Ενδοσχολικές εξετάσεις Β' Λυκείου

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
ναι οντως! θα εχουμε δικαιολογια!;) χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Παιδιά όταν σας δίνουνε μισή μέρα για φυσικοχημείες απλά ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ(αναφέρομαι στη ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ!!)Αυριο γράφω χημεία...δεν έχω ανοίξει βιβλίο(δεν το έχω κιόλας)... αλλά ήταν μια πολύ καλή αφορμή για να ξεκινήσω επαναλήψεις στα Λατινικά που γράφω την άλλη Τετάρτη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
και εγω σιγα μην σκοτωθω για αντιγονη,κειμενα και ιστορια!:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
και εγω σιγα μην σκοτωθω για αντιγονη,κειμενα και ιστορια!:Ρ

ΑΑΑΑΑΝΑ ΜΠΡΑΒΟ....Γιατί βλέπω τον έναν και τον άλλον να αγχώνονται για κάτι 2βοντα μαθήματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Μονο για τον Μ.Ο. ειναι αυτα! δεν ειπα πως δεν θα διαβασω...αλλα δεν θα τρελαθω κι ολας αν δεν γραψω καλα! πρεπει να φυλαξουμε δυναμεις για του χρονου! αν τρελαθουμε απο τωρα, του χρονου τετοια εποχη δεεν μας βλεπω καθολου καλααα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Καλά αυτό που ειπώθηκε πιο πάνω εννοείται. Σιγά μην ασχοληθούμε με άλγεβρα, γεωμετρία, φυσική. Καλά στα δύο τελευταία δεν έχω ανοίξει ούτε μια φορά το βιβλίο όλη τη χρονιά. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
χαχαχα και εγω ιστορια καπως ετσι! βεβαια δεν λεω πως δεν ειναι χρησιμο. εννοειται πως ειναι και νιωθω ντροπη που ειμαι αρκετα ασχετη απο ιστορια αλλα ετσι οπως γινεται το μαθημα και με αυτο το βιβλιο ααντε βγαλε ακρη! :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Γράψαμε άλγεβρα! :D Έπιασα τα 5 μόρια της θεωρίας! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
έκθεση σήμερα...ΚΑΤΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗΗ! :D :D :D για την ανεργία έπεσε,υπέροχες ασκήσεις,υπέροχο θέμα έκθεσης,εξαιρετικά βατό κείμενο..σίγουρα έχω πάνω από 18 (δεν είναι και πανελλαδικές άλλωστε να κριθώ πολύ αυστηρότερα ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Φυσική Κατ. σήμερα, εντάξει πιστεύω ένα 18 μπορώ να το πιάσω. Τα θέματα εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Γράψαμε άλγεβρα! :D Έπιασα τα 5 μόρια της θεωρίας! :D

Εγώ δεν πρόκειται ούτε τα 5 να πιάσω! :hehe:

--------

Σήμερα Αντιγόνη..κανά 18-19 ..

Τώρα Αρχαία κατ...λατρεύω! :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Τώρα Αρχαία κατ...λατρεύω! :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:

μπλιααααχχ,ευτυχώς περάσανεεε!(μπλιαχ για το γνωστό..μακάρι να γράφαμε φέτος ΜΟΝΟ αγνωστο και του χρονου ας ξεκινουσαμε γνωστο μιας κ ειναι παντελως ασχετο!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Εγραψα ιστορια σημερα και ειχα μονο μια μιση μερα να διαβασω αλλα ευτυχως που διαβαζα καθε μερα με αποτελεσμα να θυμαμαι καποια μαθηματα αλλα επικεντροθηκα κυριως να μαθω καλα τα σοσ διοτι η καθηγητρια μασ τα σοσ βαζει στα διαγωνισματα παντα .σχεδον ολεσ οι ερωτησεισ ηταν απο την αναγεννηση και τισ ανακαλυψεις που ηταν σιγουρο οτι θα επεφταν οποτε παμε στο επομενο τωρα---->λατινικα :) το αγαπημενο μου μαζι με τα αρχαια κατ. :) και Aλγεβρα που εγραψα προχτεσς ευτυχως που υπαρχει και η θεωρια και μας σωζει εμας τους θεωριτικους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
παμε στο επομενο τωρα---->λατινικα :) το αγαπημενο μου μαζι με τα αρχαια κατ.

Τα Λατινικά θα ήταν ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ αν δεν είχαν τους γαμ@#$%νους αρχικούς χρόνους(γύρω από τους οποίους περιστρέφονται σχεδόν ΤΑ ΠΑΝΤΑ)δεν ασχολήθηκα φέτος και την πάτησα...συνέχεια έχανα μόρια από αυτό...αποτέλεσμα:ΤΑ ΨΙΛΟΣΙΧΑΘΗΚΑ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
έκθεση σήμερα...ΚΑΤΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗΗ! :D :D :D για την ανεργία έπεσε,υπέροχες ασκήσεις,υπέροχο θέμα έκθεσης,εξαιρετικά βατό κείμενο..σίγουρα έχω πάνω από 18 (δεν είναι και πανελλαδικές άλλωστε να κριθώ πολύ αυστηρότερα ;) )
ανεργια?? εμεις νομιζω δεν το εχουμε κανει καν αυτο το θεμα:P:worry:
εγω ειμαι απαισιοδοξη για εκθεση...πιστευω πως και απεξω να ξερω ολα τα θεματα δεν θα γραψω πανω απο 16-17..παιζει αυτος που εχουμε να ειναι πιο αυστηρος και απο τις πανελλαδικες!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Nαι η αληθεια ειναι οτι οι αρχικοι χρονοι θελουν χρονο για να τoυς μαθεις...αμα δεν ξερεις αρχικουσ χρονους ειναι χαμενο το διαβασμα τησ γραμματικης και χανεις πολλεσ μοναδες δεν πειραζει ομως σημασια εχει να ξερεις καλα την γραμματικη διοτι στισ πανελλαδικες δεν θα δωσεις τα φετινα κειμενα του χρονου ομωσ χρειαζεται οποσδηποτε να ξερεις τουσ αρχικους .:) Παντως εχω παρατηρησει οτι οι καθηγητες δεν το τονιζουν ιδιαιτερα ουτε τουσ αρχικουσ αν και το ξερουμε και απο τα αρχαια οτι πρεπει να τους μαθαινουμε αλλα κυριωσ τισ γενικεσ στα ουσιαστικα στην αρχη τησ χρονιασ απλα το αναφερουν τουλαχιστον οι δικοι μου καθηγητες και στο φροντιστηριο και κυριως στο σχολειο (προσωπικα το ηξερα διοτι εχω μεγαλυτερη αδερφη αλλα καποιοσ που δεν εχει......... :( :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Τα Λατινικά θα ήταν ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ αν δεν είχαν τους γαμ@#$%νους αρχικούς χρόνους(γύρω από τους οποίους περιστρέφονται σχεδόν ΤΑ ΠΑΝΤΑ)δεν ασχολήθηκα φέτος και την πάτησα...συνέχεια έχανα μόρια από αυτό...αποτέλεσμα:ΤΑ ΨΙΛΟΣΙΧΑΘΗΚΑ....
Βρέθηκα και εγώ στην ίδια θέση κάποια στιγμή της χρονιάς. Είναι όντως κουραστικοί, αλλά, όταν δεις το 100 (ή τουλάχιστον κάτι κοντά σε αυτό), θα τα ξεχάσεις όλα (σαν μην κουράστηκες ποτέ) :) Παίζει να είναι και το πιο δύσκολο της κατ. φέτος (ουσιαστικά, φέτος το πρωτοξεκινήσαμε) μέχρι να τα αποστηθίσεις, ωστόσο, οι επαναλήψεις χρειάζονται το μισό κόπο από τον αρχικό. Όσοι ενδιαφέρονται, δεν πιστεύω να αντιμετωπίσουν κανένα ιδιαίτερο πρόβλημα, και από τα λεγόμενά σου, δείχνεις ενδιαφέρον. Υπομονή... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,267 μηνύματα.
Πολλά απ' τα ρήματα των λατινικών ανακυκλώνονται στα κείμενα.Τα πράγματα δεν είναι τόσο τραγικά, όσο φαίνονται στην αρχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Πολλά απ' τα ρήματα των λατινικών ανακυκλώνονται στα κείμενα.Τα πράγματα δεν είναι τόσο τραγικά, όσο φαίνονται στην αρχή.
Σωστή και σπουδαία παρατήρηση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Σήμερα έγραψα το πρώτο (και τελευταίο) διπλό μάθημα. Δίκαιο και Αγγλικα... Όλα μια χαρά αν εξαιρέσεις κάτι άκυρα που έβαλε στα αγγλικά και θα δω κανένα 16αρακι στο τέλος ενώ έχω προφίσενσι. :xtipao:
Τεσπα, τώρα ξεκινάει το κινέζικο βασανιστήριο. Στις 6 επόμενες μέρες πρέπει να διαβάσω Αντιγόνη και Θρησκευτικά... :wall:
500 στίχοι πανδύσκολης μετάφρασης από τη μία, 15 μαθήματα με ακατάσχετες μπουρδολογίες από την άλλη.
Μάλλον θα κάνω έκθεση ιδεών και στα δύο αλλιώς δεν θα επιβιώσω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top