Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ChrisNoris

Νεοφερμένος

Ο ChrisNoris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αν ειχα ενα 200ρακι μορια πιο πανω τωρα ουτε θα με ενοιαζε πότε θα βγουν οι βασεις αλλα βεεεεβαια επρεπε να γραψω οριακά για να μην ξεφορτωθω το αγχος μου εναν μηνα τωρα:wall:
Ταύτιση!
 

Nefh_

Νεοφερμένος

Η Nefh_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

Belle26

Νεοφερμένος

Η Belle26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Τι θα συζητούσαμε τόσο καιρό αν ήσασταν όλοι σίγουροι ρε παιδιά;😋


Το ίδιο συναίσθημα πάντως θα έχετε και όταν θα περιμένετε τελευταίο μάθημα για πτυχίο. Χαλαρά😂
 

Anna.28

Νεοφερμένος

Η Anna.28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Τι θα συζητούσαμε τόσο καιρό αν ήσασταν όλοι σίγουροι ρε παιδιά;😋


Το ίδιο συναίσθημα πάντως θα έχετε και όταν θα περιμένετε τελευταίο μάθημα για πτυχίο. Χαλαρά😂
Θα λεγαμε απο που αγορασε ο καθενας τα επιπλα του και αν εχει καλυτερες τιμες το ικεα η το λερόι μερλιν....😂
 

ChrisNoris

Νεοφερμένος

Ο ChrisNoris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γενικα ψηνεται κανεις για ντου στο υπουργειο? :hmm:
 

fay01

Νεοφερμένος

Η fay01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 108 μηνύματα.

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Όπως τόνισαν στο ethnos.gr στελέχη του υπουργείου, γίνονται προσπάθειες ώστε οι βάσεις και τα ονόματα των επιτυχόντων ν΄ανακοινωθούν την Παρασκευή 28 Αυγούστου ή το αργότερο τη Δευτέρα 31 του μήνα.
Διαβάστε περισσότερα: Πανελλήνιες 2020: Πού θα δείτε τις βάσεις 2020 - iPaidia.gr
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 947 μηνύματα.
Όσο τους παίρνετε τηλέφωνο, τόσο θα εκνευρίζονται οι υπάλληλοι και μπορεί να αποφασίσουν να το καθυστερήσουν λίγο ακόμη... :whistle: Πέρα από την πλάκα, δεν ωφελεί σε κάτι να τους καλείτε.
 

St11

Νεοφερμένος

Η St11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Πήρα και είπαν αύριο πιθανόν, πάρε κι εσύ να δούμε
Εμένα γιατί δε μου είπαν πιθανόν και μου παν με σίγουρα αύριο;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εμένα γιατί δε μου είπαν πιθανόν και μου παν με σίγουρα αύριο;
Με σιγουριά *
 

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Λίγη υπομονή ακόμα Παιδιά λογικά σε 2_3 ώρες θα έχουμε νέα δε μπορεί
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Άντε να βγουν οι βάσεις,να δούμε ότι περάσαμε,γιατί θελουμε να παμε και για ψώνια και έχουμε τύψεις!!
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Αύριο, μόλις, ανακοινωθούν οι βάσεις των σχολών, το τμήμα Φιλοσοφίας του Πανεπιστήμιου Ιωαννίνων, θα κοιτάξω πρώτο να δω τι βάση έχει. Ελπίζω να είναι κάτω από 9.475 μόρια.

Από τις Πανελλήνιες 2020, η Μακένζι έμεινε στην ιστορία του Forum!
 

Thanos_D

Νεοφερμένος

Ο Thanos_D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Πήρα και εγώ πριν καμιά ώρα τηλέφωνο, και μου είπαν: "Έχουμε ενημερωθεί για αύριο, θα βγει και επίσημη ανακοίνωση".
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Αύριο, μόλις, ανακοινωθούν οι βάσεις των σχολών, το τμήμα Φιλοσοφίας του Πανεπιστήμιου Ιωαννίνων, θα κοιτάξω πρώτο να δω τι βάση έχει. Ελπίζω να είναι κάτω από 9.475 μόρια.

Από τις Πανελλήνιες 2020, η Μακένζι έμεινε στην ιστορία του Forum!
Χαχαχαχα
Ειπα,σας κερνάω όλους 😂😂😂
Και εάν περασω γιαννενα😂
Και σας φέρει ο δρόμος σας ποτε από εκεί,στείλτε κανένα μήνυμα!
Είμαι και φιλόξενη εκτός από λίγο κουραστική και αγχώδης 😂😂
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.

St11

Νεοφερμένος

Η St11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Παιδιά κι εγώ κερνάω να ξέρετε με τόση χαρα που θα πάρω! Σας περιμένω Ρόδο 😂😂🙏🏽🙏🏽
 

fay01

Νεοφερμένος

Η fay01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Δεν θα ξερουμε ποιον να πρωτοεπισκεφτουμε μετα τις βασεις:)
 

azula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η azula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Αύριο, μόλις, ανακοινωθούν οι βάσεις των σχολών, το τμήμα Φιλοσοφίας του Πανεπιστήμιου Ιωαννίνων, θα κοιτάξω πρώτο να δω τι βάση έχει. Ελπίζω να είναι κάτω από 9.475 μόρια.

Από τις Πανελλήνιες 2020, η Μακένζι έμεινε στην ιστορία του Forum!
Kαι ακομα δεν τελειωσαμε.Μετα τα αποτελεσματα θα ρωταει σε ποια περιοχη στα Γιαννενα να νοικιασει σπιτι
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top