Ενδοσχολικές εξετάσεις Β' Λυκείου

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Τεχνολογία Επικοινωνιών σήμερα... Λίγο πολλά αλλά σχετικά εύκολα...
Τέσπα, καλό καλοκαίρι να και καλή δύναμη να έχουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Καλό Καλοκαίρι παιδιά σε όλους. Τέλος Β ' λυκείου με ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ. Εντάξει ήταν εύκολα!!
Λοιπόν ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΚΑΙΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΌΛΟΥΣ ΜΑΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Αντε τελειωσαμε.Εγω Αρχαια εδινα σημερα,μια χαρα.
Καλο καλοκαιρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Φυσική γενικής δίναμε εμείς.Καλό καλοκαίρι παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
έκθεση και αστρονομια εμεις σημερα Τέλος παμε πανελλήνιες να τελειώνουμε τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Νομίζω ότι στις φετινές εξετάσεις τα έχω πάει πολύ καλύτερα από πέρυσι αν εξαιρέσουμε την άλγεβρα και τη φυσική που έβαλαν λίγο τσιμπημένα για θεωρητικούς..
Από κατεύθυνση νομίζω λατινικά και φιλοσοφία περιμένω 20, αρχαία, εντάξει, με ένα 16-17 θα είμαι ευχαριστημένη..
Στα υπόλοιπα 18+ ή 19+ εκτός απροόπτου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικος21

Νεοφερμένος

Ο Νικος21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλησπερα...εχω μια απορια... αν βγαλω γενικα μεσο ορο στην δευτερα λυκειου 13 αλλα εχω 9 αλγευρα και 9 μαθηματικα κατευθυνσης παιζει να μεινω σε ενα απο τα 2 η και στα 2 ή πρεπει να μεινω ταυτοχρονα σε πολλα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

8theo1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 8theo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
καλησπερα...εχω μια απορια... αν βγαλω γενικα μεσο ορο στην δευτερα λυκειου 13 αλλα εχω 9 αλγευρα και 9 μαθηματικα κατευθυνσης παιζει να μεινω σε ενα απο τα 2 η και στα 2 ή πρεπει να μεινω ταυτοχρονα σε πολλα??

Δεν μένεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Εξετάσεις 2013-2014, ΠΑΜΕΕΕ!
Αρχίζουμε στις 29/5, λογικά με μαθηματικά κατ και βιολογία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwalkinamaze

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwalkinamaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
αχ δεν εχω καμια ορεξη φετος...μα καμια!Δεν ξερω πως θα στρωθω,παντως δεν πρεπει να παει στραφι το διαβασμα της χρονιας εξαιτιας της καλοκαιρινης βαρεμαρας μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Το καλό που τους θέλω να ξεκινήσουμε με αρχαία κατεύθυνσης!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TolisDream

Νεοφερμένος

Ο TolisDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εμεις αρχιζουμε με φυσικη κατ. και χημεια γενικης :confused:
Καλη επιτυχια παιδια και καλη δυναμη για του χρονου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikosagt

Νεοφερμένος

Ο Nikosagt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
και εμέις με μαθηματικα κατ αρχίζουμε..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τελικά έχουν πέραση τα μαθηματικά ΚΑΤ :D, μια απ´ τα ίδια και δω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikosagt

Νεοφερμένος

Ο Nikosagt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
εμεις θέλαμε ιστορία αλλα γι ακάποιο λόγο δεν μας άφησαν να βάλουμε τίποτα φιλολογικό...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Και εμείς με Μαθηματικά Κατ. ξεκινάμε και μετά Φυσική Κατ. Πολύ πιεστικό θα είναι φέτος το πρόγραμμα... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εμείς δεν έχουμε ακόμη πρόγραμμα, την επόμενη Τετάρτη θα το πάρουμε. :P
Άντε να τελειώνουμε με τις εξετάσεις να ξεκινήσουμε δυνατά για Γ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
^Έτσι.

Ούτε εμάς μας δώσανε αλλά είχαμε το δικαίωμα ως μαθητές να επιλέξουμε τα δύο πρώτα μαθήματα που θα γράφαμε και έτσι μας ανακοινώθηκαν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikosagt

Νεοφερμένος

Ο Nikosagt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
εμεις πάλι το φτιάχνουμε σχεδόν μόνοι μας!! μας βάζουνε καποιες προυποθεσεις( πχ εκθεση οχι τελευταιες μερες για να προλαβουν αν διορθωσουν)..αλλα γενικώς είναι πιεστικό με τα διπλά μαθηματα και τα καθημερινα...

πιστέυετε οτι θα την παλεψουμε μια μερα να γράψουμε και εκθεση και γεωμετρια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwalkinamaze

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwalkinamaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
εμεις πάλι το φτιάχνουμε σχεδόν μόνοι μας!! μας βάζουνε καποιες προυποθεσεις( πχ εκθεση οχι τελευταιες μερες για να προλαβουν αν διορθωσουν)..αλλα γενικώς είναι πιεστικό με τα διπλά μαθηματα και τα καθημερινα...

πιστέυετε οτι θα την παλεψουμε μια μερα να γράψουμε και εκθεση και γεωμετρια??

Εννοειται...αφου η εκθεση δε θελει διαβασμα!
Εγω που ακουω κατι για ιστορια με γεωμετρια τι να πω δηλαδη?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top