Ενδιαφέρεται ή αδιαφορεί;

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Ακόμα με τηλέφωνα και μηνύματα παλεύεις; Τράβα πιάστην απο κοντά, άντε βγείτε ένα ραντεβού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Για αυτους που δε το ξερουν να σας πω οτι δε βρισκομαστε στην ιδια πολη... το μονο που μπορω να κανω ειναι να επικοινωνω με τηλεφωνα.. Τωρα που θα γυρησει αρχες Σεπτεμβρη θα τα πουμε και απο κοντα (επιτελους).. Το μονο σιγουρο ειναι οτι χαρηκε, εντυποσιαστηκε, ξαφνιαστηκε που της εστελα τον αρκουδο που λεγαμε και ολα απο κει και περα ηταν μια χαρα... Μιλουσαμε ωραια και καλα και πλεον ηξερα οτι ξερει τι ακριβως θελω.. Ομως ελα που ξαφνικα χαλασε το τηλεφωνω της για 2η φορα (το επιβεβαιωσα).. Και εκει που ηταν ολα μελι-γαλα φτου και παλι απο την αρχη.. Παντα γινοταν ετσι απο τη στιγμη που εφυγα απο τη πολη που ειμασταν για δουλεια.. Ενω ολα ήταν μια χαρα, κατι γινοταν και χαναμε επαφη και καθε φορα που ελεγα "φτανει πια" με επερνε τηλ λεγαμε 2-3 κουβεντες (για μας) και παλι να που κολλουσα.. υστερα παλι χαναμε επαφες..

μια φιλη που δουλευει μαζι της μου ειπε οτι δε χρειαζεται να ανυσηχω.. δε παιζει τιποτα με αλλονα και ο μονος λογος που χανουμε επαφες ειναι η ελλειψη χρονου... γιατι οντος δουλευουμε πολλες ωρες (12-13) .. Εκει πονταρω εγω.. οτι ειναι μονη.. αν επαιζε τπτ αλλο θα το ειχα μαθει και θα τα ειχα παρατησει..

τωρα πιστευω πως δεν αξιζει να τα παρατησω τωρα που εμειναν 10 μερες.. τοση υπομονη εκανα.. ελπιζω τουλαχιστον να αξιζει..

Μην τους ακούς. Απλά δεν είναι σαν τις άλλες. Θέλει πιο πολύ κυνήγι.

ποσο πια?? πως να της αποδειξω οτι εγω ειμαι "ο πρίγκηπας στο ασπρο αλογο" ??? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
ποσο πια?? πως να της αποδειξω οτι εγω ειμαι "ο πρίγκηπας στο ασπρο αλογο" ??? :)

Αν της αρεσουν οι πριγκιπες,τα αλογα,οι βασιλισσες και τα παραμυθια θα την κυνηγας για ποοολυυυυ καιρο ακομα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ποσο πια?? πως να της αποδειξω οτι εγω ειμαι "ο πρίγκηπας στο ασπρο αλογο" ??? :)

Αγόρασε άλογο (κατά προτίμηση άσπρο) και πήγεναι μια βόλτα από ένα μαγαζί για καρναβάλια.



Seriously now. Ρώτα την στα ίσια αν ενδιαφέρεται ακόμα και απ'το τηλέφωνο. Θα γλιτώσεις πολύ κόπο και χρόνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
εγω παντως πιστευω,χωρις να θελω να σε απογοητευσω,αν ενδιαφεροταν πραγματικα θα στο ειχε πει τοσο καιρο...δεν βαρεθηκες τοσο καιρο να την κυνηγας?? εγω παντως αν μου τα εκανε καποιος αυτο σιγα μην ετρεχα πισω του τοσο καιρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χριστίνα μπορεί απλά η κοπέλα να είναι υπερβολικά ντροπαλή ή ανασφαλής ή οτιδήποτε. Αν δε τη ρωτήσει ευθέως δε πρόκειται να μάθει ποτέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ποσο πια?? πως να της αποδειξω οτι εγω ειμαι "ο πρίγκηπας στο ασπρο αλογο" ??? :)

Δεν έχω διαβάσει όλη σου την ιστορία αλλά ακόμα δεν κατάλαβες πως οι γυναίκες έπαψαν να περιμένουν το άσπρο άλογο και αγόρασαν γαιδούρια?

Πάρ'την τηλέφωνο και ρώτα την ξεκάθαρα ό,τι θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psilos1975

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο psilos1975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
ΑΠΟΡΩ ....
χανεις χρονο σε κατι που δειχνει ατοπο!!!

αργοτερα θα σκεφτεσε οτι διχως αλλο εχασες χρονο για χαζομαρες και θα γελας!

τουλαχιστον η δικη μου εμπειρια σε τετοιες καταστασεις αυτο εχει δειξει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
εγω παντως πιστευω,χωρις να θελω να σε απογοητευσω,αν ενδιαφεροταν πραγματικα θα στο ειχε πει τοσο καιρο...δεν βαρεθηκες τοσο καιρο να την κυνηγας?? εγω παντως αν μου τα εκανε καποιος αυτο σιγα μην ετρεχα πισω του τοσο καιρο!

κοιτα.. τη πρωτη φορα που της μιλησα μου ειπε οτι εχουμε παει για δουλεια εκει. Και της φανηκε περιεργο που της το ειπα μολις πηγαμε εκει ενω της ειπα οτι την ηθελα πολυ καιρο.. μου ειπε οτι με βλεπει σαν φιλο (αλλα μαλλον το ελεγε για να με αποφυγει.. γιατι δε της φερθηκα σωστα και της εδωσα λαθος εντυπωση (οτι την ηθελα μονο για το σεξ))
Μετα οταν εφυγα απο εκει και της μιλησα μου ειπε οτι περνουσε καλα μαζι μου απλος ακρη δε θα βγαλω τωρα μαζι της γιατι εγιναν πραγματα (στη δουλεια) που την αναστατωσαν πολυ. Μου προτεινε να συνεχισουμε να μιλαμε και να εχουμε επαφες απο το τηλεφωνω μεχρι να γυρισει.. και μετα το συζηταμε απο κοντα..
Μετα επειδη δεν ειμουν υπομονετικος εκανα μια επιπολεοτητα, θυμωσε αλλα τη διορθωσα στελνωντας εναν αρκουδο και καλα για συγνωμη.. Της αρεσε, χαρηκε και μιλουσαμε μια χαρα απο τοτε. Εγω της ανεφαιρα μετα οτι δε προκειται να της ξαναμιλησω για "εμας" μεχρι να επιστρεψει και οτι εχω πολλα να της πω απο κοντα. Μου ειπε ετσι με ενα υφος (ναζι), ξερεται πονηρο) οτι ενταξι, ειναι καλυτερα απο κοντα... Μιλησαμε μετα απο αυτο το γεγονος κανα 2 φορες "φιλικα" και μετα χαλασε το τηλ της..

Με ολο αυτο θελω να σου πω οτι αν ηταν δε θα το συνεχιζε.. θα το σταματουσε καπου... η θα μου ελεγε καλυτερα να μη μιλαμε απο το "εγω περνουσα καλα μαζι σου" και "ας το συνεχισουμε εστι και οπου μας βγαλει"
Εξαλλου με επερνε και αυτη τηλεφωνω.. οχι μονο εγω.. εγω βεβαια θα κανω τωρα μια κινιση για τα γενεθλια της, που ειναι και σε καλο timing.. 5 μερες προτου γυρισει.. Οποτε δεν εχει νοημα να την παρω τωρα τηλεφωνω.. Περιμενω.. δεν εχω κατι να χασω πλεον.. οτι εχασα το εχασα 2 μηνες τωρα που τη κινηγαω (βασικα το μισο μηνα με κινηγουσε αυτη)..

Χριστίνα μπορεί απλά η κοπέλα να είναι υπερβολικά ντροπαλή ή ανασφαλής ή οτιδήποτε. Αν δε τη ρωτήσει ευθέως δε πρόκειται να μάθει ποτέ

γιαυτο και περιμενω να γυρισει.. οταν κοιτας στον αλλον στα ματια δε μπορει να σου πει ψεματα. (οπως εκανε οταν της μιλησα την 1η φορα (μαλλον))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
κοιτα.. τη πρωτη φορα που της μιλησα μου ειπε οτι εχουμε παει για δουλεια εκει. Και της φανηκε περιεργο που της το ειπα μολις πηγαμε εκει ενω της ειπα οτι την ηθελα πολυ καιρο.. μου ειπε οτι με βλεπει σαν φιλο (αλλα μαλλον το ελεγε για να με αποφυγει.. γιατι δε της φερθηκα σωστα και της εδωσα λαθος εντυπωση (οτι την ηθελα μονο για το σεξ))
Μετα οταν εφυγα απο εκει και της μιλησα μου ειπε οτι περνουσε καλα μαζι μου απλος ακρη δε θα βγαλω τωρα μαζι της γιατι εγιναν πραγματα (στη δουλεια) που την αναστατωσαν πολυ. Μου προτεινε να συνεχισουμε να μιλαμε και να εχουμε επαφες απο το τηλεφωνω μεχρι να γυρισει.. και μετα το συζηταμε απο κοντα..
Μετα επειδη δεν ειμουν υπομονετικος εκανα μια επιπολεοτητα, θυμωσε αλλα τη διορθωσα στελνωντας εναν αρκουδο και καλα για συγνωμη.. Της αρεσε, χαρηκε και μιλουσαμε μια χαρα απο τοτε. Εγω της ανεφαιρα μετα οτι δε προκειται να της ξαναμιλησω για "εμας" μεχρι να επιστρεψει και οτι εχω πολλα να της πω απο κοντα. Μου ειπε ετσι με ενα υφος (ναζι), ξερεται πονηρο) οτι ενταξι, ειναι καλυτερα απο κοντα... Μιλησαμε μετα απο αυτο το γεγονος κανα 2 φορες "φιλικα" και μετα χαλασε το τηλ της..

Με ολο αυτο θελω να σου πω οτι αν ηταν δε θα το συνεχιζε.. θα το σταματουσε καπου... η θα μου ελεγε καλυτερα να μη μιλαμε απο το "εγω περνουσα καλα μαζι σου" και "ας το συνεχισουμε εστι και οπου μας βγαλει"
Εξαλλου με επερνε και αυτη τηλεφωνω.. οχι μονο εγω.. εγω βεβαια θα κανω τωρα μια κινιση για τα γενεθλια της, που ειναι και σε καλο timing.. 5 μερες προτου γυρισει.. Οποτε δεν εχει νοημα να την παρω τωρα τηλεφωνω.. Περιμενω.. δεν εχω κατι να χασω πλεον.. οτι εχασα το εχασα 2 μηνες τωρα που τη κινηγαω (βασικα το μισο μηνα με κινηγουσε αυτη)..

Βασικά κατά 99% δεν σε βλέπει ερωτικά. Ίσως δεν της αρέσεις και δεν στο λέει μες τα μούτρα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Yunus,

Όσο πιο γρήγορα καταλάβεις ότι τα κοριτσάκια δεν είναι τόσο γλυκά και αθώα, αλλά αντιθέτως το αγαπημένο τους παιχνίδι είναι τα αγοράκια, καθώς οι μπάρμπι είναι παρωχημένες, τόσο το καλύτερο για σένα.

αρχηκα και για μισο μηνα που ηταν κολλιτσίδα δε με εβλεπε?? αμα το χειριζομουν αλλιως θα την ειχα ρηξει στο κρεβατι.. αλλα δεν ειναι αυτο το ζητουμενο..
1. Η μαγεία των παραμορφωτικών καθρεπτών είναι ότι ο καθένας βλέπει ότι αυτός θέλει.
2. Και ποιο είναι το ζητούμενο; Η ανταλλαγή φαιάς ουσίας; Κι εγώ που νόμιζα ότι ήταν η ανταλλαγή υγρών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Βασικά κατά 99% δεν σε βλέπει ερωτικά. Ίσως δεν της αρέσεις και δεν στο λέει μες τα μούτρα σου.

αρχηκα και για μισο μηνα που ηταν κολλιτσίδα δε με εβλεπε?? αμα το χειριζομουν αλλιως θα μπορουσα να την ειχα ρηξει στο κρεβατι.. αλλα δεν ειναι αυτο το ζητουμενο..
παντος ειναι ατομο που λεει αυτο που θελει να πει οσο και να σε πληγωσει!! :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
σημερα της εστειλα ενα μηνυμα που μαλλον θα τη τσουξει λιγο..οποτε θα αναγκαστει να μου πει αν γουσταρει να μιλαμε και νιωθει κατι για μενα..
Ελπιζω να εχουμε μια εξέλιξη να σταματησει το μαρτηριο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
με πηρε τελικα τηλ σημερα τα μεσανυχτα... μιλησαμε λιγο.. αλλα εγω ημουν απο τον υπνο και ελεγα ακυρα.. ειπε θα με παρει και σημερα τηλεφωνο να μιλησουμε.. αντε να δουμε.. :)
δικαιολογηθηκε παντος για το τηλεφωνο αλλα δε ξερω αν με επεισε.. μου ειπε οτι ειδε το μηνυμα που εστειλα και ειπε οτι το τηλεφωνο της ηταν χαλασμενο και δε μπορουσε να δει τηλεφωνα και μηνυματα... και οτι το εφτιαξε μολις.. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hakuna matata23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η hakuna matata23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
μωρε ανθρωπε!:Dακομα εδω εισαι συ και γραφεις για την γκομενα?για γαμο θα την παρεις και το φιλοσοφεις τοσο πολυ??
αιντε τωρα που ειναι και καλοκαιρι βρες καμια αλλη!δεν βαρεθηκες ακομα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Βασικά κατά 99% δεν σε βλέπει ερωτικά. Ίσως δεν της αρέσεις και δεν στο λέει μες τα μούτρα σου.

σορρυ ρε συ,αλλα και εγω αυτο με τη σοζι πιστευω.και εγω οταν δεν μπορουσα να το πω face to face το γυρνοφερνα απο δω και απο κει μπας και το καταλαβει απο μονος του :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psilos1975

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο psilos1975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
βασικά λίγη αξιοπρέπεια δεν έχεις... ήμαρτον πια! η μόνη στον κοσμο ειναι ?

ασχολησου με κατι αλλο καλυτερα και αλλοι ερωτευθηκαμε αλλα με τα απο τοσο φτυσιμο προχωρησαμε

δεξου το και προχωρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
με πηρε τελικα τηλ σημερα τα μεσανυχτα... μιλησαμε λιγο.. αλλα εγω ημουν απο τον υπνο και ελεγα ακυρα.. ειπε θα με παρει και σημερα τηλεφωνο να μιλησουμε.. αντε να δουμε.. :)
δικαιολογηθηκε παντος για το τηλεφωνο αλλα δε ξερω αν με επεισε.. μου ειπε οτι ειδε το μηνυμα που εστειλα και ειπε οτι το τηλεφωνο της ηταν χαλασμενο και δε μπορουσε να δει τηλεφωνα και μηνυματα... και οτι το εφτιαξε μολις.. :/

Ααααα καλα φιλε σταματααα να εισαι κοροιδοοο παμε για αλλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
καλα με πεισατε... παμε για αλλα... δικιο εχετε.. χασημο χρονου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Margaritisole

Νεοφερμένος

Ο Μαργαρίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Φιλέ μου Yunus, άκου προσεκτικά τι θα κάνεις. Να τις τα ρίξεις. ;) Αυτό πρέπει να κάνεις, άπλα πράγματα. Πιεστής ότι την γουστάρεις και θέλεις να κάνεις σχέση μαζί της. Άπλα πράγματα? :clapup: Τώρα το πως θα τις τα ρίξεις υπάρχουν 2 τρόποι ο ένας είναι κινητό/facebook και ο δεύτερος από κοντά. Δες με ποιον τρόπο είσαι έτοιμος να κάνεις την κίνηση και επέλεξε. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top