Ενδιαφέρεται ή αδιαφορεί;

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Μα τι κακία, εδώ μιλάμε για ανθρώπινο πόνο:P.

Συμφωνώ συνάδελφε. Τόση ενέργεια που κατανάλωσε, θα είχε ρίξει 10. Και δε θα ήταν πλατωνικό. Εδώ μιλάμε για ιδεαλισμό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
κακιες... συζητηση κανουμε.. αμα δε θελετε δε συμμετέχετε.. Δε σας αναγκασε κανεις... οποις θελει μπορει να προτινει κατι ή να πει την αποψη του.. αλλα οχι και να με δουλεύετε..

Ε, εντάξει, εδώ που τα λέμε, το ζητάς κι εσύ το δουλεματάκι σου με όλα αυτά.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Συμφωνώ συνάδελφε. Τόση ενέργεια που κατανάλωσε, θα είχε ρίξει 10. Και δε θα ήταν πλατωνικό. Εδώ μιλάμε για ιδεαλισμό. :P

:lol:, και τις 10 μαζί;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το νινί, το νινί, το νινί σέρνει καράβι

Και μετά σου λένε η Βέρα Λάμπρου δεν έχει πει σοφά λόγια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
κακιες... συζητηση κανουμε.. αμα δε θελετε δε συμμετέχετε.. Δε σας αναγκασε κανεις... οποις θελει μπορει να προτινει κατι ή να πει την αποψη του.. αλλα οχι και να με δουλεύετε..
Να σε κανουμε να συνελθεις προσπαθουμε.Δε νομιζεις οτι το εχεις παρακανει;;Ειναι πολυ ομορφο που εχεις τοσο αγνα αισθηματα για το κοριτσι,αλλα εχεις χασει την αξιοπρεπεια και τον αυτοσεβασμο σου.Φαινεσαι πολυ γλυκος και ευαισθητος ανθρωπος.Μην αναλωνεσαι με καποια που δε δινει δεκαρα για σενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

psilos1975

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο psilos1975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
εχω διαβασει ολο το νημα απο την αρχη! λοιπον...

το αποτελεσμα ειναι οτι ο εγωισμος του δεν τον αφηνει να συνεχισει να παει παραπερα

αν γυρνουσε αυτη και επεφτε στα ποδια του υστερα απο αυτο που εχει προκαλεσει ο ιδιος στον εαυτο του
(και να γνωριζεις φιλες μου εισαι και μικρος εσυ το εχει ςπροκαλεσει στον εαυτο σου ξερετε πως θα της φεροτανε ...σαν το ανεκδοτο με αει εσυ και ο ...γρυλος σου!!!!

ηθελα να ξερα την ενεργεια πουη εχει διαθεσει για την κοπελια...αν την ειχες διαθεσει για το διαβασμα τουλαχιστον θα εβγαινε και καπου!!!


φιλικα στα λεω ΞΥΠΝΑ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Margaritisole

Νεοφερμένος

Ο Μαργαρίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Να σε κανουμε να συνελθεις προσπαθουμε.Δε νομιζεις οτι το εχεις παρακανει;;Ειναι πολυ ομορφο που εχεις τοσο αγνα αισθηματα για το κοριτσι,αλλα εχεις χασει την αξιοπρεπεια και τον αυτοσεβασμο σου.Φαινεσαι πολυ γλυκος και ευαισθητος ανθρωπος.Μην αναλωνεσαι με καποια που δε δινει δεκαρα για σενα.

Δίκιο έχεις. Έχει παραγίνει το θέμα. Καλά θα είναι να δει τι θα κάνει τώρα, να την πει ότι την γουστάρει και θα σχετικά, να πάρει την απάντηση της δηλαδή ναι ή όχι εάν θέλει να τα φτιάξει μαζί του και να από εκεί και πέρα να πάρει τις αποφάσεις του και να συνεχίσει! Γιατί στην τελική δεν είναι και το καλύτερο να χάνεις την αξιοπρέπεια και τον αυτοσεβασμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
το θεμα μπορει να θεωρειται ληξαν.. ειχε τα γενεθλια σημερα.. της εστειλα με το που αλλαξε η ημερα λουλουδια και ενα τηλεφωνο δε πειρε να πει ευχαριστω.. εστειλε ενα μηνυμα (σε ευχαριστω πολυ για τα λουλουδια).. δε μπορω να επικοινωνησω μαζι της, δε μου απανταει στα μηνυματα, δεν εχω και καρτα να την παρω... δε θα κυνηγησω αλλο.. φτανει πια.. μετα απο αυτο το τελευταιο δε νομιζω πλεον οτι πολυενδιαφερεται καν φιλη μου να μεινει (κατι που δε το θελω). Οποτε εγω απο τη μερια μου οτι μπορουσα να κανω το εκανα.. Τωρα αμα θελει επικοινωνει αυτη.. και αμα το κανει.. θα της μιλισω ξεκαθαρα.. στα ισα.. χωρις να το φερω γυρο-γυρο... Μπαμ και κατω.. Θα την στριμώξω να τα πει ολα.. τελειωσε.. δε μπορω να παιζω αλλο το καλο παιδι (που ειμαι).. φτανει.. Η συμπεριφορα της δε μου αρεσε καθολου.. Δε μπορω να καταλαβω τι εγινε και γιατι εγιναν ετσι τα πραγματα.. ειμασταν πολυ καλα και σαν φιλοι και οσο εγινε αυτο που εγινε μεταξυ μας.. Εκει που ηταν ολα καλα τωρα εινα ΣΚΑΤΑ!!! αντε να δω τωρα πως θα ειμαστε στη σχολη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
το θεμα μπορει να θεωρειται ληξαν.. ειχε τα γενεθλια σημερα.. της εστειλα με το που αλλαξε η ημερα λουλουδια και ενα τηλεφωνο δε πειρε να πει ευχαριστω.. εστειλε ενα μηνυμα (σε ευχαριστω πολυ για τα λουλουδια).. δε μπορω να επικοινωνησω μαζι της, δε μου απανταει στα μηνυματα, δεν εχω και καρτα να την παρω... δε θα κυνηγησω αλλο.. φτανει πια.. μετα απο αυτο το τελευταιο δε νομιζω πλεον οτι πολυενδιαφερεται καν φιλη μου να μεινει (κατι που δε το θελω). Οποτε εγω απο τη μερια μου οτι μπορουσα να κανω το εκανα.. Τωρα αμα θελει επικοινωνει αυτη.. και αμα το κανει.. θα της μιλισω ξεκαθαρα.. στα ισα.. χωρις να το φερω γυρο-γυρο... Μπαμ και κατω.. Θα την στριμώξω να τα πει ολα.. τελειωσε.. δε μπορω να παιζω αλλο το καλο παιδι (που ειμαι).. φτανει.. Η συμπεριφορα της δε μου αρεσε καθολου.. Δε μπορω να καταλαβω τι εγινε και γιατι εγιναν ετσι τα πραγματα.. ειμασταν πολυ καλα και σαν φιλοι και οσο εγινε αυτο που εγινε μεταξυ μας.. Εκει που ηταν ολα καλα τωρα εινα ΣΚΑΤΑ!!! αντε να δω τωρα πως θα ειμαστε στη σχολη..
Χαίρομαι που κατάλαβες μόνος σου επιτέλους πως δεν αξίζει πλέον!! Με τόσο διαρκές φτύσιμο που έχεις φάει εξαιτίας της είναι ηλίου φαεινότερο ότι δεν νοιάζεται για τα αισθήματά σου. :) Βρες κάποια που θα αξίζει το κυνηγητό! ;)

Απλά μην το αφήσεις να σε πάρει από κάτω οκ? :hug: Μπόρα ήταν και πέρασε! :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Margaritisole

Νεοφερμένος

Ο Μαργαρίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
το θεμα μπορει να θεωρειται ληξαν.. ειχε τα γενεθλια σημερα.. της εστειλα με το που αλλαξε η ημερα λουλουδια και ενα τηλεφωνο δε πειρε να πει ευχαριστω.. εστειλε ενα μηνυμα (σε ευχαριστω πολυ για τα λουλουδια).. δε μπορω να επικοινωνησω μαζι της, δε μου απανταει στα μηνυματα, δεν εχω και καρτα να την παρω... δε θα κυνηγησω αλλο.. φτανει πια.. μετα απο αυτο το τελευταιο δε νομιζω πλεον οτι πολυενδιαφερεται καν φιλη μου να μεινει (κατι που δε το θελω). Οποτε εγω απο τη μερια μου οτι μπορουσα να κανω το εκανα.. Τωρα αμα θελει επικοινωνει αυτη.. και αμα το κανει.. θα της μιλισω ξεκαθαρα.. στα ισα.. χωρις να το φερω γυρο-γυρο... Μπαμ και κατω.. Θα την στριμώξω να τα πει ολα.. τελειωσε.. δε μπορω να παιζω αλλο το καλο παιδι (που ειμαι).. φτανει.. Η συμπεριφορα της δε μου αρεσε καθολου.. Δε μπορω να καταλαβω τι εγινε και γιατι εγιναν ετσι τα πραγματα.. ειμασταν πολυ καλα και σαν φιλοι και οσο εγινε αυτο που εγινε μεταξυ μας.. Εκει που ηταν ολα καλα τωρα εινα ΣΚΑΤΑ!!! αντε να δω τωρα πως θα ειμαστε στη σχολη..

Ωραίος. Από εκεί και πέρα συνεχίζεις, πλέον μην είσαι σκυλάκι κανενός και κάνε αυτό που θέλεις. Δηλαδή εάν γουστάρεις μία δεν θα κάθεσαι, της τα ρίχνεις. Να ξέρεις τι γίνεται, η τα φτιάχνεις μαζί της ή σου λέει όχι. Μην ξανακάνεις τα ίδια πράγματα και χάνεις άδικα τον καιρό σου! :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Ρε,σαν σαπουνόπερα έχει γίνει αυτό το thread.Ακόμα και εγώ που είμαι γνωστός μουνόδουλος και αγαπούλης μέχρι αηδίας,τέτοια ξεφτιλίκια δεν τα κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
αφου εληξε το θεμα γιατι το συνεχιζουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ενδιαφέρεται, απλά το παίζει δύσκολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Ενδιαφέρεται, απλά το παίζει δύσκολη.

οι γνωμες ειναι 50-50... αλλα μαλλον κερδιζει το ποσοστο που λεει οτι δεν ενδιαφερεται.. αν και εγω θα το ξεκαθαρισω οταν μιλησω μαζι της.. γιατι να το παιζει δυσκολη.. οταν ενδιαφερεσαι για κατι το αρπαζεις χωρις 2η σκεψη... αλλα μιλαω εγω? που οταν μου εδωσε την ευκαιρια μου εκανα μαλακιες και το επεζα χαλαρος και την εγραφα... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psilos1975

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο psilos1975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
ρε φιλαρακι ελεως πια ξεκολα η μονη γυναικα ειναι στον κοσμο δηλαδη....ημαρτον!!! λιγη αυτοπεποιθηση ..τιποτα καθολου??? λιγη αξιοπρεπεια??


ηθελα να ξερα κανενας admin δεν υπαρχει να το κλειδωσει το ριμαδι το νημα?

ουτε τολμη και γοητεια να διαβαζαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top