Ενδοσχολικές εξετάσεις Β' Λυκείου

loobs

Νεοφερμένος

Η μελινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Εμείς σήμερα άλγεβρα...
μας έβαλε 1ο θεμα αποδειξη εφ(α+β) κ κατι Σ-Λ
κ μετα απο ασκήσεις 2ο θέμα μια τριγωνομετρική να αποδείξουμε μια σχέση κ μετα να λύσουμε μια τριγων. εξίσωση [τα έλυσα για την πλάκα μου],
3ο θέμα ένα πολυώνυμο που είχε κατι α,β για συντελεστές και ζητούσε να τα βρούμε δίνοντάς μας ένα άλλο πολυώνυμο για διαιρέτη του πρώτου και το υπόλοιπο της διαίρεσης, αλλά δε θυμόμουν πώς να το λύσω γιατί ήταν δευτεροβάθμιος ο διαιρέτης οπότε δε μπορούσα να κάνω χόρνερ κ δεν θυμόμουν την Ευκλείδια... επίσης ζητούσε τα υπόλοιπα δύο διαιρέσεων με αυτό το πολυώνυμο που τα βρήκα με το θεώρημα του (χ-ρ) παράγοντα, επειδή οι δευτερες διαιρέσεις ήταν με πρωτοβάθμιο δ(χ), κ μετά με το ίδιο πολυώνυμο μια ανίσωση, που όμως για την ανίσωση μας έδινε τα α,β.
τελικά, έκανα το μισό πρώτο του ερώτημα [βρήκα τα υπόλοιπα, όχι τα α,β] κ λίγο από το δεύτερο γιατί παίζει λάθος σε πράξεις και δε μου έβγαινε η παραγοντοποίηση για να λύσω την ανίσωση...
τέταρτο θέμα 2 λογαριθμικές συναρτήσεις με ln που μέσα στο ln είχε εκθετικά, και μας ζητούσε πεδίο ορισμού, μετά να λύσουμε την εξίσωση f(x)=g(x) κ τελευταίο ερώτημα έμπλεκε πάλι τριγωνομετρία γιατί μας ζήτησε αντι για f(x)=g(x), f(συνx)=g(συνx.
τ τέταρτο το έλυσα τέλεια... υπολογίζω ένα 16,5 γιατί έχω λύσει μεγάλο κομμάτι του 3ου αλλά σαν έξυπνο παιδί που έιμαι έχασα 2 Σ-Λ:P
Συγχύστηκα σήμερα!! γι'αυτό και η λογοδιάρροια :clapup:
κ τώρα χαλαρά για ιστορία Τρίτη:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
εγώ έγραφα χημεία γενικής..τα απάντησα όλα εκτός απο μία άσκηση με οξέα τα οποία δεν έχουμε κάνει αλλά για κάποιο λόγο μας τα έβαλε :P
πρώτο θέμα σ-λ πολλ.επιλ. και αντιστοίχηση , 2ο ισομέρεια , 3ο η περιβόητη άσκηση με το οξύ που έκανα το πρώτο ερώτημα και έτσι χάνω μόνο τα δύο τελευταία 17 μόρια :( 4o κάυση και υπολογισμούς που το έπιασα όλο θαρρώ :P από το 5 και το 10 που έγραφα πάντα είναι άριστα για μένα ένα 16 :)
την τρίτη Φυσ.Γεν οπότε chill :P
Καλή Συνέχεια σε εσάς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
:wall: Ουχ!!! Νόμιζα ότι την Τρίτη δίνω μόνον Άλγεβρα και πριν λίγο έμαθα ότι δίνω ΚΑΙ Δίκαιο!!! Και μάλιστα είδα στο πρόγραμμα ότι καπάκι την Τετάρτη δίνω Θρησκευτικά!!! Άρα πάει το πολύ χαλαρό ΠΠΣΚΔ που νόμιζα ότι έχω!!! :knife:
:book: Αρχίζω να διαβάζω λοιπόν Δίκαιο. Έχουμε στην ύλη τα κεφάλαια 1-7. Τα ξεφύλλισα, φαίνονται ενδιαφέροντα και μάλλον όχι δύσκολα. Όμως θέλουν δουλειά για κάποιον σαν εμένα που όλο το χρόνο δεν ασχολήθηκε με το μάθημα και τώρα αποφάσισε να βρει το σωστό δρόμο. :angel:
:rtfm: Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι:
Ξέρει κάποιος ποια είναι η μορφή των θεμάτων στο Δίκαιο? :1eye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gina93

Νεοφερμένος

Η Τζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Eίναι δύο ομάδες! Στην Α' έχει ασκήσεις Σ-Λ,συμπλήρωσης κενών και ερωτήσης σύντομης ανάπτυξης.Στην Β' ομάδα ερωτήσεις ανάπτυξης και ίσως και κρίσης (ανάλογα τον καθηγητή). Καλή επιτυχία σου εύχομαι! Όντως είναι πολύ ενδιαφέρον μάθημα που σηκώνει πολύ συζήτηση καθώς βοηθάει και στην έκθεση οπότε εγώ δεν το παραμέλησα γιατί ότιδήποτε κοινωνικοπολιτικό θέμα με απασχολούσε το αναζητούσα εκεί! Εμείςν την Τρίτη γράφουμε μαθηματικά κατ. και πάμε χαλαρά! Αλλά μας έχουν αφήσει κενά σε αυτές τις 3 εβδομάδες οπότε μέχρι τις 18 Ιουνίου που τελειώνουμε με Θρησκευτικά( ο Θεός μαζί μας!) συνεχίζουμε δυναμικά!...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Eίναι δύο ομάδες! Στην Α' έχει ασκήσεις Σ-Λ,συμπλήρωσης κενών και ερωτήσης σύντομης ανάπτυξης.Στην Β' ομάδα ερωτήσεις ανάπτυξης και ίσως και κρίσης (ανάλογα τον καθηγητή). Καλή επιτυχία σου εύχομαι! Όντως είναι πολύ ενδιαφέρον μάθημα που σηκώνει πολύ συζήτηση καθώς βοηθάει και στην έκθεση οπότε εγώ δεν το παραμέλησα γιατί ότιδήποτε κοινωνικοπολιτικό θέμα με απασχολούσε το αναζητούσα εκεί! ............
Σ΄ευχαριστώ πολύ και για τις πληροφορίες και για τις ευχές (ανταποδίδω) και για το αίτημα. :)
Τελικά δεν είναι δύσκολο μάθημα, και πολύ ενδιαφέρον είναι και βγαίνει γρήγορα. Άρχισα να διαβάζω στις 7 η ώρα και ήδη μπαίνω στο 4ο κεφάλαιο. Κρατάω και σημειώσεις τα κυριώτερα σημεία για επανάληψη. Λέω να κάτσω ως τις 2 να το τελειώσω. (Μη χάσω και το αυριανό μου μπάνιο!!!). Πρέπει να είμαι πολύ ΧΧΧΧΧΧΧ που δεν ασχολήθηκα όλη τη χρονιά, αλλά βαριόμουνα την καθηγήτρια με την νανουριστική της φωνή. Την είχαμε και όλο 7ες ώρες οπότε καταλαβαίνεις... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gina93

Νεοφερμένος

Η Τζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Kαλό διάβασμα και καλό μπανάκι αύριο! 35 βαθμούς Κελσίου θα φθάσει ο υδράργυρος αύριο οπότε επιβάλλεται!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loobs

Νεοφερμένος

Η μελινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Σ΄ευχαριστώ πολύ και για τις πληροφορίες και για τις ευχές (ανταποδίδω) και για το αίτημα. :)
Τελικά δεν είναι δύσκολο μάθημα, και πολύ ενδιαφέρον είναι και βγαίνει γρήγορα. Άρχισα να διαβάζω στις 7 η ώρα και ήδη μπαίνω στο 4ο κεφάλαιο. Κρατάω και σημειώσεις τα κυριώτερα σημεία για επανάληψη. Λέω να κάτσω ως τις 2 να το τελειώσω. (Μη χάσω και το αυριανό μου μπάνιο!!!). Πρέπει να είμαι πολύ ΧΧΧΧΧΧΧ που δεν ασχολήθηκα όλη τη χρονιά, αλλά βαριόμουνα την καθηγήτρια με την νανουριστική της φωνή. Την είχαμε και όλο 7ες ώρες οπότε καταλαβαίνεις... :P
εγώ πάντως σε καταλαβαίνω απόλυτα!! είναι όμως κρίμα αυτό το μάθημα να χάνεται στη γενική παιδεία... είναι το πρώτο μάθημα στο οποίο κανείς δε δίνει σημασία! εγώ τις σπάνιες φορές που προσέχω βρίσκω πολύ ενδιαφέροντα αυτά που κάνουμε.. ευτυχώς η καθηγήτριά μας είναι πολύ χαλαρή και μας βάζει πάντα γελοία θέματα, και μας έχει δώσει και ελάχιστη ύλη... μόνο 11 παραγράφους [ουτε καν ολόκληρα κεφάλαια], από τις οποίες μας έχει σημειώσει SOS τις 5 κ μας έχει πει ξεκάθαρα ότι αυτές θα πέσουν..
αν σε βοηθάει, SOS μας έχει πει την παράγραφο 7.2.1 και 7.2.2 [φιλελευθερισμός, καπιταλισμός, σοσιαλισμός και κομμουνισμός] και τις 9.2, 10.2.1 και 10.2.2, τις οποίες όμως νομίζω δεν τις έχεις στην ύλη σου!:P
καλό διάβασμα ;) εγώ δίνω ιστορία και τώρα αποφάσισα να αρχίσω να διαβάζω... αλλά ΒΑΡΙΕΜΑΙ... ΤΟΣΟ πολύ!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πωω ρε παιδιά, 11 σελίδες και μόνο ένας έχει γράψει Λατινικά;; Του οποίου βέβαια του πέσανε κείμενα που δε τα κάναμε ποτέ, και δε τα' χουμε στην ύλη. :worry:
Τι τυχερή που είμαι -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
:D Τζίνα και Μελίνα, σας ευχαριστώ για τη συμπαράσταση. Έμεινα χθες ως τις 02:15 και τελείωσα το Δίκαιο και σήμερα πήγα το μπάνιο μου (με θαλάσιο σκι!!!). Απόψε δεν έχει διάβασμα. Θα κοιμηθώ νωρίς (λέμε τώρα!!). Αύριο το πρωί θα κοιτάξω λίγο Άλγεβρα και το απόγευμα θα κάνω επανάληψη στο Δίκαιο και κάποιες ερωτήσεις που θα μου στείλουν. Καλή συνέχεια και σε σας... :)
Υ.Γ. :P Λάουρα, λυπάμαι αλλά στα Λατινικά δεν μπορώ να σε βοηθήσω. Άμα θέλεις όμως στα Αρχαία στο άγνωστο ευχαρίστως: μαζί μου θα σου μείνει για πάντα άγνωστο. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
παιδιά να προτείνω κάτι? γιατί δε φτιάχνουμε ξεχωριστό θέμα για το κάθε μάθημα....για το τι μπήκε μιλάω....νομίζω ότι είναι πολύ καλύτερο....


εγώ αύριο γράφω θρησκευτικά και δε ξέρω την τύφλα μου...έχω τα μαθήματα : 1,4,6(σελ 55-56 μονο), 9,10,12(μόνο σελ 108,21,24,30,31,32,34,35(μόνο το α και το β)
εαν κάποιος έχει γράψει ή έχει σοσ ερωτήσεις, θα του ήμουν ευγνώμον αν με βοηθούσε! ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
επιτελους ανακυκλωθηκε και η ιστορια ........... :spasiklas:τα θεματα ηταν για να :wall: :mpinelik: .......πως τα καταφερνω παντα να γραφω 3ο κ 4ο θεμα ανετα και τα πρωτα να μην τα μπορω δεν ξερω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αντε παμε αυριο για κειμενα και αγγλικα!!!!!!!!!!!!!!:worry::look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
παιδιά να προτείνω κάτι? γιατί δε φτιάχνουμε ξεχωριστό θέμα για το κάθε μάθημα....για το τι μπήκε μιλάω....νομίζω ότι είναι πολύ καλύτερο....


Αυτό δε μπορεί να γίνει γιατί έτσι θα ανοίξουν χιλιάδες θέματα. Εξάλλου έχει γίνει ήδη η αρχή.:P


OntopiC:

Λατινικά σήμερα.
Από κείμενα πέσανε το 11 και το 13.
Μας είχε φράσεις ουσιαστικά και ρήματα να τα βάλουμε στον τύπο που ζητούσε, συντακτικό και μια ερώτηση εισαγωγής
Κλασσικά πράματα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Έγραψα σήμερα Άλγεβρα (όλα Ο.Κ.) και Δίκαιο (μάλλον πολύ καλά).
Αύριο γράφω Θρησκευτικά. Ύλη λέει: 1-3, 5-7, 9-13, 30-35. Δεν έχω ιδέα τι λένε. Το βιβλίο το είχα χάσει από τον Οκτώβριο και σήμερα μου δώσανε καινούργιο. Κάθε βοήθεια για SOS δεκτή με χαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
Έμεις σήμερα γράψαμε αρχαία γενικής. Απο μετάφραση είχε τους στίχους 635 μέχρι 644. Είχε δυο ερωτήσεις σχετικά με το κείμενο. Απο εισαγωγή μας έβαλε να γράψουμε τα κατα ποσόν και τα κατα ποιόν μέρη, και γιατι η Αντιγόνη ειναι τραγικό πρόσωπο(σελ.15). Ειχε δυο ασκήσεισ συντακτικού(η μια μας έδινε λέξεις απο το κείμενο να τις χαρακτηρίσουμε, και η δεύτερη μας έδινε δυο προτάσεις να τις χαρακτηρίσουμε και αυτές.). Είχε και δυο ασκήσεις γραμματικής( η μία να γράψουμε τη γενική και δοτική ενικού και πληθυντικού του πάτερ,και η δεύτερη να αντικαταστησουμέ χρονικά το έχων). Καί τέλος απο λεξιλογικά ειχε μια άσκηση να συμπληρώσουμε τα κενά με σύνδετα του φέρω-φέρομαι, και είχε λέξεις στα αρχαία να γράψουμε απο αυτές παράγωγες στα νέα ελληνικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenbias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lenbias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Γράψαμε φυσική κατ σήμερα.Μας γ@μησε πολύ δύσκολα τα θέματα.Ειδικά το 2 και λίγο το 4.Πρέπει να έχω γράψει γύρω στο 16 ίσως και λίγο πιο πάνω.Αύριο γράφω έκθεση και την παρασκευή χημεία γεν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rock93panos

Νεοφερμένος

Ο rock93panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
εγω εχω 10 να διαβασω συν 1 λογοτεχνικο βιβλιο...μαζι δινουμε τα κειμενα νεοελληνικησ λογοτεχνιασ και την εκφραση εκθεση σε μια εξεταση(κυπρο)
το κειμενο που ειπα πριν ειναι τ Γ.Μπεράτη το πλατυ ποταμι σελ.334..
ανω δν πρζ... καλη επιτυχια σε ολουσ!!:)
Ναι ρε παιδια το εχοθμε κανει και εμεισ αυτο το κειμενο...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
έγραφα σήμερα φυσ γεν πολύ εύκολα ;) κλασσικα σ-λ πολλ επιλ και αιτιολογησης άσκηση με αντιστάτες και μαγν πεδίο ένα κυκλικό ρευμ αγωγό και με σημ φορτία..Η αλήθεια είναι ότι στο 3ο θέμα αυτό με τα φορτία χρειάστηκε να βάλω λίγο το μυαλό μου να δουλέψει για να την λύσω :P
έχασα ενα Σ-Λ γιατί στον τύπο της δυν ενεργ δεν έχει απόλυτο....δεν το είδα γ@μώτο :'(
αύριο δίκαιο τα έχω κάνει όλα μια ανάγνωση και όλα οκ :P
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Για να μην έχετε αγωνία έγραψα σήμερα θρησκευτικά και μάλλον πρέπει να πήγα καλά. Μη με ρωτήσετε τι μας έβαλε. Έκανα delete στο μυαλό μου αμέσως μόλις βγήκα από την αίθουσα. Συνεχίζω χαλαρά την Παρασκευή με Χημεία γενικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Σε δικαιολογώ απόλυτα!! Ο δικός μας καθηγητής μας έβαλε 18 μαθήματα για τις εξετάσεις στα Θρησκευτικά!
Και η πλάκα είναι ότι το βιβλίο δεν το ανοίγαμε και δεν μας εξέταζε καν από αυτό! Ο άνθρωπος είναι τόσο συντηρητικός και οπισθοδρομικός!!!
Αύριο Αντιγονάρα με κέφια τρελάααααααααα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanie

Νεοφερμένος

Η Στεφανία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εμεις γραψαμε κειμενα σημερα κ μας εβαλε ρωμιοσυνη!οτι ν ναι εγραψε ο καθενας.Ο αλλος εγραφε γ τον ηρακλη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top