Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία: Γενικό Θέμα

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Όταν λέμε τώραα ??:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Περιμένουμε λοιπόννν...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Περιμένουμε λοιπόννν...;)

Βασικα περιμεντε εγω δεν εγραψα απλα ειμαι το μαθηματικο παιδι και ενδιαφερομαι:redface: δεν τον προλαβα τον διαγωνισμο... την επομενη φορα ισως! Καλα αποτελεσματα βιολιτζου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Βασικα περιμεντε εγω δεν εγραψα απλα ειμαι το μαθηματικο παιδι και ενδιαφερομαι:redface: δεν τον προλαβα τον διαγωνισμο... την επομενη φορα ισως! Καλα αποτελεσματα βιολιτζου!

Ευχαριστώ πολύ..καλή επιτυχία σε όλους..:D.(μαθηματικό παιδί???):confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Αποτελέσματα αύριο (Τρίτη 12/2) το βράδυ:
https://www.hms.gr/node/651
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daft Punk

Νεοφερμένος

Ο Daft Punk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.

Daft Punk

Νεοφερμένος

Ο Daft Punk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Ο server τους έχει πέσει, που σημαίνει ότι είτε α) ανεβάζουν τους επιτυχόντες, είτε β) έχει πήξει στην κίνηση:P
Μήπως κατάφερε κανένας να μπει;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Τι το ηθελαν και ανακοινωσαν ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα;Τωρα μπαινουν ολοι μαζι και εχει πεσει ο server.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSpecial

Νεοφερμένος

Ο SuperSpecial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Φήμες λένε ότι θα βγουν αργότερα (δώδεκα και μετά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Καλά, φήμες λέγανε και ότι δεν θα ξαναέπεφτε ο server τους αλλά...(καλά κλασσικό αυτό έτσι, από το 2008 κάθε φορά που έχουμε και αποτελέσματα παρ' τον κάτω τον σερβερ. Ανέκδοτο έχουν γίνει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,415 μηνύματα.
Τι το ηθελαν και ανακοινωσαν ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα;Τωρα μπαινουν ολοι μαζι και εχει πεσει ο server.

Ούτε τα αποτελέσματα των πανελλαδικών να έβγαιναν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daft Punk

Νεοφερμένος

Ο Daft Punk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
ΟΚ, καληνύχτα, εγώ αύριο γράφω Φυσική και και αν κοιμηθώ στις 12 πρώτη ώρα που γράφουμε θα είμαι σαν ζομπι! Αύριο το πρωί, πριν πάω σχολείο, ίσως να τους ρίξω μια ματιά:hmm:....Για την ώρα...REFRESH και πάλι REFRESH!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Αχ πότε επιτέλους θα βγουννννννν ???????:eek::eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Δεν πατε ολοι για υπνο μπας και μπορεσω να μπω στην ιστοσελιδα;χαχα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefαn

Νεοφερμένος

Ο stefαn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδια εγω να ρωτησω κατι; επειδη λογω κρισης , το ταξιδι στην Αθηνα θα τσουξει..... ειμαι α λυκειου και δινω με τις μεγαλυτερες ταξεις . συνηθως( ξερω οτι οι βασεις μεταβαλλονται απο χρονια σε χρονια) με ποσα θεματα παιρνας στην επομενη;;;;; για να ξερω αν ειναι να μην παω καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daft Punk

Νεοφερμένος

Ο Daft Punk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
παιδια εγω να ρωτησω κατι; επειδη λογω κρισης , το ταξιδι στην Αθηνα θα τσουξει..... ειμαι α λυκειου και δινω με τις μεγαλυτερες ταξεις . συνηθως( ξερω οτι οι βασεις μεταβαλλονται απο χρονια σε χρονια) με ποσα θεματα παιρνας στην επομενη;;;;; για να ξερω αν ειναι να μην παω καν.

Δύο, δύο και μισό θέματα περνάς, για φέτος το βλέπω στα δυόμισι, επειδή η Α και η Β ασκήσεις ήταν σχετικά εύκολες.
Αλλά ουκ άγχου, εξάλλου μέχρι αύριο θα έχει ανοίξει πάλι ο server και θα δεις εκεί αν πέρασες, εκτός άμα προγραμματίζεις να έρθεις αύριο ή μεθαύριο στην Αθήνα. Τότε αλλάζει το πράγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefαn

Νεοφερμένος

Ο stefαn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
με απογοητευσες:(:(. νομιζα με 1 θεμα περνας. εγω δε σου λεω για 1η 2η θεση. σου λεω για τον τελευταιο. ετσι να εχω μια ελπιδα........ποσο σιγουρος εισαι για αυτο που μου ειπες. βασικα ποια ειναι η πηγη σου; εμενα ειναι η μαθηματικος μου , αλλα ειναι πολυ ακυρη με το θεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

schooliki

Δραστήριο μέλος

Ο schooliki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 594 μηνύματα.
παιδια εγω να ρωτησω κατι; επειδη λογω κρισης , το ταξιδι στην Αθηνα θα τσουξει..... ειμαι α λυκειου και δινω με τις μεγαλυτερες ταξεις . συνηθως( ξερω οτι οι βασεις μεταβαλλονται απο χρονια σε χρονια) με ποσα θεματα παιρνας στην επομενη;;;;; για να ξερω αν ειναι να μην παω καν.
Αν κατάλαβα καλά, μιλάς για την περίπτωση που περάσεις τον Ευκλείδη.
Δεν υπάρχουν βάσεις στον Αρχιμήδη. Οι καλύτεροι 24 παίρνουν μετάλλια και συμμετέχουν στον προκριματικό διαγωνισμό για τη συγκρότηση της εθνικής ομάδας (6) και των 6 αναπληρωματικών.

Υ.Γ. Με ένα θέμα δεν περνάς τον Ευκλείδη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefαn

Νεοφερμένος

Ο stefαn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Αν κατάλαβα καλά, μιλάς για την περίπτωση που περάσεις τον Ευκλείδη.
Δεν υπάρχουν βάσεις στον Αρχιμήδη. Οι καλύτεροι 24 παίρνουν μετάλλια και συμμετέχουν στον προκριματικό διαγωνισμό για τη συγκρότηση της εθνικής ομάδας (6) και των 6 αναπληρωματικών.

ναι το ξερω αυτο. αλλα γενικα πανω κατω.... ποσα πρεπει να λυσεις;;; στο περιπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top