Ενδοσχολικές εξετάσεις Β' Λυκείου

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
οπότε,συμπαράστασηη..πο,ξέρω..καημένα εσείς,καημένα εμείς (ειδικά οι θετικοτεχνολογικοί:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Εμείς που γράφαμε φυσικής γενικής σήμερα μας έβαλε τα εξής
1 Θέμα
Πολλαπλής Επιλογής
Μας έλεγε η θερμότητα παραμένει σταθερή και η τάση συνεχώς μεταβάλλεται και μας έδινε κάτι διαγράμματα να βρούμε πιο είναι το σωστό
σελ βιβλίου 117,118,120 τις αντοίστιχες ερωτήσεις 7,8,9,14,23,24 ανακατεμένες για ΣΛ
2 Θέμα
α)Μας έδινε μία κουζίνα και έναν λαμπτήρα όπου ο λαμπτήρας έχει μικρότερη ισχή να βρείτε πιο έχει μεγαλήτερη αντίσταση
β) δυο αντιστάτες σε α)σείρα και β)παράλληλα με ίδια τάση να βρείτε πιο από τα δύο έχει μεγαλήτερη ισχύ
γ)μας έβαλε βαττ κιλοβατόρες κόστος λειτουργείας και τα σχετικά
3 Θέμα
κύκλωμα παράλληλων αντιστατών να βρούμε αντιστάσεις ρεύματα πηγές φορτία
4 Θεμα
Μας έδινε ένα διάγραμμα Vπ(πολική τάση) με I(ρεύμα) να βρόυμε ΗΕΔ,ειδική αντίσταση, και να συγκρινουμε θερμοκρασίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
οπότε,συμπαράστασηη..πο,ξέρω..καημένα εσείς,καημένα εμείς (ειδικά οι θετικοτεχνολογικοί:P)
μπα ενταξει..γεωμετρια,ιστορια,φυσικη γενικης (ισοσταθμισμενα για τις κατευθυνσεις:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Παιδιά σήμερα Φυσική Γενικής εντάξει...δεν υπάρχει!
Να ξέρω τα πάντα από θεωρία και όπου ζητάει πχ αντίσταση να πηγαίνω να γράφω ότι ξέρω γι αυτήν ...μετά για την ισχύ το ίδιο κ.ο.κ.!
Στο 3ο θέμα έπιασα 2 ερωτήματα στην τύχη,το ίδιο και στα πολλαπλής επιλογής! Από τα υπόλοιπα έπιασα κάτι και στο 4ο με τα κυκλώματα έγραψα τα μισά σωστά ευτυχώς! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
μπα ενταξει..γεωμετρια,ιστορια,φυσικη γενικης (ισοσταθμισμενα για τις κατευθυνσεις:P)
πραγματικάα όμως! ;)

btw,θρησκευτικά παραέγραψα τέλεια για το διάβασμα που έκανα :D:P χαχαχ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
χαχαχα μπραβο χριστινα! ειμαστε ολοι περηφανοι για εσενα!! :D xD
εγω παλι δικαιο δεν ξετρελαθηκα!:$ απο οτι ακουσα απο τους υπολοιπους εχω κανει 1-2 λαθη στα πολλαπλης και 1-2 λαθη στα Σ-Λ
ελπιζω να ειναι μονο αυτα!:$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
κι εγώ θρησκευτικά τα θαλάσσωσα λιγο με τις κάστες..ε πες οτι χανω 5/10% (μπες μσν εσυ απο πανω <3 ^^)

εν ολιγοις μια χαρα εγραψες :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
χαχαχα μπραβο χριστινα! ειμαστε ολοι περηφανοι για εσενα!! :D xD
εγω παλι δικαιο δεν ξετρελαθηκα!:$ απο οτι ακουσα απο τους υπολοιπους εχω κανει 1-2 λαθη στα πολλαπλης και 1-2 λαθη στα Σ-Λ
ελπιζω να ειναι μονο αυτα!:$
τι σας επεσε δικαιο για αναπτυξη/?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Άλγεβρα σήμερα, πολύ ωραία, βατά για θεωρητικούς και έξυπνα θέματα. Απόδειξη τελικά έβαλαν της σελίδας 67 με το υπόλοιπο του χ-ρ που ήταν SOS. Δεν έβαλαν άκυρα όπως στην κατεύθυνση. Πιστεύω γύρω στο 20!! Αύριο έκθεση, χαλαρά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
τι σας επεσε δικαιο για αναπτυξη/?
εχω γραψει στο ''φροντιστηριο απο μαθητες σε μαθητες!'' :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Στην Αντιγόνη μου 'πε πως έγραψα 92. Γαμώτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
εγω δεν τους ρωταω! θα τα δω ολα μαζι στο τελος να εχει ενδιαφερον το πραγμα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Μόνη της μου το 'πε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Αύριο Αντιγόνη....και μετά ΤΕΛΟΣ!!!!!!Τον Αύγουστο πάλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
εγω δεν τους ρωταω! θα τα δω ολα μαζι στο τελος να εχει ενδιαφερον το πραγμα!;)

Ούτε εμένα μ' αρέσει αυτό. Να φανταστείς εγώ δε συζητώ ούτε καν με τ' άλλα παιδιά τα αποτελέσματα και τι ακριβώς έγραψαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Ούτε εμένα μ' αρέσει αυτό. Να φανταστείς εγώ δε συζητώ ούτε καν με τ' άλλα παιδιά τα αποτελέσματα και τι ακριβώς έγραψαν.
εγω ρε γαμωτο μπαινω στον πειρασμο!:redface: ασε που τα βλαμμενα μπορει και να παρεξηγηθουν!-.- του χρονου δεν ξερω τι θα κανω:worry::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
εγω ρε γαμωτο μπαινω στον πειρασμο!:redface: ασε που τα βλαμμενα μπορει και να παρεξηγηθουν!-.- του χρονου δεν ξερω τι θα κανω:worry::whistle:

Του χρόνου... δε θέλω να εκφραστώ τοιουτοτρόπως εδώ μέσα για το τι θα γίνει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Του χρόνου... δε θέλω να εκφραστώ τοιουτοτρόπως εδώ μέσα για το τι θα γίνει! :P
χαχα τι εννοεις?που το πας??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Top