Ενδοσχολικές εξετάσεις Β' Λυκείου

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Ακριβώς.
Τζάμπα ειναι το άνχος....



Πραγματικά δεν ξέρω αν είναι καλό αλλά ειμαί τοσο αισιόδοξη για του χρόνου .....Δεν μπορείτε να φανταστείτε....
Δεν ξέρω πως πηγάζει αλλα νιώθω πως θα πάνε όλα καλά....


Καρδίτσα σου έρχομαι!<3

Κι εγώ είμαι αισιόδοξη, αλλά και αγχωμένη...
Γιάννενα here I come! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
κακως εχετε αγχος.ειναι ολα θεμα προετοιμασιας.αν προετοιμαστεις καλα θα περασεις εκει που θες.οι πανελαδικες ειναι ενας αγωνας δρομου,οσο πιο καλη προετοιμασια κανεις πριν τοσο καλυτερα θα τα πας.το αγχος δε βοηθαει πουθενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Καλά...ετοιμαστείτε να φάμε καλά μετά το φετινό φιάσκο...μια δύσκολη περίληψη(δύσκολο κείμενο) και τα υπόλοιπα ασκήσεις της πλάκας....βλέπω και τα υπόλοιπα μαθήματα να είναι φρουφρού και αρώματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
χημεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Σε 9 ώρες γράφουμε ρε! :hehe:
Καλή επιτυχία σ'όλους! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Καλή επιτυχία Κατερινάκιιιιιιιιιιι!!!!!!! :D Καλή επιτυχία σε όλουςςςςς! :) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Εδώ μαζί θα ξενυχτήσουμε μην ανησυχείς..:hehe:

ε,κι εγώ εδώ είμαι!χαχαχ:P

Γενικά έχω την αίσθηση ότι οι εξετάσεις φέτος δεν έχουν καμιά ιδιαίτερη ουσία....ειδικά όταν κάνεις 1 μήνα διακοπές μετά...πολύ κακό για το τίποτα....βουυυρ για τις πανελλήνιες...!!!

πες τα πες τα πες ταααα!αυτό λέω κι εγώ φέτος!δυσανασχετώ στο έπακρον!αλλά στου κουφού την πόρτα... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδιά. Να είστε χαλαροί τώρα,οι εξετάσεις σας δεν έχουν καμία ουσία.Γίνονται απλά για να καλυφθεί το σχολικό έτος. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Πάνε και τα μαθηματικάαα!!! :inlove: Μια χαρά τα πήγα! Απόδειξη μας έβαλε να δείξουμε ότι κάθε εξίσωσω της μορφής Αχ+Βψ+Γ=0 παριστάνει ευθεία. Ντάξει λίγο άκυρη απόδειξη αλλά τη γράψαμε! :D Και οι ασκήσεις ήταν νορμάλ, αλλά εγώ η έξυπνη έγραψα 144+25=189... Υγεία, δεν πιστεύω να μου κόψει και πολύ αφου ο τρόπος είναι σωστός. Αν εξαιρέσεις αυτή τη μαλ**ία και τις εφαπτομένες που δεν τις βρήκα σωστα λόγω πίεσης χρόνου ένα 90/100 το έχω! :clapup::clapup::clapup:
Στη θεωρητική τους έβαλαν Ισοκράτη και τους έκανε μεγάλη εντύπωση γιατί δεν τον είχαν κάνει καλά. Αλλά από ότι είπαν είναι εύκολα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
ε,κι εγώ εδώ είμαι!χαχαχ:P
Χαχαχα...εντάξει Χριστίνα :P
Καλή επιτυχία παιδιά. Να είστε χαλαροί τώρα,οι εξετάσεις σας δεν έχουν καμία ουσία.Γίνονται απλά για να καλυφθεί το σχολικό έτος. :)
Σ'ευχαριστούμε πολύ Γιώργο! :D
Πάνε και τα μαθηματικάαα!!! :inlove: Μια χαρά τα πήγα! Απόδειξη μας έβαλε να δείξουμε ότι κάθε εξίσωσω της μορφής Αχ+Βψ+Γ=0 παριστάνει ευθεία. Ντάξει λίγο άκυρη απόδειξη αλλά τη γράψαμε! :D Και οι ασκήσεις ήταν νορμάλ, αλλά εγώ η έξυπνη έγραψα 144+25=189... Υγεία, δεν πιστεύω να μου κόψει και πολύ αφου ο τρόπος είναι σωστός. Αν εξαιρέσεις αυτή τη μαλ**ία και τις εφαπτομένες που δεν τις βρήκα σωστα λόγω πίεσης χρόνου ένα 90/100 το έχω! :clapup::clapup::clapup:
Στη θεωρητική τους έβαλαν Ισοκράτη και τους έκανε μεγάλη εντύπωση γιατί δεν τον είχαν κάνει καλά. Αλλά από ότι είπαν είναι εύκολα...:)
Μπράβο σου! Εγώ πάλι μαθηματικά δεν νομίζω να γράψω τίποτα...:whistle:


Λοιπόν,πάει και για μένα η Ιστορία ..άλλα θέματα τα είχαμε προβλέψει άλλα εντελώς άκυρα αλλά ευτυχώς όλα πήγαν καλά! :clapup:
Όποιος θέλει να του πω θέματα ας στείλε προσωπικό μήνυμα. :)

Επίσης πήραμε και τους βαθμούς μας σήμερα...όλα τέλεια! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.


Μπράβο σου! Εγώ πάλι μαθηματικά δεν νομίζω να γράψω τίποτα...:whistle:




Επίσης πήραμε και τους βαθμούς μας σήμερα...όλα τέλεια! :D
'Ελα βρε, τα μαθηματικά είναι στανταρακι τι είδους ασκήσεις θα μπούνε! Κύκλος είναι σίγουρο θέμα, εμας μας είχε και ένα θέμα με ευθείες, σημεία τομής κτλ και ένα έυκολο με διανύσματα να βρούμε μέτρα και γινόμενα! Μην απελπίζεσαι! Όλα καλά θα πάνε! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
'Ελα βρε, τα μαθηματικά είναι στανταρακι τι είδους ασκήσεις θα μπούνε! Κύκλος είναι σίγουρο θέμα, εμας μας είχε και ένα θέμα με ευθείες, σημεία τομής κτλ και ένα έυκολο με διανύσματα να βρούμε μέτρα και γινόμενα! Μην απελπίζεσαι! Όλα καλά θα πάνε! :clapup::clapup::clapup:

Εσένα θα σε χρειαστώ σε λίγες μέρες που θα γράψω άλγεβρα...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εσένα θα σε χρειαστώ σε λίγες μέρες που θα γράψω άλγεβρα...:whistle:
Εδώ θα είμαι! :P Πότε γράφεις?
Και έχω και ένα ταλέντο να προβλέπω τι θα βάλουν...:whistle::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Λοιπόν φυσικη γενικής δεν επεσαν και πολυ ευκολα θεματα (δεδομενου οτι ειναι μεσα και η θεωρητικη) αλλα υπολογισω πανω απο 90.Δηλαδη γυρω στο 18+++

Τα θεματα δεν ηταν τα σιγουρα που λεμε αλλα ηθελαν να το ..''νιωθεις'' και να καταλαβαινεις τι κανεις.
Ολα καλα:clapup:
Τα αγγλικα(και μην το γελατε καθολου) ηταν τσιμπημεενα...Αλλα Ο.Κ
Μια χαρουλα...!!

Παμε Πεμπτη τωρα για Χημεια Γενικης και Κειμενα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Εδώ θα είμαι! :P Πότε γράφεις?
Και έχω και ένα ταλέντο να προβλέπω τι θα βάλουν...:whistle::clapup:

Αργώ λιγάκι 7/6 Άλγεβρα...μετά από Αρχαία Κατ. ..γι αυτό σου λέω θα σε χρειαστώ! :hehe:
Τέλειααααα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Λατινικά: Ελπίζω σε ένα -αισιόδοξο- 100. :redface:
Δίκαιο: 18+ πιστεύω. Μέτρια θέματα από άποψη δυσκολίας, αλλά μεγάλη η ύλη.
Θα έγραφα κι άλλα, αλλά είμαι από κινητό και εκνευρίζομαι με την καθυστέρηση. :P

Κατερίνα, να σου μάθω εγώ μαθηματικά; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Αρχαία κατ. του γνωστού του έδωσα και κατάλαβε! :D ακόμα να πιστέψω πως έπεσαν ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ οι παράγραφοι που ήθελα και διαισθανόμουν!ταλέντο έχω στη διαίσθηση βρε παιδί μου!....δημοσθένης 3-4:clapup::inlove:
στο άγνωστο επίσης ευχαριστημένη είμαι,εκτός από μια πατάτα που έκανα με τη δευτερεύουσα αναφορική..ενώ το είχα αυτό το 4αράκι στα 40,αλλά από βλακεία μου θα το χάσω τσάμπα..υγεία,δεν πειράζει,από εδώ και πέρα απόλυτη προσοχή! :D πάμε για λατινικά τώρα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Κατερίνα, να σου μάθω εγώ μαθηματικά; :whistle:

Μετά χαράς! Οποιαδήποτε βοήθεια είναι δεκτή γιατί πραγματικά η κατάσταση είναι απελπιστική! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Πώς γράψατε παιδιά; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top