Ενδιαφέρουσες σχολές της Θεωρητικής

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ναι, εννοείτε πως θα το ψάξω.
Όλο και κάτι θα έχει αλλά είναι η μόνη σχολή που μου αρέσει από αυτέ που βρήκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Τι θα λέγατε για Θεατρολογία;

Εγώ για αυτή τη σχολή ενδιαφέρομαι....Θα μου πείτε είναι λιγάκι νωρίς για να ξέρω, αλλα....

Ένστικτο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina..

Νεοφερμένος

Η christina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παντως και η φιλοσοφια ειναι αρκετα ενδιαφερον.................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.

aristidis

Νεοφερμένος

Ο aristidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
γεια σας!!!!!!απο θεωριτικη σε ποιες σχολες περνας???????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
1ου πεδίου...(φιλολογιες,ψυχολογιες,παιδαγωγικα,δημοσιογραφια κ αλλα) και αν παρεις βιολογια στα παραιατρικα του 3ου πεδιου(νοσηλευτικη,βοηθος ακτινολογου κλπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alkinoos

Νεοφερμένος

Ο Alkinoos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
παιδιά μην τρελαινομαστε και μην λεμε οτι η ψυχολογία παρέχει επαγγελματικη απο κατασταση και οτι στα σχολεια ολο και αυξάνονται οι ψυχολογοι....αυτο συμβαίνει μονο στα σχολεια της αθηνας και της θεσσαλονικης...στην επαρχία δεν υπαρχει περίπτωση να τοποθετηθουν ψυχολογοι στις σχολικες μοναδες για τον απλουστερο λογο οτι ζουμε στην Ελλαδα και ξερουμε πως ειναι τα πραγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
παιδιά μην τρελαινομαστε και μην λεμε οτι η ψυχολογία παρέχει επαγγελματικη απο κατασταση και οτι στα σχολεια ολο και αυξάνονται οι ψυχολογοι....αυτο συμβαίνει μονο στα σχολεια της αθηνας και της θεσσαλονικης...στην επαρχία δεν υπαρχει περίπτωση να τοποθετηθουν ψυχολογοι στις σχολικες μοναδες για τον απλουστερο λογο οτι ζουμε στην Ελλαδα και ξερουμε πως ειναι τα πραγματα...
Υπαρχουν ψυχολογοι στα δημοσια σχολεια??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

constantinepap

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
μηπως γνωριζει κανενας ποσο ειναι η στρατιωτικη νομικη????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αργυρω

Νεοφερμένος

Η Αργυρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Επανομή (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσηςςςςς.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσηςςςςς.....:)

και εγω κατι παρομοιο θελω..αλλα λεω για προσχολικη εκπαιδευση..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

missdenim

Νεοφερμένος

Η natassoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Υπαρχουν ψυχολογοι στα δημοσια σχολεια??:hmm:

ναι!!...εμεις στο γυμνασιο ειχαμε...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiger

Νεοφερμένος

Η tiger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
1ου πεδίου...(φιλολογιες,ψυχολογιες,παιδαγωγικα,δημοσιογραφια κ αλλα) και αν παρεις βιολογια στα παραιατρικα του 3ου πεδιου(νοσηλευτικη,βοηθος ακτινολογου κλπ)
Στα μαθηματα(βιοχημεια,βιοφυσικη κτλ) των σχολων του 3ου πεδιου θα εχουμε προβλημα οσοι ειμαστε απο θεωρητικη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mika kokoy

Νεοφερμένος

Η mika kokoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ναι ρε... Why not?



ναι πως!!! στα σχολεία μήπως που πρέπει να υπάρχει ένας????(άσχετα που δεν γίνεται).εκτοσ και άμα θέλεισ να ανοίξεισ δικό σου γραφείο.

Υπάρχει και η αγγλική φιλολογια, η δημοσιογραφία κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@reti

Νεοφερμένος

Η Αρετή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
μηπως γνωριζει κανενας ποσο ειναι η στρατιωτικη νομικη????

Σίγουρα έχει πάνω από 19.000 μόρια..Εγώ που θέλω να περάσω Στρατιωτική Ψυχολογία είχε φέτος 19.256 μόρια...Κάτι ανάλογο φαντάζομαι θα είναι και στη Νομική..που δεν είναι ακριβώς νομική..έχει να κάνει με τη διπλωματία νομίζω..δεν είμαι σίγουρη...ααα και στην Ελλάδα μπάινουν το πολύ 10 άτομα κάθε χρόνο σε αυτην την σχολή...Σκέψου το....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dancing_spirit

Νεοφερμένος

Η dancing_spirit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Σίγουρα έχει πάνω από 19.000 μόρια..Εγώ που θέλω να περάσω Στρατιωτική Ψυχολογία είχε φέτος 19.256 μόρια...Κάτι ανάλογο φαντάζομαι θα είναι και στη Νομική..που δεν είναι ακριβώς νομική..έχει να κάνει με τη διπλωματία νομίζω..δεν είμαι σίγουρη...ααα και στην Ελλάδα μπάινουν το πολύ 10 άτομα κάθε χρόνο σε αυτην την σχολή...Σκέψου το....:)

ναι ωραια η στρατιωτικη νομικη και η ψυχολογια αλλα και τα παιδαγωγικα....:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Εγώ στο παιδαγωγικό μπορώ να πω ότι δεν ξετρελάθηκα με τα μαθήματα,ίσως ειναι αρχη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Εγώ στο παιδαγωγικό μπορώ να πω ότι δεν ξετρελάθηκα με τα μαθήματα,ίσως ειναι αρχη..
Ξερω οτι ειναι σχετικα ευκολη σχολη παντως,αληθευει αυτο? =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top