Ενδοσχολικές εξετάσεις Β' Λυκείου

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Οκ, υποθέτω πως είμαστε οι μόνοι που γράφουμε Ιστορία με Αρχαία γνωστό / άγνωστο. Θα έχουμε έξι ημέρες, αλλά...
Καλημέρα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Οκ, υποθέτω πως είμαστε οι μόνοι που γράφουμε Ιστορία με Αρχαία γνωστό / άγνωστο. Θα έχουμε έξι ημέρες, αλλά...
Καλημέρα!
Ποιανού ιδέα ήταν; :blink: Κουράγιο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Οκ, υποθέτω πως είμαστε οι μόνοι που γράφουμε Ιστορία με Αρχαία γνωστό / άγνωστο. Θα έχουμε έξι ημέρες, αλλά...
Καλημέρα! :P
Πλάκα κάνεις? :stunned: Ο Χριστός και η Παναγία! Καλή δύναμη...:worry:
Αύριο γράφουμε έκθεση και βιολογία επιλογής.. αλλά η βιολογία ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ!!!!!

Βιολογία επιλογής? :hmm:
1η φορά την ακούω..συνήθως ακούω αστρονομία,ξένη γλώσσα,σχέδιο...
Είναι δύσκολη? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Η φυσικός με τον μαθηματικό το έφτιαξαν. Ένα ακόμη σκέδιο εξόντωσης των ανθρωπιστικών επιστημών. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Η φυσικός με τον μαθηματικό το έφτιαξαν. Ένα ακόμη σκέδιο εξόντωσης των ανθρωπιστικών επιστημών.
Υπερβολές. Οι άνθρωποι σας σκέφτονται, νοιάζονται για σας και γι'αυτό συνέθεσαν το πρόγραμμα αυτό με γνώμονα το συμφέρον σας :P . Φαίνεται ότι ήξεραν πολύ καλά πως τα αρχαία κατ. τα βγάζετε άνετα σε ένα απόγευμα και έβαλαν μαζί και την ιστορία, που την τελειώνετε σε 2 λεπτάκια, για να σταματήσετε και νωρίτερα για τις διακοπές. Αν ήμουν στη θέση σας, θα ήμουν κάπως έτσι -> :hypno: και αφού δώσω -> :stunned:
(Δεν ξέρω κανέναν που να έχει κάνει επανάληψη αρχαία κατ. σε λιγότερο από μισό μήνα. Βέβαια, εγώ τελείωσα σε 4 μέρες, αλλά ο βαθμός δε βλέπεται :whistle: :redface: όποιος τα καταφέρει με το πρόγραμμά σας, :worship: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
αυριο γραφω αλγεβρα τι σας επεσε αν εχετε γραψει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
αυριο γραφω βιολογια σκατα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
βιολογια παπαγαλια βεβαι εξαρταται και ο καθηγητης αν εχετε σαν τον δικο μας που τα θελει ολα αναλυτκα και με λεπτομερειεσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Πλάκα κάνεις? :stunned: Ο Χριστός και η Παναγία! Καλή δύναμη...:worry:


Βιολογία επιλογής? :hmm:
1η φορά την ακούω..συνήθως ακούω αστρονομία,ξένη γλώσσα,σχέδιο...
Είναι δύσκολη? :worry:

καθόλουυ!:P κι εγώ βιολογία επιλογής έχω...βέβαια βγαίνει κάπως η πίστη να βγει η ύλη,αλλά αν ο καθηγητής βοηθήσει ;) [όπως η δικιά μας]...εμείς βιολογία επιλογής μαζί με φυσική θα γράψουμε..αλλά αύριο έκθεση!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Μέσα σε 3 εξεταστικές μέρες έχουμε γράψει:Αρχαία(κατ),φιλοσοφία,ιστορία,κείμενα......ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟΟ!!!!Την άλλη βδομάδα Λατινικά(μαζί με Δίκαιο)....Σε 5 εξεταστικές μέρες έχουμε γράψει τα ΠΑΝΤΑ!!!!!!!!Δεν παλεύεται άλλο η κατάσταση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Οκ, υποθέτω πως είμαστε οι μόνοι που γράφουμε Ιστορία με Αρχαία γνωστό / άγνωστο. Θα έχουμε έξι ημέρες, αλλά...
Καλημέρα! :P

Μας δουλεύεις,έτσι;:P:P έλα τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
αυριο γραφω βιολογια σκατα


Πωωω και 'μεις! Και μας κάνει ένας μ_λ_κ_ς....:knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Πωωω και 'μεις! Και μας κάνει ένας μ_λ_κ_ς....:knife:

έπιασαν τόπο οι σημειώσεις που σου έδωσα;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Eμασ μασ εχουν αφησει 5 μερεσ για τα λατινικα που μασ εβαλε ελαχιστη υλη ενω για την βιολογια(τα πρωτα 3 κεφαλαια ) μιση μερα .τι να πεις.... :( και τελειωνουμε 21-06 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Αύριο γράφω χημεία. ΕΥΤΥΧΩΣ είναι λίγα και μας έκανε καθηγητής που τον ξέρω καλά και είχα μια επαφή μέσα στη χρονιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Αύριο γράφουμε έκθεση και βιολογία επιλογής.. αλλά η βιολογία ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ!!!!!
εγω την επομενη παρασκευη γραφω εκθεση με βιολογια επιλογης! πες μου αν βγεις ζωντανη απο το σχολειο!;) καλη επιτυχια!!:D

Eμασ μασ εχουν αφησει 5 μερεσ για τα λατινικα που μασ εβαλε ελαχιστη υλη ενω για την βιολογια(τα πρωτα 3 κεφαλαια ) μιση μερα .τι να πεις.... :( και τελειωνουμε 21-06 :)
εμας ετσι οπως εγιναν με τις εκλογες εχουμε 4 μερες για γεωμετρια, μιση μερα για ιστορια και μιση μερα για φυσικη γενικης! φανταστικοτατα!:P

Αύριο γράφω χημεία. ΕΥΤΥΧΩΣ είναι λίγα και μας έκανε καθηγητής που τον ξέρω καλά και είχα μια επαφή μέσα στη χρονιά.
και εγω χημεια γραφω αυριο!
ξερεις μηπως ποσο sos ειναι οι βιομηχανικες χρησεις!(ο,τι εχει μεσα νομιζω εχουμε) και οι χρησεις και τα ονοματα πολυμερισμου??:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
εμας ετσι οπως εγιναν με τις εκλογες εχουμε 4 μερες για γεωμετρια, μιση μερα για ιστορια και μιση μερα για φυσικη γενικης! φανταστικοτατα!
:blink: Εμείς, μισή μέρα Αντιγόνη. :hypno:

Αύριο γράφουμε Άλγεβρα :worry: Από τις 10 παραγράφους, έχω διαβάσει τις 3 (1.1, 1.2, 3.2) :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Οκ, υποθέτω πως είμαστε οι μόνοι που γράφουμε Ιστορία με Αρχαία γνωστό / άγνωστο. Θα έχουμε έξι ημέρες, αλλά...

Καλυτερα ετσι!
Αμα δεν γραψεις καλα θα εχεις και δικαιολογια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Μέσα σε 3 εξεταστικές μέρες έχουμε γράψει:Αρχαία(κατ),φιλοσοφία,ιστορία,κείμενα......ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟΟ!!!!Την άλλη βδομάδα Λατινικά(μαζί με Δίκαιο)....Σε 5 εξεταστικές μέρες έχουμε γράψει τα ΠΑΝΤΑ!!!!!!!!Δεν παλεύεται άλλο η κατάσταση...
Το πρόγραμμα μου από την αρχή έχει ..ιστοριά ,λατινικά,φιλοσοφία ,αυριο αντιγονη και μετά αρχαια κατ. :jumpy:
:blink: Εμείς, μισή μέρα Αντιγόνη. :hypno:

Αύριο γράφουμε Άλγεβρα :worry: Από τις 10 παραγράφους, έχω διαβάσει τις 3 (1.1, 1.2, 3.2) :jumpy:
¨Όπως το είπες..μισή μέρα Αντιγόνη! :/: :whistle: Χαλιααα..τίποτα δεν πρόλαβα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top