Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill1996

Νεοφερμένος

Ο Bill1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Αύριο, μόλις, ανακοινωθούν οι βάσεις των σχολών, το τμήμα Φιλοσοφίας του Πανεπιστήμιου Ιωαννίνων, θα κοιτάξω πρώτο να δω τι βάση έχει. Ελπίζω να είναι κάτω από 9.475 μόρια.

Από τις Πανελλήνιες 2020, η Μακένζι έμεινε στην ιστορία του Forum!
Έγραψε ιστορία , όπως λέμε
Καλή της επιτυχία , μαζί και σε όσους περιμένουν τα αποτελέσματα!
Και στην αδελφή μου...
 

fay01

Νεοφερμένος

Η fay01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Εχουμε ιδεα τι εγινε με το ΣτΕ;
 

Nefh_

Νεοφερμένος

Η Nefh_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Καλή μας επιτυχία παιδάκια ..Πιστεύω είναι μια ευκαιρία για μας να αλλάξουμε διάφορες καταστάσεις στη ζωή μας ..Εύχομαι να πάνε όλα όπως τα περιμενατε💜
Εχουμε ιδεα τι εγινε με το ΣτΕ;
Απορρίφθηκε η αίτηση αναστολης
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Εχουμε ιδεα τι εγινε με το ΣτΕ;

Η απόφαση θα ανακοινωθεί απόψε ή αύριο πριν τις 12:00.
 

fay01

Νεοφερμένος

Η fay01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Καλή μας επιτυχία παιδάκια ..Πιστεύω είναι μια ευκαιρία για μας να αλλάξουμε διάφορες καταστάσεις στη ζωή μας ..Εύχομαι να πάνε όλα όπως τα περιμενατε💜

Απορρίφθηκε η αίτηση αναστολης
Ευχαριστω!
καλη επιτυχια σε ολους μας!!!
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

Nefh_

Νεοφερμένος

Η Nefh_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Πάντως αυτές τις μέρες παίζει το φόρουμ να έχει πάρει φωτιά 😂😂😂
 

fay01

Νεοφερμένος

Η fay01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 108 μηνύματα.

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Είναι κανείς που έχει πρώτη επιλογή αστυνομία ;
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Καλή μας επιτυχία παιδάκια ..Πιστεύω είναι μια ευκαιρία για μας να αλλάξουμε διάφορες καταστάσεις στη ζωή μας ..Εύχομαι να πάνε όλα όπως τα περιμενατε💜

Απορρίφθηκε η αίτηση αναστολης
αφου δεν εχει βγει ακομα η αποφαση :/:
 

Nefh_

Νεοφερμένος

Η Nefh_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

fay01

Νεοφερμένος

Η fay01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 108 μηνύματα.

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.

fay01

Νεοφερμένος

Η fay01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
αχ μπραβο γιατι ειμαι στο οριο και δεν μπορω να περιμενω αλλο
 

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.

fay01

Νεοφερμένος

Η fay01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Τι σχολή θέλεις και πόσα μόρια;
17475,εχω μια πολυ μικρη ελπιδα για ιατρικη ,αλλιως οδοντιατρικη ή φαρμακευτικη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τι σχολή θέλεις και πόσα μόρια;
17475,εχω μια πολυ μικρη ελπιδα για ιατρικη ,αλλιως οδοντιατρικη ή φαρμακευτικη
 

Nefh_

Νεοφερμένος

Η Nefh_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
17475,εχω μια πολυ μικρη ελπιδα για ιατρικη ,αλλιως οδοντιατρικη ή φαρμακευτικη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


17475,εχω μια πολυ μικρη ελπιδα για ιατρικη ,αλλιως οδοντιατρικη ή φαρμακευτικη
Σειμ έχω 17425 αλλά για οδοντιατρικη
 

Bill1996

Νεοφερμένος

Ο Bill1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.

Συνημμένα

  • του «θρίλερ» με τις βάσεις- Το ΣτΕ έδωσε «πράσινο φως», αντίστροφη μέτρηση για την ανακοίνωσή...pdf
    1.3 MB · Εμφανίσεις: 102
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top