Ενδοσχολικές εξετάσεις Β' Λυκείου

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
σήμερα χημεία γενικής εε λίγο πάνω απτην βάση.
Κείμενα μια χαρά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Γτ ασχολειστε ποσο θα παρετε φετος...οπλιατειτε με υπομονη μιας και δινουμε πανελληνιες και αφηστε τα αλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Κι εγω καλά έγραψα στα κείμενα, αν και έπεσε πεζό, οπότε έβρισα την καθηγήτρια :hehe:

Άντε, ένας πόνος ακόμη και τελειώνουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
γράφω ιστορία αύριο και δεν έχω βγάλει τα μισά :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kakarot1312

Νεοφερμένος

Ο kakarot1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εχω γ.μ.ο 15 στα τετραμηνα λετε να μεινω? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Τελευυαιο μαθημα??? Εγω εχω αλλα 3
Ρε όταν εμείς ξεσκιζόμασταν στα δίπλα, εσείς κωλοβαρούσατε! :P

Θέμα έκθεσης: κριτική
Άντε Καλό Καλοκαίρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
εμεις γεωμετρια σημερα. Εγραψα τα παντα εκτος απ την αποδειξη η οποια ηταν γελοια :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ρε όταν εμείς ξεσκιζόμασταν στα δίπλα, εσείς κωλοβαρούσατε! :P

Θέμα έκθεσης: κριτική
Άντε Καλό Καλοκαίρι!
Καλο καλοκαιρι με καλοκαιρινα:P
Τελως παντων ...βιολογια δεν πηρα το 20 λογω δυο βλακειων ..ε ενα 18.5 το εχω πιασει νομιζω
Παμε τωρα για χημεια γενικης και αστρονομια και τριτη μαθημα...ωραια...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Θρησκευτικά σήμερα. Εύκολα θέματα. Τα κάλυψα όλα. :P

One more to go.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αγγλικά σήμερα και Λογοτεχνία, μια χαρά, αν και δεν περίμενα να βάλει την Μαρίνα των Βράχων, τέρμα δυσνόητο ποίημα!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
την Δευτερα Ιστορια! ευτυχως μας εχει πει τα sos :P

..μετα ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Και μεις ιστορια γραφουμε τελευταιο μαθημα. Ελαχιστη η υλη.

..μετα ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ !

Μετα καλοκαιρινα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
κι εγω ιστορια :inlove: I LOVE THOSE YEARS. Roman empire, byzantium holy sheeet
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flash1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Γεωμετρία τελευταίο μάθημα,τόσους τύπους,πώς να τους θυμάσαι όλους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Δεν είναι τόσοι πολλοί flash. Χονδρικά είναι: Γενίκευση Πυθαγορείου, Νόμος Συνημιτόνων, 2 Θεωρήματα Διαμέσων, τα Εμβαδά σιγά τα ξέρουμε από παλιά και αυτά με τα λ3,α3 μαζί με 3-4 τύπους. :P Εντάξει, τώρα που τους έγραψα δεν είναι λίγοι αλλά μαθένονται. Προσοχή στις sos αποδείξεις :). Πιστεύω θα σας βάλουν εύκολα θέματα - ειδικά αν λάβεις υπ'όψιν ότι είναι τελευταίο μάθημα-

Εμείς Άλγεβρα τελευταίο μάθημα. Αυτοί οι λογάριθμοι δε μαθαίνονται. Ένα σωρό τεχνάσματα έχει :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
εγω αλγ εκανα το επικ fail:

δινεται η f(x)= logx -1 / logx + 1
να βρεθει πεδιο ορισμου. Και γραφω:
0 < f(x) =/= 1
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Πολυ απλα δεν εχω ορεξη να διαβασω χημεια γενικης σημερα
Γραφουμε και αστρονομια ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Αχ αυτοί οι λογάριθμοι.Και εγώ σε ένα υποερώτημα όταν γράφαμε την περασμένη βδομάδα έκανα μια απροσεξία που δεν την είχα κάνει σε καμία άσκηση όλο το χρόνο.Πάντως το συγκεκριμένο κεφάλαιο είναι το πιο σημαντικό από τα φετινά για την τρίτη λυκείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top