[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2019

SotosMein

Νεοφερμένος

Ο SotosMein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Και εγω επαλ ειμαι και συγκεντρωσα για την κοινη ομαδα 15315 μορια Ανηκω στους τριτεκνους που μετραει ομως μονο για τα ΣΜΥ ΣΜΥΑ ΣΜΥΝ Δεν θεωρω οτι εχω ελπιδες διοτι δυστυχως και περυσι ισχυε ο συντελεστης 3,5 για μαθηματικα και γλωσσα και οπως ειδες οι βασεισ ξεκινουσαν απο 17240 στα ΣΜΥ για τριτεκνους και πανω Αν συνυπολογισεις οτι φετος εγραψαν καλυτερα στα μαθηματικα και χειροτερα στην εκθεση δεν νομιζω να δουμε αξιολογες μεταβολες στις βασεις Μακαρι να γινει το θαυμα!!
Κάτι άλλο που παίζει λίγο ρόλο, στην ομάδα στα αθλήματα υπήρχαν παιδιά που έγραψαν?
 

Christos K

Νεοφερμένος

Ο Christos K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Κάτι άλλο που παίζει λίγο ρόλο, στην ομάδα στα αθλήματα υπήρχαν παιδιά που έγραψαν?


Εννοεις αν ολοι εμεις που δωσαμε αθληματα και τα περασαμε εχουμε γραψει καλα ?Νομιζω οτι δεν παει να υποστει κανεις την ατελειωτη ταλαιπωρια 5 ημερες ψυχομετρικων υγειονομικων και αθλητικων εξετασεων αν δεν εχει γραψει αξιοπρεπως
ςς
 

SotosMein

Νεοφερμένος

Ο SotosMein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εννοεις αν ολοι εμεις που δωσαμε αθληματα και τα περασαμε εχουμε γραψει καλα ?Νομιζω οτι δεν παει να υποστει κανεις την ατελειωτη ταλαιπωρια 5 ημερες ψυχομετρικων υγειονομικων και αθλητικων εξετασεων αν δεν εχει γραψει αξιοπρεπως
ςς

Εγώ ξέρω άτομο που με 9.000 μόρια συνέχισε τις εξετάσεις...
 

Christos K

Νεοφερμένος

Ο Christos K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

SotosMein

Νεοφερμένος

Ο SotosMein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.

Guest 092931

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλημερα σε ολους. Με 11000 στο 3ο πεδιο, θεωρειτε πως υπαρχουν πιθανοτητες να περασω στη νοσηλευτικη ηρακλειου;
 

seferhs2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο seferhs2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Καλημερα σε ολους. Με 11000 στο 3ο πεδιο, θεωρειτε πως υπαρχουν πιθανοτητες να περασω στη νοσηλευτικη ηρακλειου;
Δύσκολο, αλλά μη χάνεις τις ελπίδες σου... Εξάλλου, σίγουρα πιο κάτω θα είναι το Διδυμότειχο
 

Guest 092931

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

blackmamba

Νεοφερμένος

Ο blackmamba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Καλησπέρα,έγραψα 15006 μόρια στο 4ο πέδιο και είχα στόχο την εφαρμοσμένη πληροφορική στο παμακ(τωρα χωρίστηκε σε 2 τμήματα ) και στο οικονομικό του ΠΑΜΑΚ..Περσινές βάσεις 14900 (ΠΕΡΙΠΟΥ) στη πληροφορικη και 13900 στο οικονομικο...Λέτε να περνάω σε μια απο τις 2 πληροφορικες του παμακ;λετε να ανεβουν 150 μορια;
 

ChrisFromGreece

Νεοφερμένος

Ο ChrisFromGreece αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Καλησπέρα,έγραψα 15006 μόρια στο 4ο πέδιο και είχα στόχο την εφαρμοσμένη πληροφορική στο παμακ(τωρα χωρίστηκε σε 2 τμήματα ) και στο οικονομικό του ΠΑΜΑΚ..Περσινές βάσεις 14900 (ΠΕΡΙΠΟΥ) στη πληροφορικη και 13900 στο οικονομικο...Λέτε να περνάω σε μια απο τις 2 πληροφορικες του παμακ;λετε να ανεβουν 150 μορια;
Λογικά στο οικονομικό περνάς γιατι απο ότι βλέπω σε σχολες Θεσαλλονικης,Αθήνας και Πειραιά θα υπαρχουν αυξήσεις εως και 800 μορία (συμφωνα με τις εκτιμήσεις του Στρατηγάκη).Θα σου πρότεινα όμως να περιμένεις και τις εκτιμήσεις του Πάτση
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Καλησπέρα,έγραψα 15006 μόρια στο 4ο πέδιο και είχα στόχο την εφαρμοσμένη πληροφορική στο παμακ(τωρα χωρίστηκε σε 2 τμήματα ) και στο οικονομικό του ΠΑΜΑΚ..Περσινές βάσεις 14900 (ΠΕΡΙΠΟΥ) στη πληροφορικη και 13900 στο οικονομικο...Λέτε να περνάω σε μια απο τις 2 πληροφορικες του παμακ;λετε να ανεβουν 150 μορια;
Πολύ δύσκολο για εφαρμοσμένη πληροφορική, στο οικονομικό είσαι σίγουρα μέσα.
 

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Εννοεις αν ολοι εμεις που δωσαμε αθληματα και τα περασαμε εχουμε γραψει καλα ?Νομιζω οτι δεν παει να υποστει κανεις την ατελειωτη ταλαιπωρια 5 ημερες ψυχομετρικων υγειονομικων και αθλητικων εξετασεων αν δεν εχει γραψει αξιοπρεπως
ςς


ξερω παιδακι που παιζει να μην αγγιξε ουτε 5000 και πηγε σε ολες τις παραπανω εξετασεις :P
 

Praxis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Praxis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
ξερω παιδακι που παιζει να μην αγγιξε ουτε 5000 και πηγε σε ολες τις παραπανω εξετασεις :P


Τότε λυπάμαι πραγματικά τα έξοδα για μεταφορές, διαμονή και φαγητό. Όσο θετικοί και να είμαστε, πρέπει να θέτουμε ρεαλιστικά όρια και να καταλαβαίνουμε την πραγματικότητα. Εδώ έβλεπα στο στρατιωτικό νοσοκομείο παιδιά που είχαν γράψει 14.000+ για στρατιωτικές σχολές και ήταν τελείως απελπισμένα, τι θα σκέφτονταν αν έγραφαν 5.000?
 

jim2015

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jim2015 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 340 μηνύματα.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.

maria200

Νεοφερμένος

Η maria200 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Με 15228 πιστευετε εχω πιθανοτητες να περασω νοσηλευτικη αιγαλεω?
 

Guest 101954

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

SotosMein

Νεοφερμένος

Ο SotosMein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Τότε λυπάμαι πραγματικά τα έξοδα για μεταφορές, διαμονή και φαγητό. Όσο θετικοί και να είμαστε, πρέπει να θέτουμε ρεαλιστικά όρια και να καταλαβαίνουμε την πραγματικότητα. Εδώ έβλεπα στο στρατιωτικό νοσοκομείο παιδιά που είχαν γράψει 14.000+ για στρατιωτικές σχολές και ήταν τελείως απελπισμένα, τι θα σκέφτονταν αν έγραφαν 5.000?


Πραγματικά, φέτος με 17.330 νόμιζα ότι είμαι κάπου στη μέση από τα παιδιά στα αθλήματα και ήμουν πρώτος από θετική. Δεν ξέρω το συμβαίνει φέτος...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top