Και καλή δύναμη
Λοιπόν, ο γιός μου γράφει μαθηματικά την Τρίτη. Διαβάζοντας το θέμα για παλαιότερα έτη, διαβάσαμε κριτηρια διαιρετότητας, ιδιότητες προσθεσης, πολλαπλασιασμού, ευκλείδια διαίρεση (εξισώσεις δεν έχει) Μένει η γεωμετρία, αλλά αύριο με το καλό. Επειδή να τα μάθει όλα δεν παίζει, καμια άλλη ιδέα για κάτι σημαντικό; :hmm:

Αναφέρομαι στις ερωτησεις θεωρίας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ody1999

Νεοφερμένος

Ο ody1999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδιά,επειδή γράφω εξετάσεις στα αρχαία σε λίγες μέρες ,μήπως μπορείτε να μου πείτε τι θέματα έπεσαν σε εσάς(αν έχετε γράψει);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Παιδιά,επειδή γράφω εξετάσεις στα αρχαία σε λίγες μέρες ,μήπως μπορείτε να μου πείτε τι θέματα έπεσαν σε εσάς(αν έχετε γράψει);
εμεις δεν γραψαμε αλλα επειδη η κυρια μου ειναι φιλη μου μου ειπε: θα βαλει το κειμενο απο την ενοτητα 6 η ομορφια δεν ειναι το παν και 3 ερωτησεις κατανοησης. Μετα 2 ασκησεις συντακτικου και 4 γραμματικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akirvass

Νεοφερμένος

Ο akirvass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!

Πάω 1η Γυμνασίου ( 1η φορά εξετάσεις!!! Άγχοοοοοος! ) και έχω ένα πρόβλημα. Μας έχουν δώσει 2 μέρες,για να διαβάσουμε Λογοτεχνία και Γεωγραφία!!! Δίνουμε την Πέμπτη 14-6-2012 και θέλω να σας ζητήσω, αν έχετε γράψει ένα από τα 2 μαθήματα, να μου πείτε τι θέματα έπεσαν και ποιά σας είχαν πει οι δάσκαλοι ότι είναι σος!!!! Παρακαλώ απαντήστε γρήγορα γιατί γράφω σε 2 μέρες!!!!:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
λογοτεχνια: το κειμενο ο δρομος για τον παραδεισο ειναι μακρυς ( δεν ξερω αν το κανατε, ευκολο ειναι μην αγχονεσαι!)
γεωγραφια: πολυ σος: κλιμακα, κλιμα, συντεταγμενς, κυκλος του νερου, θερμικες ζωνες, στρωματα της ατμοσφαιρας, υφαλοκρηπιδες και τα σχετικα, πως δημιουργουνται τα βουνα, τα υφαιστεια, οι σεισμοι τωρα κατι θα μου εχει ξεφυγει αλλα δεν θυμαμαι! αυτα επεσαν σε εμας τωρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top