Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία: Γενικό Θέμα

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Πω, φέτος είναι η πρώτη χρονιά που δεν θα δώσω κι εγώ, μετά από 5 χρόνια σερί (φοιτητής γαρ). Ούτε θα είμαι Ελλάδα να κάνω καμιά επιτήρηση να ξαναζήσω (πλαγίως) τέτοιες στιγμές. Παιδιά κοιτάχτε να το ευχαριστηθείτε και να γράψετε αυτό που αξίζετε (κάτι που σχεδόν εντελώς εξαρτάται από το πόσο έχετε ασχοληθεί)! Είναι από τις μαθητικές εμπειρίες που θα σας μείνουν μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raf616

Νεοφερμένος

Ο Ραφαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Χαχα, όντως αρκετά δύσκολο αυτό... Καλή συνέχεια σε ό,τι και αν κάνεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Offtopic.
Ξαροπ που χαθηκες εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raf616

Νεοφερμένος

Ο Ραφαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Ποιοι από εσάς θα δώσουν στο Θαλή;; Ας συγκεντρωθούμε όλοι εδώ να μοιραζόμαστε τις απόψεις μας...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

owneriekno1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος Αϊνστάιν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Ποιοι από εσάς θα δώσουν στο Θαλή;; Ας συγκεντρωθούμε όλοι εδώ να μοιραζόμαστε τις απόψεις μας...!

Εγώ θα προσπαθήσω να δώσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raf616

Νεοφερμένος

Ο Ραφαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Σε 6 μέρες είναι ο Θαλής...! Επαναφέρω το θέμα... Ας πει κανείς αν θα συμμετέχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Καλησπερα παιδες,υπαρχει καποιος διαγωνισμος μαθηματικων για φοιτητες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raf616

Νεοφερμένος

Ο Ραφαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Υπάρχουν δύο διαγωνισμοί... Ο ένας λέγεται SEEMOUS και ο άλλος δε θυμάμαι ακριβώς... Άμα θέλεις περισσότερες πληροφορίες googlαρε το...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Υπάρχουν δύο διαγωνισμοί... Ο ένας λέγεται SEEMOUS και ο άλλος δε θυμάμαι ακριβώς... Άμα θέλεις περισσότερες πληροφορίες googlαρε το...
Οκ ραφ ευχαριστω πολυ,θα το κοιταξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

POSITIVE

Νεοφερμένος

Ο Λεωνίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Ο δεύτερος είναι ο IMC (International Mathematics Competition).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα δώσω κι εγώ για Β´ Λυκείου, καλή επιτυχία σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raf616

Νεοφερμένος

Ο Ραφαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DanaiPsa

Νεοφερμένος

Η DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Πάω β γυμνασίου και το Σάββατο 19/10/2013 δίνω εξετάσεις στην ύλη της πρώτης. Κανένα σοσάκι; Τι να διαβάσω περισσότερο. Πλεασε βοηθήστε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DanaiPsa

Νεοφερμένος

Η DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Δίνω το Σάββατο 19/10/2013 στην ΕΜΕ στην πρώτη φάση. Παρακαλώ προτείνετε μου θέματα ΣΟΣ γιατί δεν ξέρω τι να πρωτοδιαβάσω!!!
:clapup: Ευχαριστώ όποιον προτείνει κάτι!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Άντε το Σάββατο ο τελευταίος Θαλής της ζωής μου.Καλή επιτυχία σε όλους παιδιά και να ξέρετε όσοι θα συμμετάσχετε πρώτη φορά (αλλά και όσοι έχετε ξαναπάει) ότι και να μην περάσετε δεν πειράζει.Αν αγαπάτε τα μαθηματικά η εμπειρία θα σας μείνει αξέχαστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karp

Νεοφερμένος

Ο karp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Δίνω το Σάββατο 19/10/2013 στην ΕΜΕ στην πρώτη φάση. Παρακαλώ προτείνετε μου θέματα ΣΟΣ γιατί δεν ξέρω τι να πρωτοδιαβάσω!!!
:clapup: Ευχαριστώ όποιον προτείνει κάτι!!!!!!!!!!
Το διάβασμα για τους διαγωνισμούς καλό είναι να γίνεται όλη τη χρονιά, ενώ προς το τέλος να κάνεις απλά επαναλήψεις. Δηλαδή, η ύλη πρέπει να είναι καλά εμπεδωμένη, ώστε να αντιμετωπίσεις τα θέματα με τον "δημιουργικό" τρόπο που απαιτείται. Έχοντας πει αυτό, τώρα το μόνο που προλαβαίνεις να κάνεις είναι να ξεφυλλίσεις λίγο παλιά θέματα, εδώή εδώ, καθώς και τις σημειώσεις της ίδιας της ΕΜΕ, εδώ.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σε σένα, αλλά και σε όλους τους συμμετέχοντες. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DanaiPsa

Νεοφερμένος

Η DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

owneriekno1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος Αϊνστάιν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Πως τα πήγατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Πως τα πήγατε;

καλα ,αν και το τελευταιο θεμα μου φανηκε πανδυσκολο(β λυκειου).εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top