Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fay01

Νεοφερμένος

Η fay01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 108 μηνύματα.

Nefh_

Νεοφερμένος

Η Nefh_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Μόλις το είδα νομίζω μου έπεσαν τα μαλλια!!!
 

Γιώργος - Κόρινθος

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος - Κόρινθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
ΛΟΙΠΟΝ ΜΥΣΤΕΣ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΜΟΝΟΚΟΜΑΤΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΛΑ ΜΑΥΡΑ ΚΑΙ ΑΣΠΡΑ ΚΑΛΑ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑΤΑ ΚΑΛΕΣ ΠΑΡΕΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ (ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ) υγ ΕΣΥ ΚΟΠΕΛΙΑ ΠΟΥ ΘΕΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΔΝ ΚΕΡΑΣΕΙΣ
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΥΣΤΗ ΜΟΥ!
Καλή επιτυχία σε όλους.
 

mourinho776

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mourinho776 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.

Nefeloula

Νεοφερμένος

Η Nefeloula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 562 μηνύματα.

Τώρα ενώ είχα ξεπεράσει το άγχος μου αγχώνομαι απίστευτα χαχαχα
 

Rita

Νεοφερμένος

Η Rita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Διεθνων ευρωπαϊκών σπουδων Θεσσαλονίκη παλαιο συστημα καμια εκτίμηση?
 

Giorgosmnbb

Νεοφερμένος

Ο Giorgosmnbb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Παιδια εμεις με το 10% να περιμενουμε εκπληξεις; Συνηθως πεφτουν οι βασεις;
 

fay01

Νεοφερμένος

Η fay01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 108 μηνύματα.

Belle26

Νεοφερμένος

Η Belle26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Εγώ πρώτα είχα δει τη βάση της σχολής μου στις ειδήσεις και μετά από κάποια ώρα είχε ανοίξει το σύστημα!

Να μην ξέρεις από πού σου ήρθε:lol:

Εύχομαι ολόψυχα καλά αποτελέσματα,παιδιά!:inlove:
 

Bill1996

Νεοφερμένος

Ο Bill1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Παιδια εμεις με το 10% να περιμενουμε εκπληξεις; Συνηθως πεφτουν οι βασεις;
Συνήθως ναι
Λιγότερο Αθήνα Θεσσαλονίκη και πολύ περισσότερο στην περιφέρεια
Αλλά υπάρχουν και εκπλήξεις κάθε φορά...
 

leo41

Νεοφερμένος

Ο leo41 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Στα τμηματα της περιφερειας του 4ου πεδιου βλεπετε να υπαρχει αυξηση μεχρι 500+ μορια?
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,657 μηνύματα.

Bill1996

Νεοφερμένος

Ο Bill1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.

leo41

Νεοφερμένος

Ο leo41 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.

ikigai

Νεοφερμένος

Ο ikigai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλη επιτυχια παιδιααα😁
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Ε θα τρελαθώ! Εκεί που ήμουν ζεν ανέβασα πίεση!
 

fay01

Νεοφερμένος

Η fay01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top