Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Εσυ που εχεις τα κονε, δε λες τιποτα του Τζέιμι Φρέιζερ, μπας και τα παρει στο κρανιο μαζι με τους Μακενζι και μπουκαρουν στο υπουργειο?
Του τα λέω αλλά είναι απασχολημένος τώρα...
 

Mukumbura

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mukumbura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Το σίγουρο είναι πως όποτε βγουν αυτό το thread θα πάει από 103 σελίδες σε 203 σε κλάσματα δευτερολέπτου.. θα γίνει πανδαιμόνιο
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Αφουν εχουν πει χιλιες φορες οτι βγαίνουν αύριο.
Παντα η επίσημη ανακοίνωση βγαίνει μια μερα πριν.
 

ChrisNoris

Νεοφερμένος

Ο ChrisNoris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εγω παντως εχω να πω οτι αν το raid στη περιοχη 51 περσι τον Σεπτεμβριο ειχε γινει πιο οργανωμενα, θα τις ειχαμε τις βασεις του 2020 εδω και εναν χρονο
 

Mukumbura

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mukumbura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Εγω παντως εχω να πω οτι αν το raid στη περιοχη 51 περσι τον Σεπτεμβριο ειχε γινει πιο οργανωμενα, θα τις ειχαμε τις βασεις του 2020 εδω και εναν χρονο
Κάποιοι λένε ότι οι βάσεις του 2020 κάηκαν μαζί με την βιβλιοθήκη της Αλεξάνδρειας...
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Εγω παντως εχω να πω οτι αν το raid στη περιοχη 51 περσι τον Σεπτεμβριο ειχε γινει πιο οργανωμενα, θα τις ειχαμε τις βασεις του 2020 εδω και εναν χρονο

Ναι σιγα μη φωναζαμε και τον Τσακ Νορις να τις βγαλει!
 

ChrisNoris

Νεοφερμένος

Ο ChrisNoris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.

ChrisNoris

Νεοφερμένος

Ο ChrisNoris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αλλα ο ανθρωπος δεν μπορει αυτες τις μερες. Εχει δουλεια. Βγαζει τις βασεις του '22
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.

CHRYSA S

Νεοφερμένος

Η CHRYSA S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Είναι απορριπτικες οι αποφασεις του ΣΤΕ. Ακομα δεν εχουν καθαρογραφει. Στη συνεχεια θα δημοσιευθουν
 

jujitsudr

Νεοφερμένος

Η jujitsudr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Αντε μακάρι να βγουν αυριο οι βάσεις να ησυχάσουμε!!!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ελπίζω να κάνουμε και κανα μάθημα δια ζωσης και να μην ξενερωσουμε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λέτε στην ιατρική και στην οδοντιατρικη να γίνουν δια ζωσης αρκετά μαθήματα ;
 

Anna.28

Νεοφερμένος

Η Anna.28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Αν ειχα ενα 200ρακι μορια πιο πανω τωρα ουτε θα με ενοιαζε πότε θα βγουν οι βασεις αλλα βεεεεβαια επρεπε να γραψω οριακά για να μην ξεφορτωθω το αγχος μου εναν μηνα τωρα:wall:
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top