Ενδοσχολικές εξετάσεις Β' Λυκείου

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
280-330 ειναι σος στην Αντιγονη.Πειτε ρε παιδια τιποτα για φυσικη γενικης.Τι θεωρια και τι ασκησεις σας εβαλαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Φυσική γενικής εμάς δεν μας έβαλαν απόδειξη! Τζάμπα διάβαζα. Μας έβαλαν κάτι σωστό λάθος και τέτοια χαζά. Δεύτερο θέμα, 3(!) πολλαπλής επιλογής, όχι εύκολα, με πολύ μπλα μπλα τα οποία έπρεπε να αποδείξεις. Δεν τα θυμάμαι καλά, το ένα όμως είχε Flap. 3ο θέμα 3 φορτία να βρούμε δυναμικό, κουλομπ και όλα τα σχετικά και 4ο κύκλωμα το οποίο τα είχε όλα, με αποκορύφωμα ισχύ και ρυθμό μεταβολής.. Αυτά! Και σε άλλα ένα-δύο σχολεία που ξέρω τα ίδια έπεσαν πάνω κάτω! Καλή επιτυχία!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
εμεις σημερα γραψαμε εκθεση
αιτια ρατσισμου και συνεπειες μας βαλανε...μια χαρα θεματακι...
τωρα για βαθμο δε μπορω να υπολογιζω γιατι οσο να πεις εκθεση ειναι...παντως πανω απο 85!
σειρα τωρα εχει η ιστορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
γραφουμε την τριτη λογοτεχνια... γνωριζετε ποια κειμενα ειναι σος? Στο διαγωνισμα παντως μας εβαλε το μοιρολοι της φωκιας και απ' οτι γνωριζω σε ενα αλλο τμημα στο διαγωνισμα 4μηνου μπηκε το τιμη και το χρημα, αρα αυτα δε θα μας τα βαλουν στις εξετασεις... σωστα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lillith

Νεοφερμένος

Η Aλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
γραφουμε την τριτη λογοτεχνια... γνωριζετε ποια κειμενα ειναι σος? Στο διαγωνισμα παντως μας εβαλε το μοιρολοι της φωκιας και απ' οτι γνωριζω σε ενα αλλο τμημα στο διαγωνισμα 4μηνου μπηκε το τιμη και το χρημα, αρα αυτα δε θα μας τα βαλουν στις εξετασεις... σωστα???

λογικα ναι δεν θα τα βαλουν.. σε μας επεσε το "Πανω σε ενα ξενο στιχο.." του Σεφερη..και για παραλληλο κειμενο ειχε την Ιθάκη του Καβάφη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Σε εμάς έπεσε το "Επί Ασπαλάθων". Αν το έχετε στην ύλη είναι πολύ sos να ξέρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

korina P

Νεοφερμένος

Η korina P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
σε εμάς επεσε η ¨Ελένη¨. Είναι λίγο δύσκολο και εμάς ο καθηγητής μας μας έδωσε πολλες σημειώσεις. Αν το εχετε μέσα στην ύλη είναι sos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ο καθένας βάζει ότι θέλει στα κείμενα ανάλογα με τα γούστα του. Σε εμάς έβαλαν το "Νέα περι θανατου του Λόρκα..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ω κοινον αυταδελφον Ισμηνης καρα
Δευτερα Αντιγονη, καπου 230 στιχοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νατ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η νατ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Tην δευτέρα γράφω φυσική γενικής...Και ακόμα δεν έχω διαβάσει τπτ.Δεν 3ερω βαριέμαι πάααρα πολύ .Τα έχω διαβασει και έχω λύσει τόσες ασκησεις πολλές φορές.Βαριέμαι παραααα πολύ .... μήπως είμαι τελείως αναίσθητη και θα επρέπε να νοιαστώ λίγο παραπάνω για την φυσική....???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Tην δευτέρα γράφω φυσική γενικής...Και ακόμα δεν έχω διαβάσει τπτ.Δεν 3ερω βαριέμαι πάααρα πολύ .Τα έχω διαβασει και έχω λύσει τόσες ασκησεις πολλές φορές.Βαριέμαι παραααα πολύ .... μήπως είμαι τελείως αναίσθητη και θα επρέπε να νοιαστώ λίγο παραπάνω για την φυσική....???
Μπααααα όλοι στην ίδια κατάσταση βρισκόμαστε:redface: . Το πρωί που είχα φροντιστήριο(γράφω την Τρίτη φυσική γενικής) είχαν δακρύσει τα μάτια μου από το πολύ χασμουρητό!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Γραφω και γω τη Δευτερα Φυσικη Γενικης,αλλα δεν την παλεύω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lillith

Νεοφερμένος

Η Aλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
μακάρι να γραφα κι εγω φυσικη γενικης.. ενα θετικο μαθημα οποιο να ναι βασικα!!! αλλα γραφω στη σειρα Ιστορια, Δικαιο κι Αντιγονη :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρίσταρχος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αρίσταρχος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 271 μηνύματα.
3 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Οχι ρε συ.Μαλλον Δευτερα-Τριτη-Τεταρτη γραφει.

Καλα και μετα τη Φυσικη γραφουμε Τεχνολογια Επικοινωνιων,που ειναι η χαρα της παπαγαλιας!Γκρρρ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsarantoltso

Νεοφερμένος

Ο mitsarantoltso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παιδια θελω σος θεωρια για χημεια και καμια ασκηση αν μπορειτε..............γραφω αυριο και δν εχω ανοιξει βιβλιο ουτε εχω διαβασει μεσ τν χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
ονοματολογία και φαινόμενο θερμοκηπίου τα πιο σοσ ...για ασκήσεις δες και προηγούμενες αναρτήσεις...
Βιολογία , καμία ιδέα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σιγουρα κλωνος να αντιγραψεις,να μεταγραψεις,δεσμοι Η,και αριθμος πρωτεινων.Κεντρικο δογμα της Βιολογιας,αυτοδιπλασιασμος του DΝΑ.Αυτα θυμαμαι πανω κατω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zinas15

Νεοφερμένος

Ο zinas15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
παιδια αυριο γραφο αλγευρα μπορι να μοθ πι κανισ τι σασ ειχε βαλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
παιδια αυριο γραφο αλγευρα μπορι να μοθ πι κανισ τι σασ ειχε βαλι
Τα κλασικά: επίλυση τριγωνομετρικών εξισώσεων, πολυωνυμική εξίσωση και ανίσωση και συνδυαστικό θέμα λογαριθμικής με εκθετική συνάρτηση:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top