Ενδοσχολικές εξετάσεις Β' Λυκείου

giannis03.06.09

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
:) Χε!!! Ακριβώς το ίδιο 18,5 κι εγώ. Τα θεωρητικά τα είχα παρατημένα αλλά στο τέλος κάτι διάβασα και τα έστρωσα κάπως. Ήρθα σ όλη τη Β λυκείου 2ος (και καταιδρωμένος). :)


γιατι δεκατα κι οχι δεκατα εκτα?16 δεν ειναι τα μαθηματα(που μετρανε στο μεσο ορο)?:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
γιατι δεκατα κι οχι δεκατα εκτα?16 δεν ειναι τα μαθηματα(που μετρανε στο μεσο ορο)?:hmm::hmm::hmm:
Στο λύκειο οι βαθμοί είναι δεκαδικοί και όχι κλασματικοί. Και δεν ισχύει αυτό το "μισό υπέρ του μαθητή" που ήταν στο γυμνάσιο. Και το γραπτό μετράει 50% και όχι 25%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarkPaladin

Νεοφερμένος

Ο DarkPaladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
@ Dias : Οκ ευχαριστώ!! Θα πάω τη Δευτέρα και θα δω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis03.06.09

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Στο λύκειο οι βαθμοί είναι δεκαδικοί και όχι κλασματικοί. Και δεν ισχύει αυτό το "μισό υπέρ του μαθητή" που ήταν στο γυμνάσιο. Και το γραπτό μετράει 50% και όχι 25%.

οκ.σ'ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Και μεις τελειωσαμε(δεν το περιμενατε ε ?:P).Πρωτος βγηκα στο σχολειο μου:clapup:.
Παρ'ολα αυτα ομως δεν χαιρομαι και ιδιαιτερα-οχι δεν ειμαι μαζοχας-απλως σε μας ισχυει ο "πλειοψηφικος" νομος,οπου τα θεματα κυμαινονται με τετοιο τροπο-παλι καλα που εχουν και ενα δυσκολο ερωτηματακι για να κανει ο "καλος"την διαφορα- ωστε ενας μετριος μαθητης να αριστευει,αν και οι φετινοι αριστευσαντες δεν ηταν και πολλοι.
Αυτα απο μενα, ευχωμενος καλο καλοκαιρι σε ολους !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
....Πρωτος βγηκα στο σχολειο μου........... οι φετινοι αριστευσαντες δεν ηταν και πολλοι.......καλο καλοκαιρι σε ολους !!
Στο σχολείο μου από 100 περίπου παιδιά της Β είχαμε 3 άριστα: 18,9 - 18,5 - 18,1. Βγήκα 2ος (και καταϊδρωμένος) αλλά η 1η φεύγει σε άλλη πόλη (στρατιωτικός πατέρας). Έτσι μου κληρονομεί: 3 απουσιολόγια, 1 σημαία και 1 κοντάρι. Καλό καλοκαίρι και σε σένα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loobs

Νεοφερμένος

Η μελινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Στο σχολείο μου από 100 περίπου παιδιά της Β είχαμε 3 άριστα: 18,9 - 18,5 - 18,1. Βγήκα 2ος (και καταϊδρωμένος) αλλά η 1η φεύγει σε άλλη πόλη (στρατιωτικός πατέρας). Έτσι μου κληρονομεί: 3 απουσιολόγια, 1 σημαία και 1 κοντάρι. Καλό καλοκαίρι και σε σένα. :)
διάβασα και το προηγούμενο σχόλιό σου για τα παιδιά που μείνανε στην Β', και τώρα πόσοι αρίστευσαν, και όντως πρέπει να είναι αρκετά αυστηροί καθηγητές!! εντάξει, και η τάξη σας στο μέσο όρο της δεν πρέπει να έχει πολυ καλό επίπεδο, αλλά σε 100 παιδιά, 5 μένουν 3 αριστεύουν; πρώτη φορά ακούω στο λύκειο να μένουν παραπάνω από όσους αρίστευσαν! άλλωστε, θέλει ΠΑΡΑ πολλή προσπαθεια για να μείνεις, δεν είναι όπως στο γυμνάσιο που πρέπει να περάσεις το κάθε μάθημα ξεχωριστά, πρέπει να μείνεις στο μ.ο.!
τέλος πάντων, σε μας δεν έμεινε κανείς [βέβαια, όλη η Β' είμαστε 38 παιδιά:P]... έμεινε μόνο 1 παιδί από την Α'. με ενδιέφερε και μένα το ζήτημα, γιατί ο ξάδελφός μου, που είναι και συμμαθητής μου, κινδύνευε να μείνει, και διαβάσαμε μαζί πολλά μαθήματα στις εξετάσεις, για να τον βοηθήσω να περάσει... τελικά τα καταφέραμε!:clapup:
εγώ έβγαλα 19,1 και είμαι επίσης δεύτερη, μαζί με μια άλλη κοπέλα που έβγαλε το ίδιο... η πρώτη 19,3! γενικά, έχουμε πάρα πολύ καλό μαθητικό επίπεδο στην τάξη μου [έτυχε!] και υπάρχει μεγάλος ανταγωνισμός, με την καλή του έννοια... πρέπει να εχουν αριστεύσει αρκετοί, όπως και κάθε χρονιά στην δική μας τάξη... πάντα, στις γιορτές που δίνονται τα αριστεία της προηγούμενης χρονιάς, μένουμε μία ώρα στην τάξη μας, ενώ οι άλλες έχουν 2-3 το πολύ!:P
τέλος πάντων, συγχαρητήρια σε όλους;) άντε, και καλό κουράγιο για τα καλοκαιρινά και την χρονιά που μας περιμένει!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
διάβασα και το προηγούμενο σχόλιό σου για τα παιδιά που μείνανε στην Β', και τώρα πόσοι αρίστευσαν, και όντως πρέπει να είναι αρκετά αυστηροί καθηγητές!! εντάξει, και η τάξη σας στο μέσο όρο της δεν πρέπει να έχει πολυ καλό επίπεδο, αλλά σε 100 παιδιά, 5 μένουν 3 αριστεύουν; ...........
Το σχολείο μου έχει γενικά τη φήμη του πολύ αυστηρού και οργανωμένου στην περιοχή. Τα παιδιά από τα γύρω σχολεία, μας λένε ειρωνικά ¨κολέγιο". Νομίζω είναι θέμα του διευθυντή που είναι κέρβερος (έτσι τον λέμε) κυρίως στους καθηγητές και λιγότερο σε μας. Οι καθηγητές μας γενικά είναι αυστηροί και στα προφορικά και στα θέματα. Δεν θα έλεγα ότι έχουμε χαμηλό επίπεδο, γιατί κάθε χρόνο φεύγουν για το διπλανό λύκειο οι "αδύνατοι" μαθητές και λόγω της φήμης έρχονται "καλοί" από τα γειτονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
έβγαλα εγώ και άλλες δύο κοπέλες 19.5 και για σημαία για του χρόνου θα γίνει κλήρωση..!
ουφ Παναϊαμ Παναϊαμ.. :)
για να δούμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
έβγαλα εγώ και άλλες δύο κοπέλες 19.5 και για σημαία για του χρόνου θα γίνει κλήρωση..! ουφ Παναϊαμ Παναϊαμ.. για να δούμε..
Αφού είσαστε 3 θα την μοιραστείτε τη σημαία. Η κλήρωση θα γίνει για ποια θα είναι 28η Οκτωβρίου και ποια 25η Μαρτίου και ποια αναπληρωματική.


Υ.Γ. Πάντως από 23 παιδιά βγήκαν τρία 19,5!!!!! Ή είσαστε σχολείο διανοιων ή ...................... (ας μην γίνω κακός). Σε μας από 100 βγήκαν 3 άριστα μόνον: 18,9 - 18,5 - 18,1. Ή είμαστε βλάκες ή έχουμε αυστηρό σχολείο. Και έλεος όλο κορίτσια σημαιοφόροι!!! Στο σχολείο μου για πρώτη φορά μετά 10 χρόνια θα έχουμε λέει αγόρι σημαιοφόρο και αυτό από σπόντα (η 1η φεύγει για άλλη πόλη).
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Φυσικα και δεν ειστε βλακες,στο ιδιο φορυμ ειμαστε...
Απλως(δεν ξερω την πολη της Ανθουλας)σε ορισμενες πολεις κρινουν με διαφορετικα κριτηρια-οπως σε μας ας πουμε.
Πιστευω παντως ,πως λογω περιβαλλοντος(εννοω την Ροδο και αλλα νησια-περιφερειες οπου "ο ενας ξερει τον αλλο")ο καθε μαθητης βαζει στοχο τον μεγαλο βαθμο για να αναδειχθει.Ετσι διαμορφωνονται οι μεγαλοι βαθμοι,αν αναλογιστειτε και το γεγονος οτι μεταξυ καθηγητων και μαθητων υπαρχουν περιπτωσεις συγγενειας-γνωριμιων.Τε σπα,τραγικη η κατασταση παντως.
Παντα μου αρεσε το γεγονος οτι στις μεγαλουπολεις οι βαθμοι ειναι πιο συγκρατημενοι και αντιπροσωπευτικοι.
Γι'αυτο και τα τελευταια χρονια προσωπικα ακολουθουσα την ουσιαστικη γνωση και οχι αυτην που θα μου προσφερει βαθμους-αν και αυτοι προεκυψαν.(19.(πολυ) εβγαλα))
Ετσι δεν πρεπει-οπως ξανα εχω πει-να κοιταμε τον βαθμο,αλλα τη συγκριση με τους υπολοιπους
Υ.Γ.φετος και για καλη μου τυχη ειχα καθηγητες κατευθυνσης πολυ καλους που "επαιρνες οτι αξιζες"σε διαγωνισματα και επιπεδο αντιπροσωπευτικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
@ Διαγόρας
Σε μας παίζει το εξής: Είμαστε κοντά 6 λύκεια. Τα 3 στο δικό μου συγκρότημα, τα 2 σε άλλο κοντινό, και το 1 μόνο του επίσης κοντά. Ο διευθυντής και οι 2 υποδιευθυντές το έχουν βάλει στόχο να κάνουν το σχολείο να ξεχωρίσει. Έφτιαξαν πολύ καλή οργάνωση και έχουν τους καθηγητές στο κυνήγι. Είναι γραμμή για αυστηρούς βαθμούς και όχι πολύ εύκολα θέματα. Γενικά υπάρχει αρκετή πρέσα. Να σκεφτείς πέρυσι και πρόπερσι δεν κάναμε ούτε 1 μέρα κατάληψη, ενώ τα γειτονικά έκαναν 10 και 15 μέρες. Μας είπε ο διευθυντής: "μία μέρα αν κάνετε κατάληψη, δεν πρόκειται να βρείτε ούτε έναν συνοδό γι εκδρομή". Οι διπλανοί μας κοροϊδεύουν κωλέγιο (το ω το λένε αυτοί). Το έγραψα και σε άλλο μήνυμα: οι αδύνατοι μαθητές φεύγουν και μας έρχονται οι καλοί από τα γειτονικά. Για να δεις διαφορά στους βαθμούς: μας ήρθανε φέτος με μεταγραφή παιδιά από το διπλανό με 18 και 17 και φέτος δεν ξεπέρασαν το 15-16. Πριν το σχολείο είχε 8-9 τμήματα, πέρυσι έφτασε 13 και ανεβαίνει. Να σκεφτείς ότι στην Α τη χρονιά που πέρασε σταμάτησε να δέχεται παιδιά από ξένα γυμνάσια και έπαιρνε μόνο όσους είχαν απολυτήριο πάνω από 17 και έκανε 5 τμήματα Α λυκείου. Έχω ακούσει διάφορα για καταπίεση και σχολείο-φυλακή, αλλά προτιμώ το οργανωμένο και αυστηρό σχολείο από ένα σχολείο-μπ........... (το κενό να συμπληρωθεί σαν άσκηση).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Αν την βρω τι παιρνω??(οχ,εδω ταιριαζει καλη απαντηση :P)
+1 για το σχολειο σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loobs

Νεοφερμένος

Η μελινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Και έλεος όλο κορίτσια σημαιοφόροι!!! Στο σχολείο μου για πρώτη φορά μετά 10 χρόνια θα έχουμε λέει αγόρι σημαιοφόρο και αυτό από σπόντα (η 1η φεύγει για άλλη πόλη).
.
αυτό δν ισχύει πάντα ξέρεις! σε εμάς, φέτος μοιράστηκαν τη σημαία ένα αγόρι κ ένα κορίτσι, ενώ πέρυσι την είχε αγόρι... στν δικιά μας τάξη του χρόνου, όμως, θα είμαστε κοριτσοπαρέα στη σημαία:P τουλάχιστον τα παιδιά της τρίτης! από τις άλλες τάξεις δν ξερω:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
αυτό δν ισχύει πάντα ξέρεις! σε εμάς, φέτος μοιράστηκαν τη σημαία ένα αγόρι κ ένα κορίτσι, ενώ πέρυσι την είχε αγόρι... στν δικιά μας τάξη του χρόνου, όμως, θα είμαστε κοριτσοπαρέα στη σημαία:P τουλάχιστον τα παιδιά της τρίτης! από τις άλλες τάξεις δν ξερω:hmm:
Στατιστικό είναι το θέμα. Σε μας στην Α από την εξάδα ήμουν το μόνο αγόρι. Στη Β ήταν και τα 6 κορίτσια (εγώ όπως κατάλαβες δεν ήμουν). Για του χρόνου στη Γ θα είμαι αγόρι σημαιοφόρος (και αυτό κατά λάθος) και κορίτσια παραστάτριες.
Η στατιστική λέει οτι γενικά τα κορίτσια στο σχολείο παίρνουν πιο μεγάλους βαθμούς από τα αγόρια γιατί έιναι πιο μελετηρές (πες το εσύ: και πιο ώριμες). Αυτό όμως έχω μάθει δεν ισχύει και στα πανεπιστήμια (εδώ ας μας πούνε οι φοιτητές).

Αν την βρω τι παιρνω??(οχ,εδω ταιριαζει καλη απαντηση :P)
Η σωστή λέξη είναι "μπάχαλο" (αν εσύ σκέφτηκες κάτι άλλο δεν φταίω εγώ). :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Η σωστή λέξη είναι "μπάχαλο" (αν εσύ σκέφτηκες κάτι άλλο δεν φταίω εγώ). :tongue:
Ουτε γω που καταλαβες οτι καταλαβα αλλο:tongue:
Περα απο την πλακα ,τα κοριτσια διαθετουν περισσοτερο "σημαιοφορικα" χαρακτηριστικα,κατι το οποιο δεν σημαινει απαραιτητα οτι οσα αγορια την αποκτουν...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Δία δεν έχεις πάει ακόμα πανεπιστήμιο. Οι φοιτητές είναι καλοί, αλλά οι καλύτεροι είναι πάντα γυναίκες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δία δεν έχεις πάει ακόμα πανεπιστήμιο. Οι φοιτητές είναι καλοί, αλλά οι καλύτεροι είναι πάντα γυναίκες :)
Νομίζω ότι και αυτό εξαρτάται από την σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Κατ'αρχας δεν ειμαστε πανεπιστημιο αλλα ειμαστε σε σχολειο το οποιο αντικατοπτριζει το πανεπιστημιο απο την στιγμη που οι μαθητες αργοτερα γινομαστε φοιτητες.
Κατα δευτερον και κατι τετοιο να συνεβαινε-δηλαδη να ηταν οι γυναικες φοιτητριες καλυτερες δεν σημαινει απαραιτητα τιποτα.Αποτελει μια απλη και τυχαια διαπιστωση.Το καθε φυλο εχει τα ιδιαιτερα χαρακτηριστικα του-αν και στην εποχη μας ειναι αδιανοητο να κανουμε τετοιους διαχορισμους ,παλιοτερα οκ.-τα οποια πρεπει με καταλληλο τροπο να αξιοποιηθουν για το καλο ολων.
Δεν ειχα σκοπο να θιξω κανεναν και τιποτα απλα ειχε γινει μια παρομοια συζητηση στην ταξη (20 κοριτσια 3 αγορια:P)και ημουν ετοιμος να πηδηχτω απο το παραθυρο με αυτα που ακουγα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrusa!

Νεοφερμένος

Η xrusa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
ωραιο αυτο Dias, γιατι να διαβάσω? Αφου θα με περάσετε!! Ακομα γελάω!!! Σε εμας α λυκειου απο 120 περιπου παιδια μειναν τα 20....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top