Ενδοσχολικές εξετάσεις Β' Λυκείου

Aggeliki G.

Νεοφερμένος

Η Aggeliki G. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Τα κατά ποσόν και κατά ποιόν μέρη πέφτουν συνέχεια ;)


Η ερώτηση εισαγωγής αφορούσε το σκοπό της τραγωδίας και έπρεπε να αναλύσουμε και την κάθαρση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Πες μου απλά ότι κάνεις πλάκα. :|
Να με συμπαθάτε, εγώ είμαι αγράμματη. :hehe:
Κάνω πλάκα, ευχαριστημένη; :P
πάντως πέρα απ' την πλάκα ακριβώς τι έκανε ο καθένας δε ξέρω
κάνει ζέστη δεν αντέχω άλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Να με συμπαθάτε, εγώ είμαι αγράμματη. :hehe:
Κάνω πλάκα, ευχαριστημένη; :P
πάντως πέρα απ' την πλάκα ακριβώς τι έκανε ο καθένας δε ξέρω
κάνει ζέστη δεν αντέχω άλλο
Ο καθένας διαβάζει αρκετά και ενδιαφέρεται γι'αυτό που τον "τραβάει". Φυσικά και τους έχεις ακουστά και ξέρεις τι έκαναν αλλά δεν σε ενδιέφερε και σαν πληροφορία μάλλον την έκανες delete.
Και εκεί κάνει ζέστη; :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Φυσική Γενικής να ανησυχώ; Κάθισα λίγο ίσα-ίσα για να θυμηθώ τους τύπους, αποδείξεις κλπ. Δεν ασχολήθηκα με ασκήσεις και τέτοια. Φαντάζομαι θα βάλουν εύκολα.

Αύριο γράφω Σχέδιο. I suck :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Σημερα Biology :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
μόνο εγώ είμαι δεύτερη βάρδια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Γεωμετρία σήμερα, ελπίζω να μην έκανα βλακεία και να έγραψα 20.
Αύριο αρχαία...:sick: ο εφιάλτης κάθε θετικο-τεχνολογικού. :P

Λοιπόν νομίζω έχουμε σχετικά λίγους στίχους.
Από πρωτότυπο: 1-38, 49-79, 280-314 και από μετάφραση: 162-279 και 376-440.
Κάποιος της θεωρητικής να μου πει τα σοσ?
Λέτε ο διάλογος Κρέωντας-Αντιγόνης κλπ, αλλά δεν έχω ιδέα που βρίσκονται αυτά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Τεχνολογία Επικοινωνιών σήμερα, ε πανεύκολα, στις 9 τελείωσα, μάλλον 20.
Αύριο Αρχαία και εγώ, ελπίζω να γράψω ένα 10.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όλοι Δευτέρα τελειώνουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
αναπάντεχα καλά Αντιγόνη, αν και από εισαγωγή έπεσε ότι δεν είχα διαβάσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
^ Ναι όλοι Δευτέρα.
Αν υπάρχει άτομο που τελειώνει Παρασκευή θα γίνει χαμός! Σας το λέω:P

Έκθεση σήμερα.
Θέμα: Ίντερνετ, οφέλη, κινδυνοι και τρόποι προστασίας από τους κινδύνους.
Καλούτσικα πήγα. Ένα 15-16 πιστεύω να έχω γράψει ...:redface:


Γεωμετρία αύριο.
9 θεωρήματα με αποδείξεις και δεν έχω καμία όρεξη να κάτσω να τις διαβάσω.
Μάλλον χάλια με βλέπω να γράφω.
Γουι γουιλ σι τουμοροου:bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sipty

Νεοφερμένος

Ο Sipty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 68 μηνύματα.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Όλοι Δευτέρα τελειώνουμε?

Όχι,ο κάθε διευθυντής μπορεί να πάρει άδεια από τη δευτεροβάθμια και να δωθεί παράταση.Εμείς Τρίτη τελειώνουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Τελειώνω την Παρασκευή, ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Κ εμείς Δευτέρα τελειώνουμε. Φυσ. Γεν. τις σας έβαλαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Θρησκευτικα σημερα.
Ακομη κ δε διαβασα κ ειμαι κοντα στο 19
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Δεν τα πήγα όσο καλά ήθελα στην έκθεση. Έπεσε ελεύθερος χρόνος, δηλαδή έλεος:mpinelik:
Τόσους ενδιαφέροντες θεματικούς κύκλους κάναμε φέτος (εργασία, ρατσισμός, διαδίκτυο), αλλά όχι, έβαλαν την παπαρίτσα τον ελεύθερο χρόνο. Ο υποδιευθυντής (που κάνει μάθημα στο Β3) την έκανε τη δουλειά, σίγουρα πράγματα. Παλιοπαπάρας!!! :P Φταίνε, βέβαια, και οι άλλες οι χαμένες φιλόλογοι των άλλων τμημάτων που δεν πάτησαν λίγο πόδι, αλλά...
(Το κακό με εμένα είναι ότι αν κάτι δε μου κάνει κλικ, δεν μπαίνω καν στον κόπο να σκεφτώ ιδέες. Και σήμερα με το ζόρι έγραψα αξιοπρεπώς:P)

Αύριο γράφουμε φυσική. Ελπίζω η γυναίκα του βλάκα του φυσικού μας να του κάτσει σήμερα, μπας και μας βάλει κανένα εύκολο θέμα :hehe:

(Συγγνώμη για το βρίσιμο, αλλά σήμερα μου την έσπασε το θέμα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εκθεση σημερα.. περιληψη δεν ξερω αν εχει βγει σωστη και ανυσυχω!!
Αυριο αλγευρα κειμενα...το δευτερο δεν με βλεπω καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Δεν τα πήγα όσο καλά ήθελα στην έκθεση. Έπεσε ελεύθερος χρόνος, δηλαδή έλεος:mpinelik:
Τόσους ενδιαφέροντες θεματικούς κύκλους κάναμε φέτος (εργασία, ρατσισμός, διαδίκτυο), αλλά όχι, έβαλαν την παπαρίτσα τον ελεύθερο χρόνο. Ο υποδιευθυντής (που κάνει μάθημα στο Β3) την έκανε τη δουλειά, σίγουρα πράγματα. Παλιοπαπάρας!!! :P Φταίνε, βέβαια, και οι άλλες οι χαμένες φιλόλογοι των άλλων τμημάτων που δεν πάτησαν λίγο πόδι, αλλά...
(Το κακό με εμένα είναι ότι αν κάτι δε μου κάνει κλικ, δεν μπαίνω καν στον κόπο να σκεφτώ ιδέες. Και σήμερα με το ζόρι έγραψα αξιοπρεπώς:P)

Αύριο γράφουμε φυσική. Ελπίζω η γυναίκα του βλάκα του φυσικού μας να του κάτσει σήμερα, μπας και μας βάλει κανένα εύκολο θέμα :hehe:

(Συγγνώμη για το βρίσιμο, αλλά σήμερα μου την έσπασε το θέμα :P)

Εμάς στην Έκθεση έπεσε πολύ όμορφο θέμα! Επιστολή σε έναν φίλο μας, μέσω της οποίας αφού εκφράσουμε τον προβληματισμό μας για τον επαγγελματικό προσανατολισμό, να αναφερθούμε στο επάγγελμα που θέλουμε να ακολουθήσουμε, εστιάζοντας στις κλίσεις μας ως προς αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top