Ενδοσχολικές εξετάσεις Β' Λυκείου

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fenia00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους!Μετά από τόση ταλαιπωρία πήρα επιτέλους βαθμούς(όλη την ώρα μας άλλαζαν ημερομηνίες και ώρες)..και αυτό που έβγαλα δε με ικανοποιεί καθόλου!Οι περισσότεροι λοιπόν τώρα θα πιστέψετε πως έβγαλα κανένα 12-13.Αλλά όχι έβγαλα 19.Το θέμα όμως είναι το εξής!Δεν είμαι ικανοποιημένη όχι επειδή θεωρώ το 19 χαμηλό βαθμό(ήμαρτον δηλαδή)αλλά αντίθετα για την δική μου προσπάθεια υπερβολικά υψηλό.Συγκεκριμένα,φέτος όλη τη χρονιά κωλοβαρούσα και έδινα έμφαση μόνο σε μαθήματα της κατεύθυνσης!Τα μαθήματα γενικής παιδείας τα είχα γραμμένα εκεί που δεν πιάνει μελάνι(μη πω τίποτε χειρότερο και φάω κανένα μπαν :P).Αποτελεσματικά,τα στοιχεία που αποκόμισα από αυτά ήταν μηδαμινά!(αρχαία πχ το μοναδικό που έμαθα ήταν πως η Αντιγόνη έθαψε τον αδελφούλη της μωε μωε,ιστορία απλά γνώριζα πως κάνουμε για τα βυζαντινά χρόνια,φιλοσοφία κλάιν μάιν και δε συμμαζεύεται!).Έτσι,λοιπόν,αφού ποτέ δεν είχα ανοίξει βιβλίο σε κανένα από αυτά τα μαθήματα αποφάσισα να το κάνω στις εξετάσεις.Και μαντέψτε!Δεν κρίθηκα για την ολική επίδοση μου μέσα στη χρονιά,αλλά το πως έγραψα στις γαμημένες ενδοσχολικές!(ε κάποια στιγμή θα μου ξέφευγε :P)Δηλαδή με λίγα λόγια μπορεί όλη τη χρονιά να τα ξύνεις , να πας τον Μάη μήνα με χαμόγελο στα χείλη και να πάρεις ένα ωραιότατο 19 όχι επειδή το αξίζεις αλλά επειδή έχεις φωτοτυπικό μυαλό.Άι στο καλό δηλαδή. Εντωμεταξύ, η φίλη μου η οποία διάβαζε ολόκληρη τη χρονιά για όλα τα μαθήματα έβγαλε 17,7!!!Γιατί όμως έβγαλε 17,7 και όχι 19 όπως εγώ?Γιατί δεν έγραψε καλά στις εξετάσεις!Ναι λοιπόν ζήτω στην αντικειμενική βαθμολόγηση παιδιά!Ολέ ολέ!!Πραγματικά απίστευτη απογοήτευση!Πότε επιτέλους θα μάθουν να βαθμολογούν σωστά οι καθηγητές?έλεος!
Επιπλέον,μιας και έχω τεράστιο θέμα με τη φυσική(δε μπορώ με τίποτα να τη καταλάβω,τη θεωρώ πολύ δύσκολη) είπα να την κοιτάξω πρώτα στους βαθμούς μου.Ξαφνικά ενώ είχα γράψει ένα ωραιότατο 16(από θαύμα χάρη στην θερμοδυναμική!ευτυχώς μας έσωσε)βλέπω βαθμό Β τετραμήνου 19 και παθαίνω αμοκ.Άρχισα να τρίβω τα μάτια μου για ώρα και άρχισα να σκέφτομαι "Καλά άνθρωπε μου εδώ δε ξέρω τι είναι ΘΜΚΕ και ΑΔΜΕ και δεν έχω ιδέα πότε χρησιμοποιούνται και εσύ μου βάζεις 19?Είναι δυνατόν?"Τι να πω παιδιά πραγματικά δεν υπάρχει αυτό..Τέλος πάντων αυτά είχα να πω.Εσείς τι γίνεται πως τα πήγατε?Πείτε μου τις εμπειρίες σας! :P
ΥΓ (άσχετο με τους βαθμούς,σχετικό με τη φυσική!)Πήρα σήμερα το βοήθημα του μαθιουδάκη και το ξεφύλλισα.Από την πρώτη κιόλας σελίδα ένιωσα να μου κόβονται τα γόνατα!Ειλικρινά δε μπορώ να καταλάβω γιατί δεν το μπορώ καθόλου αυτό το μάθημα,αλήθεια!Νιώθω ότι απλά θα αποτύχω παντελώς του χρόνου στις πανελλήνιες εξαιτίας αυτού του μαθήματος.Υπάρχει κάποιος που νιώθει το ίδιο?Γιατί δε με βλέπω καλά εμένα!Καλή συνέχεια btw! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
Μπράβο γι τους βαθμούς σου.Ειναι λόγο περίεργο να μην σου αρέσει το 19,και εμενα μου φάνηκε κάπως που από το 19 και 12 έπεσα στο 18,4 αλλα εντάξει τι να κάνουμε.Τελος σκέψου και το άλλο ότι πολλά παιδια δεν περνάνε την τάξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

chanyeol

Νεοφερμένος

Η chanyeol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους!Μετά από τόση ταλαιπωρία πήρα επιτέλους βαθμούς(όλη την ώρα μας άλλαζαν ημερομηνίες και ώρες)..και αυτό που έβγαλα δε με ικανοποιεί καθόλου!Οι περισσότεροι λοιπόν τώρα θα πιστέψετε πως έβγαλα κανένα 12-13.Αλλά όχι έβγαλα 19.Το θέμα όμως είναι το εξής!Δεν είμαι ικανοποιημένη όχι επειδή θεωρώ το 19 χαμηλό βαθμό(ήμαρτον δηλαδή)αλλά αντίθετα για την δική μου προσπάθεια υπερβολικά υψηλό.Συγκεκριμένα,φέτος όλη τη χρονιά κωλοβαρούσα και έδινα έμφαση μόνο σε μαθήματα της κατεύθυνσης!Τα μαθήματα γενικής παιδείας τα είχα γραμμένα εκεί που δεν πιάνει μελάνι(μη πω τίποτε χειρότερο και φάω κανένα μπαν :P).Αποτελεσματικά,τα στοιχεία που αποκόμισα από αυτά ήταν μηδαμινά!(αρχαία πχ το μοναδικό που έμαθα ήταν πως η Αντιγόνη έθαψε τον αδελφούλη της μωε μωε,ιστορία απλά γνώριζα πως κάνουμε για τα βυζαντινά χρόνια,φιλοσοφία κλάιν μάιν και δε συμμαζεύεται!).Έτσι,λοιπόν,αφού ποτέ δεν είχα ανοίξει βιβλίο σε κανένα από αυτά τα μαθήματα αποφάσισα να το κάνω στις εξετάσεις.Και μαντέψτε!Δεν κρίθηκα για την ολική επίδοση μου μέσα στη χρονιά,αλλά το πως έγραψα στις γαμημένες ενδοσχολικές!(ε κάποια στιγμή θα μου ξέφευγε :P)Δηλαδή με λίγα λόγια μπορεί όλη τη χρονιά να τα ξύνεις , να πας τον Μάη μήνα με χαμόγελο στα χείλη και να πάρεις ένα ωραιότατο 19 όχι επειδή το αξίζεις αλλά επειδή έχεις φωτοτυπικό μυαλό.Άι στο καλό δηλαδή. Εντωμεταξύ, η φίλη μου η οποία διάβαζε ολόκληρη τη χρονιά για όλα τα μαθήματα έβγαλε 17,7!!!Γιατί όμως έβγαλε 17,7 και όχι 19 όπως εγώ?Γιατί δεν έγραψε καλά στις εξετάσεις!Ναι λοιπόν ζήτω στην αντικειμενική βαθμολόγηση παιδιά!Ολέ ολέ!!Πραγματικά απίστευτη απογοήτευση!Πότε επιτέλους θα μάθουν να βαθμολογούν σωστά οι καθηγητές?έλεος!
Επιπλέον,μιας και έχω τεράστιο θέμα με τη φυσική(δε μπορώ με τίποτα να τη καταλάβω,τη θεωρώ πολύ δύσκολη) είπα να την κοιτάξω πρώτα στους βαθμούς μου.Ξαφνικά ενώ είχα γράψει ένα ωραιότατο 16(από θαύμα χάρη στην θερμοδυναμική!ευτυχώς μας έσωσε)βλέπω βαθμό Β τετραμήνου 19 και παθαίνω αμοκ.Άρχισα να τρίβω τα μάτια μου για ώρα και άρχισα να σκέφτομαι "Καλά άνθρωπε μου εδώ δε ξέρω τι είναι ΘΜΚΕ και ΑΔΜΕ και δεν έχω ιδέα πότε χρησιμοποιούνται και εσύ μου βάζεις 19?Είναι δυνατόν?"Τι να πω παιδιά πραγματικά δεν υπάρχει αυτό..Τέλος πάντων αυτά είχα να πω.Εσείς τι γίνεται πως τα πήγατε?Πείτε μου τις εμπειρίες σας! :P
ΥΓ (άσχετο με τους βαθμούς,σχετικό με τη φυσική!)Πήρα σήμερα το βοήθημα του μαθιουδάκη και το ξεφύλλισα.Από την πρώτη κιόλας σελίδα ένιωσα να μου κόβονται τα γόνατα!Ειλικρινά δε μπορώ να καταλάβω γιατί δεν το μπορώ καθόλου αυτό το μάθημα,αλήθεια!Νιώθω ότι απλά θα αποτύχω παντελώς του χρόνου στις πανελλήνιες εξαιτίας αυτού του μαθήματος.Υπάρχει κάποιος που νιώθει το ίδιο?Γιατί δε με βλέπω καλά εμένα!Καλή συνέχεια btw! :D
Η Β Λυκείου πλέον αποτελεί παρελθόν, οπότε προσπάθησε να καλύψεις τα κενά σου ή τουλάχιστον εστίασε την προσοχή σου εκεί που θεωρείς πως παρουσιάζεις αδυναμία και ιδιαίτερα στα μαθήματα κατεύθυνσης.
Τώρα σχετικά με τους βαθμούς, απλά νούμερα είναι όσο και αν θέλουν κάποιοι να αποδείξουν το αντίθετο. Σημασία δεν έχει να "χτυπήσεις" το 20 στο τετράμηνο αλλά να αποδείξεις πως κατάλαβες ό,τι έμαθες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fenia00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Φώτη ευχαριστώ πολύ!Ειλικρινά,είμαι πάρα πολύ νευριασμένη με την έλλειψη αντικειμενικότητας που υπάρχει!Όπως προανέφερα και πριν μου έβαλαν φυσική 19 ενώ δεν ξέρω καλά καλά τι είναι ΘΜΚΕ και ΑΔΜΕ και του χρόνου δίνω πανελλήνιες..Τι να πω..Δε μπορώ να καταλάβω όμως ποιος ο λόγος να μου χαρίζουν τόσους βαθμούς οι καθηγητές..Δε λέω στα μαθήματα που όντως ασχολήθηκα (πχ μαθηματικά κατεύθυνσης,χημεία,βιολογία,έκθεση)ναι όντως μάλλον μου αξίζουν οι βαθμοί που πήρα!Αλλά στα υπόλοιπα πραγματικά δεν υπάρχει σωστή αξιολόγηση.Μου έβαλαν πχ 19 ιστορία και δε έχω ιδέα τι λέει το βιβλίο!Στην φυσική δεν θέλω να επαναληφθώ,καταλάβατε τι πήρα από τα προηγούμενα λεγόμενα μου!Καλά ας μην κάνουμε λόγο για αρχαία,πολιτική παιδεία,φιλοσοφία κτλ γιατί εκεί είναι που θα γελάσουμε!Ελληνικό εκπαιδευτικό σύστημα ftw ρε!Γ@ΜΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΡΝΕΙ(κυριολεκτικά όμως!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
Κοιτά έχεις δίκιο και σε εμάς μια έβγαλε 19.5/10 και θα είναι η σημαιοφόρος και δεν ξερει αν η Αγγλία είναι στην Ευρώπη η στην Ασία(αλήθεια λέω).Κοιτα την Γ λυκειου όπως και εγώ,έχω βάλει στόχο του χρόνου απολυτήριο 19.7 και 18.000+ στις πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Η φυσικη ειναι "περιεργο" μαθημα! Πολλοι μαθητες στα πρωτα μαθηματα δε καταφερνουν να λυσουν ουτε μια ασκηση,... Σιγα σιγα ομως, θα πιασεις το νοημα! Αρκει να μη τα παρατησεις!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fenia00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
chanyeol έχεις δίκιο!Ελπίζω μόνο να καταφέρω να καλύψω τα κενά μου γιατί νιώθω πως δεν έχω χρόνο!όσο για τους βαθμούς αυτό ακριβώς πιστεύω και εγώ,εφόσον δεν μπαίνουν πλέον με βάση αντικειμενικά κριτήρια τότε ναι είναι απλά νούμερα!

fotisapple α πολύ ωραία!Έπρεπε να της πεις πως είναι στην Αφρική ίσως να ψάρωνε!Τέσπα,καλό είναι να βάζεις στόχους και μακάρι να τους πετύχεις!Πού στοχεύεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
Ο.Π.Α ,και μάλλον για μεταπτυχιακό θα πάω Αγγλία.
Οσο για αυτήν που σου είπα ας στο γυμνάσιο ειμουν πάντα πρώτος από πέρσι αυτή με περνάει έλεος.
Ευχαριστώ,εσύ τι στοχεύεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fenia00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Χαρουλιτα ειλικρινά είναι το πιο περίεργο μάθημα που έχω συναντήσει μέχρι στιγμής!Εύχομαι όντως μετά από εξάσκηση να καταφέρω να λύνω ασκήσεις γιατί μέχρι στιγμής ακούω φυσική και νιώθω ένα τρόμο να με διακατέχει!btw σπουδάζεις χημεία;Είναι ίσως η μεγαλύτερη μου αδυναμία(μαζί με τα μαθηματικά)!Πώς είναι το χημικό σαν τμήμα;Γιατί σκέφτομαι να το βάλω 2 ή 3 επιλογή :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Χαρουλιτα ειλικρινά είναι το πιο περίεργο μάθημα που έχω συναντήσει μέχρι στιγμής!Εύχομαι όντως μετά από εξάσκηση να καταφέρω να λύνω ασκήσεις γιατί μέχρι στιγμής ακούω φυσική και νιώθω ένα τρόμο να με διακατέχει!btw σπουδάζεις χημεία;Είναι ίσως η μεγαλύτερη μου αδυναμία(μαζί με τα μαθηματικά)!Πώς είναι το χημικό σαν τμήμα;Γιατί σκέφτομαι να το βάλω 2 ή 3 επιλογή :D

Παμε σε προσωπικο γιατι ξεφευγει του θεματος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fenia00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Φώτη οικονομικά ε;Μια χαρά!Εύχομαι να το πετύχεις! :) Εγώ σκέφτομαι φαρμακευτική αλλά και η χημεία θα μου άρεσε αρκετά!Ακόμα και η χημικών μηχανικών ακούγεται καλή αλλά για να λέμε την αλήθεια πρέπει να δώσω 5 μαθήματα για να ανοίξω δεύτερο πεδίο(έχω επιλέξει τρίτο).Τέσπα,είναι λογικό να υπάρχουν μαθητές που παίρνουν 19-20 και δεν γνωρίζουν τα βασικά!Τρανό παράδειγμα αποτελώ εγώ ας πούμε που στη φυσική είμαι ο,τι χειρότερο μπορείς να συναντήσεις(μα τι αυτοπεποίθηση που έχω :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jean

Νεοφερμένος

Ο Jean αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
αν γραφεις 16 δεν εισαι τοσο μπουφος(καταλαβαινεις πως το λεω) οσο λες στη φυσικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fenia00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Jean αν δεν ήταν η θερμοδυναμική μέσα στην ύλη δεν θα έγραφα ούτε 10 στις κρούσεις :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
Καλή επιτυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fenia00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ Φώτη επίσης :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
Τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chanyeol

Νεοφερμένος

Η chanyeol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Jean αν δεν ήταν η θερμοδυναμική μέσα στην ύλη δεν θα έγραφα ούτε 10 στις κρούσεις :P.
Οπότε το μόνο θέμα σου είναι οι κρούσεις. Οπότε όπως λέει η φυσικός μου "καθάρισέ τες" γιατί είναι και του χρόνου στο 5ο κεφάλαιο ;)
Καλή μας επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fenia00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
chanyeol ναι φέτος το μοναδικό που με δυσκόλεψε ήταν οι κρούσεις..ο,τι χειρότερο :P Ντάξει τα κυματάκια που θα κάνουμε του χρόνου χαριτωμένα μου φαίνονται αλλά κάτι μου λέει πως θα το πάρω πίσω αυτό!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jean

Νεοφερμένος

Ο Jean αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
στην Α Λυκειου πως τα πηγαινες με τις κινησεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top