Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Μίλησε ο καθηγητής μου με το γνωστό του στο Υπουργείο.Σήμερα και αύριο θα γίνουν τα δοκιμαστικά..αν πάνε καλά όλα θα βγούνε Τετάρτη αλλιώς Πέμπτη
 

Guest 750472

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα η @Μακενζι εχει γράψει 128 μηνύματα και στα 127 ρωταει προβλεψεις για τις φιλοσοφικες😂
Να ξερεις οτι και να μην περασεις δε σημαινει κατι, ολα για καποιο λογο γινονται δεν ειναι ασπρο-μαυρο/επιτυχια-αποτυχια
Ti thelwww anita m to telwww poli
 

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Ti thelwww anita m to telwww poli
Καλησπέρα ήθελα να σου κάνω μια ερώτηση. Επειδή βλέπω πως συχνά στην συνομιλία αναφέρεις την φιλοσοφική, αυτός ήταν εξαρχής ο στόχος σου ή με τα μόρια που συγκέντρωσες ¨διέφυγες¨ σε αυτή την λύση. Συγνώμη εαν γίνομαι αδιάκριτος αλλά πραγματικά μου έχει κινήσει το ενδιαφέρον.
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Καλησπέρα ήθελα να σου κάνω μια ερώτηση. Επειδή βλέπω πως συχνά στην συνομιλία αναφέρεις την φιλοσοφική, αυτός ήταν εξαρχής ο στόχος σου ή με τα μόρια που συγκέντρωσες ¨διέφυγες¨ σε αυτή την λύση. Συγνώμη εαν γίνομαι αδιάκριτος αλλά πραγματικά μου έχει κινήσει το ενδιαφέρον.
Φιλολογία ηθελααα!Αλλα δεν έγραψα καλά όποτε θέλω φιλοσοφικη στο τμήμα φιλολογιας
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

Marianna35

Νεοφερμένος

Η Marianna35 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.


Πάντως σήμερα στην εφημερίδα ΤΑ ΝΈΑ αναφέρθηκε ότι το Στε δικαιώνει τους γονείς των μαθητών τώρα τι ακριβώς εννοεί δεν ξερω
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

GeoCommand

Νεοφερμένος

Ο GeoCommand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Τελικες προβλεψεις που ειχα κανει οταν βγηκε η κλιμακωση:
IΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ 18100-18250(λογικα 18150)
ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 17950-18100(λογικα 18010-18020)
ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ 17750-17900(λογικα 17800)
ΙΑΤΡΙΚΗ ΓΙΑΝΝΙΝΑ,ΛΑΡΙΣΑ (17550-17700) (λογικα 17600)
ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ (17450-17600) (λογικα 17500)
ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ (17300-17450) (λογικα 17400)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΗΜΜΥ ΕΜΠ 17800
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

MAΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ 13500
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ 10150
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΣΑΜΟΥ 7100
Για Ικάρων;
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

NEKTARIOS11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NEKTARIOS11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Εύχομαι σε όλους τους υποψήφιους που αναμένουν τα αποτελέσματα να εισαχθούν εκεί που επιθυμούν.
Να έχετε στο μυαλό σας όμως πως τώρα ξεκινούν τα δύσκολα στη ζωή σας, όπου κι αν περάσατε δεν σημαίνει πως αποκατασταθήκατε, εκτός λίγων σχολών,κάτι που φαντάζομαι το γνωρίζετε.Μετά τις σπουδές θέλει τρέξιμο, ψάξιμο, εξέλιξη στο αντικείμενο σας.Προσπαθήστε στο πρώτο εξάμηνο να περάσετε όλα τα μαθήματα για να σας έρθουν τα επόμενα πιο εύκολα ,δίχως άγχος, μη σκέφτεστε τη φοιτητική ζωή , την έχει ζήσει η δικιά σας γενιά.
Δυστυχώς οι περισσότεροι από εσάς θα είστε άνεργοι για πολλά χρόνια, υπάρχουν εξαιρέσεις,αν βρείτε δουλειά υπάλληλοι θα σας εκμεταλεύονται με λίγα χρήματα και πολλές ώρες εργασίας, δε θα φταίτε εσείς αλλά οι προηγούμενοι.
Αν ήμουν νέος δε θα σπούδαζα, εκτός αν οι γονείς μου μου είχαν στρωμένη δουλειά π.χ, γιατρός , λογιστής, δικηγόρος κ.ά., θα κοιτούσα το ελεύθερο επάγγελμα, υπάρχουν πολλά ,αλλά πολλά ειναι χειρωνακτικά και δεν τα θέλετε εσείς και περισσότερο οι γονείς σας.Στη ζωή σας θα κάνετε το αντίθετο που κάνουν οι πολλοί , να πηγαίνετε κόντρα και θα βγείτε κερδισμένοι.
Όταν τελειώσετε τις σπουδές αν μπορείτε χωθείτε στο δημόσιο, στην Ελλάδα δεν πεθαίνει κανένας εκεί.
Λοιπόν ή ελεύθερο επάγγελμα ή δημόσιο , ποτέ ιδιωτικοί υπάλληλοι, εργάτες.
Γνωρίζω νέους 30 ετών που δε σπούδασαν και ασχολήθηκαν με γη, εμπόριο κλπ που ζουν καλύτερα από αυτούς που σπούδασαν.
Συγγνώμη που σας κούρασα, σίγουρα θα έχετε άλλες απόψεις σεβαστές , ελπίζω να σεβαστείτε και τη δική μου, καλά αποτελέσματα .
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Εύχομαι σε όλους τους υποψήφιους που αναμένουν τα αποτελέσματα να εισαχθούν εκεί που επιθυμούν.
Να έχετε στο μυαλό σας όμως πως τώρα ξεκινούν τα δύσκολα στη ζωή σας, όπου κι αν περάσατε δεν σημαίνει πως αποκατασταθήκατε, εκτός λίγων σχολών,κάτι που φαντάζομαι το γνωρίζετε.Μετά τις σπουδές θέλει τρέξιμο, ψάξιμο, εξέλιξη στο αντικείμενο σας.Προσπαθήστε στο πρώτο εξάμηνο να περάσετε όλα τα μαθήματα για να σας έρθουν τα επόμενα πιο εύκολα ,δίχως άγχος, μη σκέφτεστε τη φοιτητική ζωή , την έχει ζήσει η δικιά σας γενιά.
Δυστυχώς οι περισσότεροι από εσάς θα είστε άνεργοι για πολλά χρόνια, υπάρχουν εξαιρέσεις,αν βρείτε δουλειά υπάλληλοι θα σας εκμεταλεύονται με λίγα χρήματα και πολλές ώρες εργασίας, δε θα φταίτε εσείς αλλά οι προηγούμενοι.
Αν ήμουν νέος δε θα σπούδαζα, εκτός αν οι γονείς μου μου είχαν στρωμένη δουλειά π.χ, γιατρός , λογιστής, δικηγόρος κ.ά., θα κοιτούσα το ελεύθερο επάγγελμα, υπάρχουν πολλά ,αλλά πολλά ειναι χειρωνακτικά και δεν τα θέλετε εσείς και περισσότερο οι γονείς σας.Στη ζωή σας θα κάνετε το αντίθετο που κάνουν οι πολλοί , να πηγαίνετε κόντρα και θα βγείτε κερδισμένοι.
Όταν τελειώσετε τις σπουδές αν μπορείτε χωθείτε στο δημόσιο, στην Ελλάδα δεν πεθαίνει κανένας εκεί.
Λοιπόν ή ελεύθερο επάγγελμα ή δημόσιο , ποτέ ιδιωτικοί υπάλληλοι, εργάτες.
Γνωρίζω νέους 30 ετών που δε σπούδασαν και ασχολήθηκαν με γη, εμπόριο κλπ που ζουν καλύτερα από αυτούς που σπούδασαν.
Συγγνώμη που σας κούρασα, σίγουρα θα έχετε άλλες απόψεις σεβαστές , ελπίζω να σεβαστείτε και τη δική μου, καλά αποτελέσματα .
Έχεις τόσο δίκιο!!!!
 

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.

leo41

Νεοφερμένος

Ο leo41 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Υπαρχει καμια προβλεψη για το ΤΝΕΥ στην Χιο?
 

Belle26

Νεοφερμένος

Η Belle26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Ποσό λέτε να πάει η αστυφυλάκων εγώ πιστεύω γύρω στο 15.500
 

blueroses37

Νεοφερμένος

Η blueroses37 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Η ξαδέλφη μου έχει συγκεντρώσει 17,825 με το νέο σύστημα, έχει ελπίδες για αξιωματικών Αστυνομίας ;
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top