Ενδοσχολικές εξετάσεις Β' Λυκείου

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
εε δεν το περιμενα αυτο!:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Δεν υπάρχουν πονηρά πράγματα! Μόνο πονηρά μυαλά. ΕΧΟΥΜΕ ΞΩΚΥΛΕΙ! ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inartecubus

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
παω δευτερα λυκειου και ειμαι θεωρητικη κατευθυνση.σε λιγεσ ομωσ μερεσ γραφω αλγεβρα.το θεμα ειναι οτι θελω να τα παω καλα για μενα ..εχω βελτιωθει αρκετα σε σχεση με περυσι ομως και παλι μου φαινονται ολα βουνο.. τι πρεπει να κανω για να τα εμπεδωσω καλυτερα ποια μεθολογια πρεπει να ακουλουθησω ...υπαρχουν σοσ ? ευχαριστω εκ των προτερων :) :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Είναι πολύ βασικό να μην έχεις κενά από ύλη καμίας τάξης. Όλα είναι βασικότατα, σαν αλυσίδα. Καλό θα ήταν είτε να βρεις ένα καλό βοήθημα (του Παπαδάκη από Σαββάλα πολύ καλό και με μεθοδολογία εύληπτα διατυπωμένη). Εκεί πρέπει να λύσεις πολλές ασκήσεις. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ SOS ΚΑΙ ΑΝΤΙ SOS. Τώρα, αν δεν κάνεις φροντιστήριο ή ιδιαίτερο καλό θα ήταν να κάνεις λίγα μαθήματα αν προλαβαίνεις να βρεις καθηγητή.

Πάντως μπράβο σου που αν και θεωρητική δίνεις κάποια βαρύτητα και σημασία στα μαθηματικά. Άλλοι συμμαθητές της θεωρητικής αδιαφορούν παντελώς. Το να έχεις ένα υπόβαθρο στα μαθηματικά θα μπορέσει για του χρόνου να σου δώσει την ευκαιρία να περάσεις σε πολλές επιπλέον σχολές από αυτές του πεδίου σου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
παω δευτερα λυκειου και ειμαι θεωρητικη κατευθυνση.σε λιγεσ ομωσ μερεσ γραφω αλγεβρα.το θεμα ειναι οτι θελω να τα παω καλα για μενα ..εχω βελτιωθει αρκετα σε σχεση με περυσι ομως και παλι μου φαινονται ολα βουνο.. τι πρεπει να κανω για να τα εμπεδωσω καλυτερα ποια μεθολογια πρεπει να ακουλουθησω ...υπαρχουν σοσ ? ευχαριστω εκ των προτερων :) :worry:
ποια κεφαλαια σας εχουν βαλει? διαβασε καλά προόδους, λογαριθμους και ln. σε εμάς αυτά πέσανε και σε θεωρια και σε ασκήσεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
παω δευτερα λυκειου και ειμαι θεωρητικη κατευθυνση.σε λιγεσ ομωσ μερεσ γραφω αλγεβρα.το θεμα ειναι οτι θελω να τα παω καλα για μενα ..εχω βελτιωθει αρκετα σε σχεση με περυσι ομως και παλι μου φαινονται ολα βουνο.. τι πρεπει να κανω για να τα εμπεδωσω καλυτερα ποια μεθολογια πρεπει να ακουλουθησω ...υπαρχουν σοσ ? ευχαριστω εκ των προτερων :) :worry:
Μόνο ασκήσεις μπορείς να λύσεις για να μάθεις τη μεθοδολογία. Πολλές ασκήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Γράφω γεωμετρία. Ξέρω ΜΟΝΟ τις αποδείξεις. Ούτε καν τους άλλους τύπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Γράφω γεωμετρία. Ξέρω ΜΟΝΟ τις αποδείξεις. Ούτε καν τους άλλους τύπους.

Βοήθειά σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Αγγλικά σήμερα ένα εύκολο 20άρι. Πάμε τώρα για Γεωμετρία την Τρίτη. Άντε άλλα δύο μέινανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Πάντως γεωμετρία οι περισσότεροι γράφουμε τώρα στο τέλος. Εμείς Τετάρτη γράφουμε γεωμετρία. Τρίτη γράφουμε θρησκευτικά, ό,τι να 'ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
όντως,γεωμετρία κι εμείς προτελευταία τη δίνουμε...
πο,χημεία γενικής σήμερα εγραψα οκ και δεν το περιμενα :P ειχε πολλη θεωρια,παλι καλα!μεχρι κι απο τις ασκησεις πηρα κατι..χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
εμεις εχουμε ακομα φυσικη γεν, κειμενα, χημεια γεν, .... παιδια δεν ειμαι καλα.... εχω πηξει....!!!! θελω να ερθουν οι διακοπες... δεν μπορω να πιστεψω οτι εχω γραψει ηδη 12 μαθηματα.......και εχει και συνεχεια....ειναι τρελο....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
εμεις εχουμε ακομα φυσικη γεν, κειμενα, χημεια γεν, .... παιδια δεν ειμαι καλα.... εχω πηξει....!!!! θελω να ερθουν οι διακοπες... δεν μπορω να πιστεψω οτι εχω γραψει ηδη 12 μαθηματα.......και εχει και συνεχεια....ειναι τρελο....:P

παλι καλα εχετε και τα κειμενα μεσα σαν μαθημα-ανακουφιση...ακου τελευταια μαθηματα φυσικη-χημεια γενικης... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Kαλά είσαι εσύ. Εμείς να δούμε τι κάνουμε που έχουμε θρησκευτικά, γεωμετρία και βιολογία!!! :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Kαλά είσαι εσύ. Εμείς να δούμε τι κάνουμε που έχουμε θρησκευτικά, γεωμετρία και βιολογία!!! :( :(

μια χαρα ειναι,τα 2/3 δε θελουν τρελο διαβασμα ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
παλι καλα εχετε και τα κειμενα μεσα σαν μαθημα-ανακουφιση...ακου τελευταια μαθηματα φυσικη-χημεια γενικης... :confused:
αστα... τι να λεμε τωρα... κ χημεια γεν ολη την χρονια δεν εχω ανοιξει βιβλιο..... φυσικη κατι θα γινει... κειμενα επισης κατι θα γινει... χημεια τι θα κανω..???? ( χαρακιρι...:wall:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
αστα... τι να λεμε τωρα... κ χημεια γεν ολη την χρονια δεν εχω ανοιξει βιβλιο..... φυσικη κατι θα γινει... κειμενα επισης κατι θα γινει... χημεια τι θα κανω..???? ( χαρακιρι...:wall:)

μην αγχώνεσαι,κι εγώ βιβλίο δεν άνοιξα μια χρονιά,αλλά σήμερα έγραψα;) [είχα και τέλεια βοήθεια βασικά^^]..αν μάθεις καλά το 1ο κεφάλαιο με ονοματολογία,θα σου είναι πανευκολο να κανεις και ισομερεια και να διαβασεις και τα υπολοιπα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΑΓΚΕΣ!!!!!ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.....Τον Αύγουστο πάλι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΑΓΚΕΣ!!!!!ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.....Τον Αύγουστο πάλι....
τυχερεε!
εμενα μου εχουν μεινει γεωμετρια, ιστορια, φυσικη γενικης! φανταστικο??:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
τυχερεε!
εμενα μου εχουν μεινει γεωμετρια, ιστορια, φυσικη γενικης! φανταστικο??:whistle:

Καλά έχεις το καλύτερο πρόγραμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top