Ενδοσχολικές εξετάσεις Β' Λυκείου

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Αναμένουμε με ανυπομονησία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Νταξ Φώτη καλούς βαθμούς θα εχεις, δε σε φοβάμαι... Αλλά σαν το 19.11/13 της Β' Γυμνασίου δε θα 'Ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,865 μηνύματα.
Πηραμε βαθμους
Ιστορια 20 γ.μ.ο 20
Θρησκευτικα 20 γ.μ.ο 20
Κειμενα 18 γ.μ.ο 18.5
Εκθεση 17.6 γ.μ.ο 18.3
Μαθηματικα 15 γ.μ.ο 16.6
Αγγλικα 17.4 γ.μ.ο 18.7
Φυσικη γενικης 20 γ.μ.ο 19.8
Βιολογια 20 γ.μ.ο 20
Αρχαια 18 γ.μ.ο 19
Φιλοσοφια 19 γ.μ.ο 19
Φυσικη κατευθυνσης 15 γ.μ.ο 16.4
Αλγεβρα 17.2 γ.μ.ο 18.5
Γεωμετρια 18 γ.μ.ο 18.5
Χημεια 16 γ.μ.ο 18
Πληροφορικη 15 γ.μ.ο 17.5
Project γ.μ.ο 20
Γ.Μ.Ο 18 και 4/10

Ετσι τωρα εχω
Α γυμνασιου γ.μ.ο 19 και 9/13
Β γυμνασιου γ.μ.ο 19 και 10/13
Γ γυμνασιου γ.μ.ο 19 και 9/13
Α λυκειου γ.μ.ο 19 και 2/10
Β λυκειου γ.μ.ο 18 και 4/10

Ενταξει απογοητευτικα πολυ αλλα ενταξει τι να κανουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

SweetGirl

Νεοφερμένος

Η SweetGirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Πηραμε βαθμους
Ιστορια 20 γ.μ.ο 20
Θρησκευτικα 20 γ.μ.ο 20
Κειμενα 18 γ.μ.ο 18.5
Εκθεση 17.6 γ.μ.ο 18.3
Μαθηματικα 15 γ.μ.ο 16.6
Αγγλικα 17.4 γ.μ.ο 18.7
Φυσικη γενικης 20 γ.μ.ο 19.8
Βιολογια 20 γ.μ.ο 20
Αρχαια 18 γ.μ.ο 19
Φιλοσοφια 19 γ.μ.ο 19
Φυσικη κατευθυνσης 15 γ.μ.ο 16.4
Αλγεβρα 17.2 γ.μ.ο 18.5
Γεωμετρια 18 γ.μ.ο 18.5
Χημεια 16 γ.μ.ο 18
Πληροφορικη 15 γ.μ.ο 17.5
Project γ.μ.ο 20
Γ.Μ.Ο 18 και 4/10

Ετσι τωρα εχω
Α γυμνασιου γ.μ.ο 19 και 9/13
Β γυμνασιου γ.μ.ο 19 και 11/13
Γ γυμνασιου γ.μ.ο 19 και 9/13
Α λυκειου γ.μ.ο 19 και 2/10
Β λυκειου γ.μ.ο 18 και 4/10

Ενταξει απογοητευτικα πολυ αλλα ενταξει τι να κανουμε.

Μπράβο Φώτη!! Μια χαρά είσαι! Μην απογοητεύεσαι βρε παιδί μου! Οι βαθμοί δεν αντικατοπτρίζουν το αν είναι έξυπνος ή το ανάποδο ή αν θα γράψεις καλά στις πανελλήνιες! Τώρα το καλοκαίρι μην το παρακάνεις στο διάβασμα, κράτα δυνάμεις για του χρόνου!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
18.4/20;;;;;; :mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,865 μηνύματα.
Στεναχωριθηκα παρα πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jean

Νεοφερμένος

Ο Jean αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Στεναχωριθηκα παρα πολυ.
Φιλε πας καλα?Λες και αν ειχες καλυτερους βαθμους κατι θα τους εκανες....στ αληθεια αναρωτιεμαι τι σε νοιαζει ο γενικος μεσος ορος??? εγω οταν επαιρνα βαθμους στο σχολειο απο τη Α Λυκειου (σχετικα καλος ημουν γυρω στο 19,αν και δε διαβαζα καθολου σχεδον για το σχολειο,μονο για τ φροντιστηριο) και μετα τη μερα που επαιρνα βαθμους τους εριχνα μια ματια και καθως γυρνουσα σπιτι εκανα μπαλα το χαρτι και το πεταγα στο πρωτο σκουπιδοτενεκε που εβρισκα ,ασε σ λεω την εμμονη με τους χαζοβαθμους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
τη μερα που επαιρνα βαθμους τους εριχνα μια ματια και καθως γυρνουσα σπιτι εκανα μπαλα το χαρτι και το πεταγα στο πρωτο σκουπιδοτενεκε που εβρισκα
:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Πηραμε βαθμους
Ιστορια 20 γ.μ.ο 20
Θρησκευτικα 20 γ.μ.ο 20
Κειμενα 18 γ.μ.ο 18.5
Εκθεση 17.6 γ.μ.ο 18.3
Μαθηματικα 15 γ.μ.ο 16.6
Αγγλικα 17.4 γ.μ.ο 18.7
Φυσικη γενικης 20 γ.μ.ο 19.8
Βιολογια 20 γ.μ.ο 20
Αρχαια 18 γ.μ.ο 19
Φιλοσοφια 19 γ.μ.ο 19
Φυσικη κατευθυνσης 15 γ.μ.ο 16.4
Αλγεβρα 17.2 γ.μ.ο 18.5
Γεωμετρια 18 γ.μ.ο 18.5
Χημεια 16 γ.μ.ο 18
Πληροφορικη 15 γ.μ.ο 17.5
Project γ.μ.ο 20
Γ.Μ.Ο 18 και 4/10

Ετσι τωρα εχω
Α γυμνασιου γ.μ.ο 19 και 9/13
Β γυμνασιου γ.μ.ο 19 και 11/13
Γ γυμνασιου γ.μ.ο 19 και 9/13
Α λυκειου γ.μ.ο 19 και 2/10
Β λυκειου γ.μ.ο 18 και 4/10

Ενταξει απογοητευτικα πολυ αλλα ενταξει τι να κανουμε.

Ξεκολλα φωτακο σιγα το πραγμα μια χαρα ειναι.Λιγη προσοχη μονο στο μαθημα της πληροφορικης γιατι το δινεις του χρονου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Φωταρα μην τρελαινεσαι .Οι αλητες αρεσουν και στα κοριτσια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia10

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αυτο το ξερω μονο εγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
ελα ρε φωτη μην στενοχωριεσαι , αληθεια δεν εχει καμια σημασια μια χαρα ειναι. Ψηλα το κεφαλι τωρα ξεκιναμε την προετοιμασια για πανελληνιες. Κι εγω στο γυμνασιο ετσι ημουν με τους βαθμους αλλα καταλαβα οτι πρπεει να κουραζομαι εκει που αξιζει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,865 μηνύματα.
Ευχαριστω παιδια.Ασχετο 19 και 10/13 ειχα στην β γυμνασιου.
Επισης δεν θα ειμαι σημαιοφορος,μαλλον αριστερος παραστατης θα ειμαι γιατ ενα κοριτσι απο ενα αλλο τμημα εβγαλε 19 και 5/10 και ενα παιδια απο την ταξη μου εβγαλε 19 και 2/10,αρα δεν θα ειμαι ουτε απουσιολογος.Αλλα τωρα με ενδιαφερουν οι πανελληνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ευχαριστω παιδια.Ασχετο 19 και 10/13 ειχα στην β γυμνασιου.
Επισης δεν θα ειμαι σημαιοφορος,μαλλον αριστερος παραστατης θα ειμαι γιατ ενα κοριτσι απο ενα αλλο τμημα εβγαλε 19 και 5/10 και ενα παιδια απο την ταξη μου εβγαλε 19 και 2/10,αρα δεν θα ειμαι ουτε απουσιολογος.Αλλα τωρα με ενδιαφερουν οι πανελληνιες.
Τόσο καιρό μας επρηζες με τους βαθμούς σου και πόσο καλοί είναι και ότι προσεγγίζουν το τέλειο! Οοοοοοχι καργιολακι, τώρα θα σε νοιάζουν οι βαθμοί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Ευχαριστω παιδια.Ασχετο 19 και 10/13 ειχα στην β γυμνασιου.
Επισης δεν θα ειμαι σημαιοφορος,μαλλον αριστερος παραστατης θα ειμαι γιατ ενα κοριτσι απο ενα αλλο τμημα εβγαλε 19 και 5/10 και ενα παιδια απο την ταξη μου εβγαλε 19 και 2/10,αρα δεν θα ειμαι ουτε απουσιολογος.Αλλα τωρα με ενδιαφερουν οι πανελληνιες.

Οι παραστάτες τοποθετούνται με βάση τις βαθμολογίες τους; Δηλαδή ο αριστερός έχει μεγαλύτερο βαθμό από το δεξιό;

Τόσο καιρό μας επρηζες με τους βαθμούς σου και πόσο καλοί είναι και ότι προσεγγίζουν το τέλειο! Οοοοοοχι καργιολακι, τώρα θα σε νοιάζουν οι βαθμοί!


Αχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Athens2002 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Μπράβο Φώτη πολύ καλοί είναι οι βαθμοί σου. Καλή επιτυχία του χρόνου στις πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Να δηλώσω κι εγώ συγκλονισμένη από την παταγώδη αποτυχία.

Φώτη, αν ήμουν γονιός σου θα έμπαινες τιμωρία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,865 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Οι παραστάτες τοποθετούνται με βάση τις βαθμολογίες τους; Δηλαδή ο αριστερός έχει μεγαλύτερο βαθμό από το δεξιό;


οοοοοοχιιι

Ο ΔΕΞΙΟΣ μεγαλύτερο από τον αριστερό... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia10

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αυτο το ξερω μονο εγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
+κατι ακομα φωτη : το να ξεφορτωθεις το απουσιολογιο ειναι το καλυτερο που μπορει να σου συμβει , ειναι βαρος και ευθυνη. +δεν θα αγχωνεσαι για να μην βαλεςι απουσιες στους συμμαθητες σου , + οταν λειπει καποιος απο την ταξη μπορει να τυχει να μην γινει αντιληπτο απο τον καθηγητη , οταν λειπει ο απουσιολογος ολοι το προσεχουν γιατι ψαχνουν που ειναι αυτος που βαζει απουσιες ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top