Ενδιαφέρεται ή αδιαφορεί;

Xx-Giota-xX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Ρε κορίτσια, αν ερχόταν ένας που δεν ξέρατε να μιλήσει στην παρέα σας ή σε εσάς και να ξεκινήσει ένα άκυρο θέμα πως θα τον βλέπατε? Γιατί έχω πρόβλημα να ξεκινήσω κάτι όταν δεν ξέρω τίποτα για το κορίτσι δεν ξέρω τι να κάνω λολ.

Στην παρέα μου γενικά και ειδικά αν αποτελείται και απο άλλα κορίτσια, νομίζω πως δε θα πήγαινε ''κάπου'' το μυαλό μου :P ;)
Τώρα αν ερχόταν να μου μιλήσει στο άκυρο χωρίς να τον ξέρω και πετούσε και καμιά σπόντα-ίσα ίσα να φανεί ότι απλά είχε κάποιο σκοπό θα ψιλοκαταλάβαινα κάτι.

Αν εννοείς γενικά πως θα μου φαινόταν σαν ιδέα όλο αυτό νομίζω πως είσαι κουλ.
Ιδιαίτερα αν της μιλήσεις όταν είναι μόνη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παρασάγγας.
Αναρωτιέμαι την διαφορά.
Ιδιαίτερα αν της μιλήσεις όταν είναι μόνη!:)

Αναρωτιέμαι πότε πάτε μόνες :P Όλη την ώρα είστε με τις φίλες σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι την διαφορά.

Στο εξωτερικό είναι ακομπλεξάριστες και δεν έχουν πρόβλημα να συζητήσουν με έναν άγνωστο που τους κάνει κλικ. Αν η χημεία ταιριάζει, το νερό μπαίνει στο αυλάκι.
Στην Ελλάδα, όπως ο ίδιος είπες, κλίκα. Αν πας να μιλήσεις στο ξεκάρφωτο, μόλις απέκτησες την ταμπέλα του πέφτουλα. Η δουλειά γίνεται στο μιλητό και συστημένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Στο εξωτερικό είναι ακομπλεξάριστες και δεν έχουν πρόβλημα να συζητήσουν με έναν άγνωστο που τους κάνει κλικ. Αν η χημεία ταιριάζει, το νερό μπαίνει στο αυλάκι.
Στην Ελλάδα, όπως ο ίδιος είπες, κλίκα. Αν πας να μιλήσεις στο ξεκάρφωτο, μόλις απέκτησες την ταμπέλα του πέφτουλα. Η δουλειά γίνεται στο μιλητό και συστημένα.

Αυτό σκεφτόμουν. Δύσκολη φάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xx-Giota-xX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι πότε πάτε μόνες :P Όλη την ώρα είστε με τις φίλες σας.

Κοίτα ναί σε αυτό έχουμε ένα θεματάκι :P
εγώ προσωπικά αν ερχόταν κάποιος και μου μιλούσε θα το έπαιρνα πολύ άνετα.Το ίδιο ισχύει και όταν βρίσκεσαι σε κάνα κλαμπ,μπαρ κτλ που συμβαίνει πιο συχνά.Τον πέφτουλα τον κάνει ο τρόπος και το τι θα μου πει όχι αν απλά έρθει και μου μιλήσει...Δηλαδή νταξ για ανθρώπινες σχέσεις μιλάμε,αν ήταν να τα παρεξηγούμε όλα...

Προσωπικά μιλώντας πάντα...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Δεν σε θέλει. Μαγικές λέξεις: σε βλέπω σαν φίλο.
Χάσιμο χρόνου. Παρακάτω.

Aποκλειεται.. μετα αποσα εχουν γινει και εχω κανει ??? Περιμενα τοσο... 20 μερουλες τι ειναι για να μη μπορεσω να περιμενω... οπως λεει και μια φιλη πιο πανω.. ο επιμένων νικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Aποκλειεται.. μετα αποσα εχουν γινει και εχω κανει ??? Περιμενα τοσο... 20 μερουλες τι ειναι για να μη μπορεσω να περιμενω... οπως λεει και μια φιλη πιο πανω.. ο επιμένων νικα

Καλώς. Κάνε μία προσπάθεια, μην το 'χεις απωθημένο, αλλά μην έχεις μεγάλες προσδοκίες.

Αυτό σκεφτόμουν. Δύσκολη φάση.
Παρατήρησε και αποφασίζεις ανάλογα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Καλώς. Κάνε μία προσπάθεια, μην το 'χεις απωθημένο, αλλά μην έχεις μεγάλες προσδοκίες.

Ισως ειναι η μονη φορα που ειμαι τοσο κοντα... αποκλειεται οπως ειπαμε να κανει καποιος ολα αυτα που καναμε με καποιον φιλο... Το ειπe επειδη τη ξενερωσα (στο λεω σε περιπτωση που δε το εχεις διαβασει)
Νομιζω βρηκα το κουμπι που λεγαμε και ειμαι στο σωστο δρομο τωρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δαφνη300

Νεοφερμένος

Η Λωρη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Τον τελευταιο καιρο μου αρεσει ενα κοριτσι απο το σχολειο μου.Αλλα δυστυχως δεν ειμαστε στην ιδια ταξη οποτε δεν ετυχε να την γνωρισω ποτε μου...μετα απο πολλες κινησεις καταφερα να παρω το τηλ. της.Αρχισαμε και μιλαγαμε,δηλαδη για την ακριβεια εγω μιλαγα.Το προβλημα ειναι οτι δεν μπορω να καταλαβω αν ενδιαφερεται η οχι.Αρχιζω παντα εγω συζητηση,όποτε λεω κατι αστειο αυτη απλα γελαει και γενικα απανταει μονολεκτικα χωρις να ρωταει κατι ωστα να γινει κουβεντα.Εντομεταξυ αποφασισα να της πω οτι μου αρεσει και οταν της ειπα οτι ειναι πολυ ομορφη νομιζε πως το ελεγα για αλλη...λες και δεν το εχει ξανακουσει..
τι λετε ρε παιδια?υπαρχει περιπτωση να ενδιαφερετε απλα να περιμενει απο εμενα να κανω κινηση ή αυτο διχνει αδιαφορια?

Φυσικά και υπάρχει περίπτωση να ενδιαφέρετε απλά ίσως ντρέπεται !!!Αν τις δίνεις υπερβολική σημασία θα ήταν καλύτερα να σταματήσεις γιατί ίσως έχει τρομάξει λίγο !!!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ισως ειναι η μονη φορα που ειμαι τοσο κοντα... αποκλειεται οπως ειπαμε να κανει καποιος ολα αυτα που καναμε με καποιον φιλο... Το ειπe επειδη τη ξενερωσα (στο λεω σε περιπτωση που δε το εχεις διαβασει)
Νομιζω βρηκα το κουμπι που λεγαμε και ειμαι στο σωστο δρομο τωρα..

Με την "περίπτωσή" σου πώς πάει? Βρήκες καμιά άκρη? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Με την "περίπτωσή" σου πώς πάει? Βρήκες καμιά άκρη? :D

Aκομη οχι.. περιμενω να επιστρεψει να μιλησουμε απο κοντα... στο μεταξυ εχει τα γενεθλια της, οποτε θα της στειλω και λουλουδια να αναθερμανω τις σχεσεις.. ;)

εχουμε 12 μερες να μιλησουμε καθως ειχε χαλασει το τηλεφωνο της.. μπηκε στο facebook να ευχαριστησει για της ευχες που της δωσανε λογο γιορτης και ενα μηνυμα δε μου εστειλε (δεν ημουν μεσα βεβαια), αλλα θα μπορουσε να μου πει οτι χαλασε το τηλεφωνο της, απαντηση σε τοσα σχολεια που ειχα κανει δεν εδωσε.. χτες λογικα πηρε καινουρια συσκευη, επειδη παραδοθηκε ενα μηνυμα που ειχα στειλει πριν 5-6 μερες που ελεηε να με παρει τηλεφωνο οταν δει το μηνυμα... αλλα και παλι ουτε φωνη ουτε ακροαση... κατι μου λεει οτι με εχει χεσμενο... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
εχουμε 12 μερες να μιλησουμε καθως ειχε χαλασει το τηλεφωνο της.. μπηκε στο facebook να ευχαριστησει για της ευχες που της δωσανε λογο γιορτης και ενα μηνυμα δε μου εστειλε (δεν ημουν μεσα βεβαια), αλλα θα μπορουσε να μου πει οτι χαλασε το τηλεφωνο της, απαντηση σε τοσα σχολεια που ειχα κανει δεν εδωσε.. χτες λογικα πηρε καινουρια συσκευη, επειδη παραδοθηκε ενα μηνυμα που ειχα στειλει πριν 5-6 μερες που ελεηε να με παρει τηλεφωνο οταν δει το μηνυμα... αλλα και παλι ουτε φωνη ουτε ακροαση... κατι μου λεει οτι με εχει χεσμενο... :/

Καλώς ήρθες στον πραγματικό κόσμο. Ώρα για την επόμενη, δε νομίζεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Πωπω δεν σου έστειλε μήνυμα στο facebook;;;; Τι προσβολή θεέ μου!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Πωπω δεν σου έστειλε μήνυμα στο facebook;;;; Τι προσβολή Θεέ μου!!!!!

Η κοπέλα είναι στο πνεύμα της εποχής. Λιτότητα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Πωπω δεν σου έστειλε μήνυμα στο facebook;;;; Τι προσβολή θεέ μου!!!!!

θα μπορουσε βεβαια να μου πει οτι χαλασε το κινητο της αφου περιμενα να με παρει και δε με πηρε, ενω ηξερε οτι την ψαχνω.. μαλλον!! δε το θεωρω προσβολη και οτι σημαινει κατι αυτο.. απλος ετσι οπως εχουν γινει τα πραγματα.. ολα μου φενονται υποπτα... παντος μια φιλη μου μου ειπε οτι ειναι μονη της, απλος δουλευει πολυ και δεν εχει χρονο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
θα μπορουσε βεβαια να μου πει οτι χαλασε το κινητο της αφου περιμενα να με παρει και δε με πηρε, ενω ηξερε οτι την ψαχνω.. μαλλον!! δε το θεωρω προσβολη και οτι σημαινει κατι αυτο.. απλος ετσι οπως εχουν γινει τα πραγματα.. ολα μου φενονται υποπτα... παντος μια φιλη μου μου ειπε οτι ειναι μονη της, απλος δουλευει πολυ και δεν εχει χρονο!!

Πώς πάει το κυνήγι της χίμαιρας;

Δύσκολη στο παίζει. Συνέχισε να την πολιορκείς.Στο λέω.
Αν στο διάστημα που κυνηγάει τη χίμαιρα, είχε στραφεί αλλού, θα είχε βγάλει μέχρι τώρα άλλες δέκα. Τώρα παρηγορεί τη δύστυχη τη χήρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
θα μπορουσε βεβαια να μου πει οτι χαλασε το κινητο της αφου περιμενα να με παρει και δε με πηρε, ενω ηξερε οτι την ψαχνω.. μαλλον!! δε το θεωρω προσβολη και οτι σημαινει κατι αυτο.. απλος ετσι οπως εχουν γινει τα πραγματα.. ολα μου φενονται υποπτα... παντος μια φιλη μου μου ειπε οτι ειναι μονη της, απλος δουλευει πολυ και δεν εχει χρονο!!

Δύσκολη στο παίζει. Συνέχισε να την πολιορκείς.Στο λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
ρε yunus ειχα να μπω 1 μηνα σχεδον στο topic αφου θεωρουσα οτι λογικα κατι εκανεσ με την κοπελια και μπαινω τωρα και βλεπω οτι ακομα το παλευεισ δηλαδη ειλικρινα αλλεσ γυναικεσ δεν υπαρχουν εκει εξω?αφου τελικα βλεπεισ οτι η κοπελια δεν...η παρε την κατσταση στα χερια σου η χεστην να ησυχασουμε ολοι και πανω απ ολα εσυ!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
ρε yunus ειχα να μπω 1 μηνα σχεδον στο topic αφου θεωρουσα οτι λογικα κατι εκανεσ με την κοπελια και μπαινω τωρα και βλεπω οτι ακομα το παλευεισ δηλαδη ειλικρινα αλλεσ γυναικεσ δεν υπαρχουν εκει εξω?αφου τελικα βλεπεισ οτι η κοπελια δεν...η παρε την κατσταση στα χερια σου η χεστην να ησυχασουμε ολοι και πανω απ ολα εσυ!!!:P

Μα πραγματικα!!!!!Η χεστην η κανε κατι πιο δραστικο!!!!Εν ολιγοις, να της την πεσεις στα ισια και αμα θελει καλως,αν δν θελει ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑΑΑΑΑΑΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μην τους ακούς. Απλά δεν είναι σαν τις άλλες. Θέλει πιο πολύ κυνήγι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top