Ενδοσχολικές εξετάσεις Β' Λυκείου

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
χαχαχα..ευχαριστωωωωω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ααα ναι.Γεωμετρια 2ο θεμα μας ειχε να δειξουμε πως ενα τριγωνο ειναι ορθογωνιο με Π.Θ.,να σχεδιασουμε και να βρουμε το υψος του,να βρουμε τον λογο των εμβαδων των τριγωνων ΑΔΒ και ΑΔΓ και εμβαδο περιγεγραμμενου κυκλου.Και εχασα 8/100 απο το λογο εμβαδων.Θα πρεπει να γελαει μεχρι και σημερα με το οτι 2 ομοια τριγωνα ειναι ισεμβαδικα και εχουν λογο εμβαδων 1.χαχαχαχαχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
LOL και εγώ γεωμετρία δίνω. Όπως και εσείς δεν διάβαζα ιδιαίτερα όλη την χρονιά. Το θέμα είναι ότι λίγο μετά τα Χριστούγεννα σταματήσαμε την γεωμετρία και κάναμε μόνο άλγεβρα, άρα έχω να ανοίξω βιβλίο απο τότε. Η ύλη μας είναι 9.1, 9.2, 9.4, 9.5, 9.7, 10.3, 10,4, 10,5, 11,1, 11,2. Να πω την αλήθεια τα θυμάμαι αλλά έχω σκουριάσει στις ασκήσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Πάει και η Γεωμετρία!!!

8 στα 100 έπιασα ΣΙΓΟΥΡΑ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Και εγώ γεωμετρία έγραψα σήμερα. Αν τα έχω σωστά αυτά που πιστεύω πως έχω σωστά τότε πήρα 92/100. Φυσικά ποτέ δεν ξέρεις. Δεν πρόλαβα να τα κοιτάξω όλα οπότε μπορεί να έχω λάθος σε άσκηση πιο πριν. Μην σας πω ότι σίγουρα έχω γιατί βρήκα ένα παράξενο αποτέλεσμα σε μια και δεν την ξανακοίταξα γιατί δεν πρόλαβα. Ακριβώς στον χρόνο έφυγα. Αλλά και πάλι, τι να κάνουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
xmmmmmmmmmmm...καρδαμύλη , στούπα οίτυλο και τέτοια ξέρεις???

αμέ..! :D κ μερικά χωριά ανάμεσά τους όπως Κάμπος, Άγιος Νικόλαος κλπ...

Στην Έκθεση, έπεσαν άτομα με ειδικές ανάγκες και το θέμα ήταν να προτείνουμε τρόπους με τους οποίους μπορούν τα άτομα αυτά να συμμετέχουν στη ζωή της πόλης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Καλημέρα! Σήμερα έγραψα Αντιγόνη. Ευτυχώς έπεσε κομμάτι που είχα διαβάσει, ο λόγος του Κρέοντα δηλαδή:P Άντε ακόμη 5 έμειναν και τελειώνουμε! Πώς πέρασε έτσι ο καιρός ούτε που το κατάλαβα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
αμέ..! :D κ μερικά χωριά ανάμεσά τους όπως Κάμπος, Άγιος Νικόλαος κλπ...
xaxaxa...Κάμπος ...εκεί είναι το χωρίο μου ...!!!!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Εμάς σήμερα κείμενα έπεσε το πιο δύσκολο η Ελένη με δύσκολες ερωτήσεις πιστεύω ένα 16 το έπιασα γιατί έγραψα αρκετά πράγματα εκτός από την τελευταία που ήταν σύγκριση με το παράλληλο!!
Τώρα γεωμετρία τη Δευτέρα. Δεν θυμάμαι τίποτα και από το 10 κεφ και μετά μέχρι το 11.7 που έχουμε δεν διάβαζα σχεδόν καθόλου... Μόνο το 9 είχα διαβάσει καλά για το διαγώνισμα!!! Αλλά έχουμε ένα ολόκληρο ΣΚριακο για να διαβάσουμε οπότε τι λέτε, θα προλάβω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Σήμερα γεωμετρία και τα θέματα απαράδεκτα....Τα νούμερα ήταν τα πιο άκυρα που θα μπορούσαν να υπάρξουν σε άσκηση....Ευτυχώς καλά τα πήγα, πάμε τώρα για φυσική γενικής τη Δευτέρα....:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
και εγώ γεωμετρία σήμερα...τί να πώ..παλί κατάφερα και έγραψα κάτι ..οκ δεν μιλάμε για τρελούς βαθμούς ..αλλά μπορεί να άγγιξα την βάση...έλυσα και άσκηση με πυθαγόρειο στην τύχη εντελώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δευτέρα γράφω αρχαία. Για πείτε ποια είναι τα πιο SOS κομμάτια για μετάφραση. Γιατί απο αρχαία δεν ξέρω τίποτα, απ 'εξω θα την μάθω την μετάφραση. Επίσης τι ερωτήσεις απο εισαγωγή μπαίνουν? Με αυτά θα πιάσω βάση ή χρειάζεται να μάθω τίποτα ακόμη? (ελάχιστες οι ερωτήσεις μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Σήμερα Δίκαιο.Κλασσικά έκανα λάθος στο Σ-Λ, τα άλλα τζιτζι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δικαιο και Χημεια σημερα και επιασα ενα 100αρι και ενα 92 ή 93 αντιστοιχα και να φανταστειτε σε θεματα που ηξερα απο μικρες μαλακιουλες.
Τη Δευτερα Φυσικη και εχω βαλει ηδη countdown για το τελος των εξετασεων!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stoli meg

Νεοφερμένος

Η stoli meg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλημέρα! Σήμερα έγραψα Αντιγόνη. Ευτυχώς έπεσε κομμάτι που είχα διαβάσει, ο λόγος του Κρέοντα δηλαδή:P Άντε ακόμη 5 έμειναν και τελειώνουμε! Πώς πέρασε έτσι ο καιρός ούτε που το κατάλαβα :)
και σε εμας ο λογος του Κρέοντα είχε πέσει..και σε 1-2 άλλα σχολεία που ρώτησα το ίδιο..το πιο σος θέμα ειναι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
και σε εμας ο λογος του Κρέοντα είχε πέσει..και σε 1-2 άλλα σχολεία που ρώτησα το ίδιο..το πιο σος θέμα ειναι! :)
Όντως! Μάς το είχε τονίσει και η καθηγήτριά μας στο σχολείο και αλλά η φιλόλογος που κάνω έκθεση το ίδιο είχε πει ότι πέφτει, οπότε ήταν αναμενόμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stoli meg

Νεοφερμένος

Η stoli meg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
εμείς γράψαμε σήμερα γεωμετρία..εε εντάξει καλά θέλω να πιστεύω αν και τα θέματα ήταν λίγο δύσκολα...την δευτέρα γράφουμε άλγερβα ελπίζω να τα πάω καλύτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παιδιά σορρυ για το πρήξιμο αλλά ποιοι στίχοι είναι? :P Δεν έχω ιδέα απο αρχαία.
Επίσης, εκτός απο την μετάφραση, η ερωτήσεις κατανόησης έχουν σχέση με τους στίχους που έβαλε ή μπορεί να σε ρωτήσει και εκτός απο αυτούς τους στίχους? (πχ έβαλε λόγο του κρέοντα και ρωτάει για διάλογο Αντιγόνης-Ισμήνης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Παιδιά σορρυ για το πρήξιμο αλλά ποιοι στίχοι είναι? :P Δεν έχω ιδέα απο αρχαία.
Επίσης, εκτός απο την μετάφραση, η ερωτήσεις κατανόησης έχουν σχέση με τους στίχους που έβαλε ή μπορεί να σε ρωτήσει και εκτός απο αυτούς τους στίχους? (πχ έβαλε λόγο του κρέοντα και ρωτάει για διάλογο Αντιγόνης-Ισμήνης)
Όχι δεν μπορεί να το κάνει αυτό! Θα σε ρωτήσει για τους στίχους που σου έβαλε να μεταφράσεις. Τα άσχετα θα έχουν να κάνουν με εισαγωγη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Παιδιά σορρυ για το πρήξιμο αλλά ποιοι στίχοι είναι? :P Δεν έχω ιδέα απο αρχαία.
Επίσης, εκτός απο την μετάφραση, η ερωτήσεις κατανόησης έχουν σχέση με τους στίχους που έβαλε ή μπορεί να σε ρωτήσει και εκτός απο αυτούς τους στίχους? (πχ έβαλε λόγο του κρέοντα και ρωτάει για διάλογο Αντιγόνης-Ισμήνης)
Σε εμάς έβαλε αυτό το κομμάτι :280-301. Όσον αφορά τις ερωτήσεις κατανόησεις μπαίνουν πάντα από το κομμάτι που σου δίνει και από το μεταφρασμένο που επίσης σου δίνει ( το μεταφρασμένο μπορεί να είναι και τελείως άσχετο σε θέμα με το πρωτότυπο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top